Skocz do zawartości
darekkuku

Sharm el sheikh rafa hotelu Club Faraana :)

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z obietnicą wymłodziłem jakieś wypociny ,które Wam przedstawiam. Może troszkę długi ,ale było super i krótszego się nie dało ;). Jakość taka sobie ,kręcone aparatem Benq ,kupionym w dniu wyjazdu , ale zawsze to coś. Miłego oglądania !

http://www.youtube.com/watch?v=DSGo3QQx15M

no i koniecznie w najwyższej rozdzielczości bo w niskiej to już w ogóle dramat :) Edytowane przez darekkuku (wyświetl historię edycji)

360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi około 13 minut, fajny filmik. Teraz jakoś byleś, napisz co i jak i gdzie kupowałeś wycieczkę.


300l w obiegu. maxspect razor 160w, aqua nova ncm-3500, 2x tunze 6045, aquaspec white skim 200 z pompą w body.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś udostępnić to też dla komórek i tabletów?


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś udostępnić to też dla komórek i tabletów?

:) nie wiem jak , a w ogóle to paskudnie przetworzyło youtube ten film , nie wiem dlaczego tak drży? Gdy usunę drgania w youtube to już w ogóle nie da się oglądać :( byłem z Alfa star i wróciłem 5dni temu

Edytowane przez darekkuku (wyświetl historię edycji)

360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli taki pół metrowy to był :) kazał Cię pozdrowić ;)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa, film budzi wspomnienia. polecam zakup koszulki do pływania z minigolfem do takiego snurania.

szliśmy popołudniu w kierunku tego pomostu, ja z wodą do kolan, żona do kostek. gadamy, zerkam na wodę... pomiędzy nami powolutku przepływa ponad metrowa murena. powiedziałem do żony coś w stylu lepiej się wycofaj, Ania nic nie powiedziała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, piękna rafa, mam nadzieję się tam wybrać w najblizszych tygodniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo jakie miłe wspomnienia. Naprawdę było fajnie.. Jedzenie też nawet ok - choć trochę po tygodniu monotonne. Mi kolega pomógł usunąć drżenie - więc jest jakiś program, ale robi to kosztem ostrości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostrości i tak prawie nie ma :) hotel fajny ,ale co do jedzenia to trzeba popytać , pierwszy raz byłem 7 lat temu i snack inclusive było przy barach(pizza,hot-dogi itp.) ,teraz jest na górnej stołówce w formie takiego skromnego obiadu (wg mnie lepiej ). na kolacje koniecznie trzeba się zapisywać na stołówkę nad plażą(większy wybór)i plaża była cała hotelowa ,teraz jest podzielona i brudasy nas wygoniły z pod skałek :(


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zablokowany jest ten film, nie działa:(


120x60x60,odpieniacz DIY rura 200mm AB3000/1.12x20W led made in china,obsada Lps+parę Sps,new jet 2300 obieg,2x6045 cyrkulacja,balling,suplementy AF Coral A i V,Jod, węgiel+biopellety w planach.

6053_6143.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki


120x60x60,odpieniacz DIY rura 200mm AB3000/1.12x20W led made in china,obsada Lps+parę Sps,new jet 2300 obieg,2x6045 cyrkulacja,balling,suplementy AF Coral A i V,Jod, węgiel+biopellety w planach.

6053_6143.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bajka ja też tam chcę !!!


Akwarium 80x50x50h czyli 200l,

Sprzęt: lampa Pacific Black Phyton 120W, odpieniacz Tunze 9004 (Comline Reefpack 250), cyrkulatory 2xAquael Reef Circulator 2600 + Hydor Koralia 900, grzałka hagen 100W.

Skała 25kg, piasek 6kg ATI Fiji White Sand,

Życie: Hepatus, Doktorek, Mandaryn, 2xBłazny, ślimaki (2xNosariusy, 14xTrochus) Histro, korale LPS, SPS i jakieś miękasy.

Chwilowa likwidacja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brudasy nas wygoniły z pod skałek :(

Czyli kto?


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co jeździsz do kraju gdzie miejscowi to brudasy.. Wiesz że dla nich tez jesteś brudasem?


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojedz zobacz , dopiero się wypowiadaj. większych brudasów na świecie nie widziałem .


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem 3 razy w Egipcie, zjechałem praktycznie cały, Byłem nie tylko tam ale i w krajach znacznie mniej cywilizowanych. Trochę szacunku dla innej kultury/religii/obyczajów. EOT nie wątek na takie dyskusje.


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej to ludzie.Twoja wypowiedź i u mnie spowodowała pewien niesmak - gdzie wcześniej przyjemnie się oglądało film. Przyznaj ,że troszkę się zagalopowałeś Darku.


Pandora 224 - -zlikwidowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.