Skocz do zawartości
Rebciu

Ostrzeżenie - wałki na targowisku

Rekomendowane odpowiedzi

mariuszduch i bestiakol chyba nie doczytaliście dokładnie postów użytkowników cthulhu i toszek05, jak wyjaśnicie brak reakcji na próby kontaktów z bazayliuszem mimo tego że ten loguje się na forum i udziela więc jednak poświęca tutaj swój czas i trudno tu mówić o roztargnieniu, czy tak trudno odpisać osobom wobec których ma jeszcze jakieś zobowiązania ? nie rozumiem takich ludzi. Jak dla mnie czarna lista.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mariuszduch i bestiakol chyba nie doczytaliście dokładnie postów użytkowników cthulhu i toszek05, jak wyjaśnicie brak reakcji na próby kontaktów z bazayliuszem mimo tego że ten loguje się na forum i udziela więc jednak poświęca tutaj swój czas i trudno tu mówić o roztargnieniu, czy tak trudno odpisać osobom wobec których ma jeszcze jakieś zobowiązania ? nie rozumiem takich ludzi. Jak dla mnie czarna lista.

Pewnie masz rację :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moim skromnym zdaniem jeśli koleś ma czas na przeglądanie forum obojętnie w jakich godzinach to powinien w jakiś sposób zareagować bronić się, lub wyjaśnić sprawę w tym temacie, lub na priva z osobami poszkodowanymi, z pow. wynika że ma wszystkich głęboko w poważaniu.

Według mnie tak jak Seb napisał banik i nie ma że przebacz. :vava:

Forum w.g. mnie ma swoją renomę i moderatorzy powinni pilnować co by nowi ludzie nie byli naciągani przez swoją nie wiedzę przez naciągaczy bo na tym cierpimy my wszyscy w przyszłości.

Pozdrawiam


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega dostał bana do czasu wyjaśnienia sprawy. Zobaczymy jak się to skończy.

Ave :coffee:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nas pracuje, uczy się,prowadzi dom, firmę itd... bazyliusz loguje się w późnych godzinach nocnych, wystarczy odpisać na PW parę słów i wszystko zrozumiem. Czekam ponad miesiąc i nic, również byłam na urlopie i jestem zajęta pracą...Przykro mi,ale takie są moje odczucia

Właśnie to mnie najbardziej przeraża, miałem z jednym z forumowiczów właśnie tego typu sytuację, niby wszystko fajnie pięknie, korespondencja się udawała, byliśmy umówieni na jakieś transakcje - mi bardzo na nich zależało, a jak przyszło co do czego - cisza. Zero odzewu na PW, mail, tel. Szczęśliwie skończyło się na tym że do niczego nie doszło, nie jestem więc stratny żadnych pieniędzy. Jednak nie ukrywam, poirytował mnie strasznie fakt że człowiek zrywa kontakt "tak o". Już wolę żeby ktoś mi napisał "niestety nie ma szans na to i na to bo mi się nie chce" niż sprawiał wrażenie spoko a potem totalna cisza. Tłumaczenie się brakiem czasu, sorry, uważam za żenujące zważając na to że ktoś taki regularnie się loguje...

Pozdrawiam

Gott


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym ostrzec przed firmą: Szkło-meb z Lublina.

2 kolegów z forum zostało oszukanych.

Akwaria z ogromną ilością wad.Bierze zaliczki i nie chce zwracać oszukanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 Stycznia tego roku zakupiłem na tutejszym forum od użytkownika bahama (sprzedawał zbiornik na części) automatyczną dolewkę za łączną kwotę 95 zł.Uzgodniono ,że sprzęt ma zostać wysłany w przeciągu tygodnia.Do dnia dzisiejszego dolewka do mnie nie dotarła.Kilkakrotnie próbowałem sprawę wyjaśnić.Sprzedający twierdzi ,że opóżnienie wynika z charakteru wykonywanej pracy.Z powodu nie wywiązania się z umowy zażądałem zwrotu pieniędzy i powiadomiłem go , że jeżeli tego nie zrobi to zgłoszę sprawę na Policję (pomimo niskiej kwoty - tak dla zasady).Dalej cisza.Celem tego posta jest przestroga dla wszystkich a dla kolegi bahama szansa na wyjście z twarzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ azamax - proszę o informację jaki będzie finał sprawy, jeśli kolega nie odda pieniędzy dostanie również banana na drogę.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałem ostrzec przed użytkownikiem bahama podobnie jak kolega azamax nie dostałem do tej pory sprzętu za ok 300zł wysyła go juz od miesiąca i ciągle zbywa, pieniędzy też nie chce oddać, a widzę że znowu na targowisku będzie chciał kogoś oszukać. Oczywiście na potwierdzenie mogę przedstawić całą rozmowe z privu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facta, poproszę na priv.

Pozdrawiam

seb

ps. rozważania n/t PayPal, ciekawe skądinąd proszę kontynuować tutaj


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze poczekac do poniedzialku i bedzie po sprawie pozdrawiam


135/70/43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze poczekac do poniedzialku i bedzie po sprawie pozdrawiam

Masz rację, będzie po sprawie.

Panowie Facta i azamax proszę w poniedziałek o informację zwrotną czy "jest po sprawie" a potem jeszcze my zrobimy "po sprawie"

Miłego weekendu for all.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewnienia "kolegi" bahama o zwrocie pieniędzy w Poniedziałek (czyli dzisiaj) nie zostały zrealizowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mu czas do jutra. Mógł przecież wysłać przelewy dzisiaj tak jak się publicznie zobowiązał. I wtedy liczy się"data stempla pocztowego". Bądźcie koledzy jeszcze dzień wspaniałomyślni.

PS. Zaznaczam że nie znam gostka i... nie chcę znać.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas to ja mu dawałem przez ostatni miesiąc ale chętnie zobaczę co ma dzisiaj na wytłumaczenie niech nam powie. Poza tym istnieje coś takiego jak potwierdzenie nadania ale tego też nie chce pokazać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak swoją drogą - czy istnieje tutaj "Program ochrony kupujących"? Regulamin niestety milczy w sprawie targowiska...


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak swoją drogą - czy istnieje tutaj "Program ochrony kupujących"? Regulamin niestety milczy w sprawie targowiska...

jaki program ochrony kupująch ,przecież to nie allegro ,a propos ,nie wcinam się w nie swoje sprawy ,jest targowisko ,a że co nie którzy podchodzą do handlowania jak dzieci to już druga sprawa ,np; chciałem kupic pewien towar na targowisku ,no i pisze do gości ,z zapytaniem ,a gość coś taki niecierpliwy dzisiaj jest sobota ,musze odpocząć ,no to ja napisałem dziękuje ,bo odrazu wiadomo jak by było z przesyłką


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak swoją drogą - czy istnieje tutaj "Program ochrony kupujących"? Regulamin niestety milczy w sprawie targowiska...

Regulamin targowiska stanowi tzw program zapobiegania sytuacjom kryzysowym jaka wyżej jest omawiana. Nano Reef na przestrzeni czasu, poparty mniej fajnymi uczynkami "kolegów" ustanowiło zasady dla działu Sprzedam: m.in. obowiązek umieszczenia w prawdziwej, własnej fotografii przedmiotu oraz podanie ceny. Poprawne ogłoszenie dostaje akceptacje na publikacje. Daje to podstawę zainteresowanemu zakupem do dalszej weryfikacji wiarygodności sprzedającego. NR zrzesza morszczaków z całej Polski i świata, dając możliwość wymiany doświadczeń, jak również skojarzenia stron.

Każdy z nas, jako forumowicz otacza się kręgiem znajomych korzystając z funkcji dodawania do profilu osób, które zna. W profilu ma również poziom ocen, przyznanych za "twórczość i wiedzę" w swoich postach.

Podsumowując, pragnę dodać, że byłoby mi bardzo niezręcznie i wstyd, gdybym wcześniej lekką ręką dał plusik, a tym bardziej był jednym ze znajomych osoby, która oszukała drugiego morszczaka. W tym środowisku nie powinno być miejsca dla cwaniaków, żerujących na dobroci i kredycie zaufania danego przez drugiego człowieka.

pozdrawiam

Mariusz


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, jest środa..... czy coś się zmieniło ? Sprawa już załatwiona ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze poczekac do poniedzialku i bedzie po sprawie pozdrawiam

Za takie numery z czystym sumieniem mozna uzyc slowa zwykly zlodziej. Znalezc sciemniacza i zrobic kuku zeby juz wicej nic nie ukradl. Najlepiej wioche przy ludziach w pracy. Ban :laser: czy to forum to i tak mu wisi.

i jeszcze pozdrawia :angry:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

I jak łatwo dać się oszukać rozpatrując faceta w najpopularniejszych kryteriach:

Data rejestracji - stosunkowo dawno, czyli sprawdzony koleś.

Posty - kilkaset, czyli jakiś rozpoznawalny człowiek.

Reputacja - na plusie, czyli wszystko gra koledzy na forum go poklepali po plecach.

A tu figa z makiem się okazuje :) Czyli wszystkie te pomysły które pisaliśmy w temacie o zmianie regulaminu targowiska i tak by tutaj nie pomogły nikogo ochronić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze warto by zalozyc na targowisku transakcyjne konto. Wszystkie przelewy wedruja wlasnie tam. Po potwierdzeniu zamnkniecia sprawy pieniadze byly by dostepne do pobrania. :thumbsup:


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.