Skocz do zawartości
Rebciu

Ostrzeżenie - wałki na targowisku

Rekomendowane odpowiedzi

Przykro mi czytać takie gorzkie słowa

puzniej

Mnie też :p


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i moje posty sa z bledami ale zacytuj mi slowa w kturych oszustem cie nazwalem. poprostu opisalem sytuacje jaka zaistniala. za pompe ci serdecznie dziekuje.

W Którym momencie nauczysz się poprawnie pisać????


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu na razie dawać bana ci którzy czytali cały temat Ostrzeżenie wiedzą o co chodzi.Już z (Irkiem, Ireneusz itp) był problem który robił nowe konta i sprzedawał dalej co do użytkownika bahama ma w profilu znajomych z okolic Łodzi albo ktoś z kolegów zna tego Elementa i mógł by pomóc w wyjaśnieniu tej sprawy.


Szkiełko 110x50x60.Odpieniacz DIY na NJ . Obieg Tunze.Oświetlenie DIY CREE 200 W 5546_5620.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomogła by wizyta na komendzie, od razu by sobie o was przypomniał.

Ewidentnie chłopak robi ludzi w balona od dawna, ja bym na waszym miejscu nie liczył na to że nagle przestraszy się grożenia palcem.


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolega bahama jest na forum i czyta wątek więc może wyjaśni sprawę?


Szkiełko 110x50x60.Odpieniacz DIY na NJ . Obieg Tunze.Oświetlenie DIY CREE 200 W 5546_5620.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam ,jako ze wczoraj wrocilem z pracy z niemiec wchodze jak to zawsze robie na nano reff i co widze .. ze zostalem opisany jak zlodziej itp wvzoraj juz nie mialem sily aby odpisac na wszystko dzis na spokojnie usiadlem i zabralem sie za czytanie ..

Moze powiem od poczatku musialem zlikwidowac akwrium wlasnie z powodu wyjazdu kilku uzytkownikow wiedzialo o tym i porozdawalem im szczepki zwierzaki itp bo po powrocie planuje restart wszystko sie zgadza sprzedawalem sprzet uzytkownikowi facta i powinien on zostac wyslany juz dawno nie stety ja niezdazylem juz tego zrobic miala to wyslac za mnie zaufana osoba ktora miala dostep do mojego konta myslalem ze juz to jest dawno zalatwione przyjade i bede powoli brac sie za kompletowanie nowego baniaka no ale tak nie jest zostalem przedstawiony jako zlodziej itp szkoda ze to tak wyszlo ja osobiscie o niczym niemialem pojecia nie moge skontaktowac sie z osoba ktora miala to wszystko wyslac i wziela za ta pieniazki nie mam nic wiecej na swoja obrone ... jak niczego sam niezrobisz to nie wiesz jak to jest zrobione prosze dac mi czas do srody musze pozbierac papiery wyslac do firmy i zabiore sie za ta sprawe , tyle z mojej strony

Jeszcze raz przepraszam poszkodowanego bo nic wiecej z mojej strony nie moge zrobic oczywiscie sprzet bedzie wyslana i aby bylo szybciej wysle kurierem w razie jakiejs sprawy zapraszam na priv


135/70/43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do użytkownika bahama też ostrzegam! Wyslalem mu świetlówki a on mial zrobic przelew mi przelew nie doszedl do dzis a on twierdzi że mu świetlówki też nie chociaż mam potwierdzenie wysyki oraz sprawdzalem i paczka doszla!(A on nie ma potwierdzenia przelewu) postanowilem tą sprawe zostawic bo koszt maly.

A co z tym @bahama?


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

:whistle: w Niemczech nie ma Internetu

ale zacofanie :harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę HONORU panowie , dla kilku miedziaków robicie z siebie dziadów i głupków :( (piszę to oczywiście do ludzi ,którzy się do czegoś zobowiązali i mają w tyle żeby się wywiązać ze zobowiązań) Żal :(


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:whistle: w Niemczech nie ma Internetu

ale zacofanie :harhar:

i przelewu się nie dało zrobić, takie tłumaczenie troche dziecinne, najlepsze było by oddanie pieniędzy...


4710d00f94c099763084e78a6b3f3112u365a339.png?upd=20150324102053

Akwarium:60x60x50 panel, odpieniacz DIY na pompie Tunze 9410.04, obieg Tunze 1073.020, cyrkulacja Tunze 6015+6025, swiatło chińczyk 120W+2x24W T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak przez dłuższy czas, pomimo ustaleń i obietnic że zrobi...


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz, proszę żeby ludzie którzy mają nie zakończone interesy z bahamą napisali czy maja do niego jakiś inny kontakt niż przez forum.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze poczekac do poniedzialku i bedzie po sprawie pozdrawiam

Ogarnij się trochę sprawa miała być wyjaśniona dawno a jeszcze nie jest dlaczego?(dzielenie konta z zaufaną osobą).Być może fakt zacofanie jest z netem w Niemczechrofl.gif.Miała za ciebie zrobić to zaufana osoba która ma dostęp do konta nie zrobiła więc może sprawdz saldo na koncie czy coś tam masz aby oddać.


Szkiełko 110x50x60.Odpieniacz DIY na NJ . Obieg Tunze.Oświetlenie DIY CREE 200 W 5546_5620.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gołym okiem widać matactwo i pokrętne wymówki @bahama.

Tyle niedokończonych transakcji, naciągnięć i nadużyć nastawionych na wykorzystanie innych bez rozliczenia się to przecież nie przypadek.

Może sposobem na takie działanie jest zablokowanie dostępu do głównych działów forum?

Dać mu dostęp tylko do ostrzeżeń i możliwość PW.

A swoją drogą zebranie się wszystkich oszukanych i zgłoszenie na policję z zawiadomieniem załatwiło by sprawę szybciutko :)


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zebranie się wszystkich oszukanych i zgłoszenie na policję z zawiadomieniem załatwiło by sprawę szybciutko :)

i to jest myśl . Ja kiedyś tak sprawę załatwiłem szybciutko i z pozytywnym efektem :)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo wtedy z wykroczenia robi się przestępstwo z racji rozmiarów szkody i jej wysokości :D


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy.

Dajcie bahamie szansę na załatwienie tematu.

Poznałem go osobiście kiedy w trybie awaryjnym przywiózł do mnie korale z likwidowanego czasowo zbiornika.

Po prostu zadzwonił do mnie i przyjechał bo sprawa wyjazdu była bardzo pilna.

Internet w Niemczech? hmm.

Mój syn był przez miesiąc w lutym w Monachium w pracy na budowie i co?

Nie miał dostępu. jedyny kontakt to telefon za okropne pieniądze lub SMS.

Kolega bahama jak pisze jest w kraju, zalogował się na forum i deklaruje wyjaśnienie.

Nie bądźcie od razu prokuratorem, sędzią i katem. :whistle:

Pozdrawiam.

bahma do roboty


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja w takim razie chcialbym chcialbym naskarzyc na kolege @lubusika, ktory to dziad jeden zbalamucil moja zone na facebooku, zdobyl od niej moj adres, przyslal paczke z elektronika i na dodatek pieniedzy nie chce :[ takie sytuacje tez sa rozpatrywane? :D:d:d


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do wypowiedzi kolegi @chodiego ,

po pierwsze ... to prawda , adres wydobyłem od jego żony , ale zanim dostałem od niej stosowne info , znalazłem adres na paczce którą kilka tyg wcześniej dostałem od kolegi chodiego ,

co do drugiego zarzutu , to kolega chyba nie pamięta , co mi przysłał ??? i pomijając wartość sentymentalną , to w celu wyrównania znacznej różnicy wartości powinien dostać jeszcze jedną paczkę ..

poza tym w wymienionej ów elektronice wystąpiły wady produkcyjne które to ów zaniżają jej wartość ...


a.jpg

jest: 30x30x30 opti ,lampka diy cree 20W ,koralia nano ,refugium na aquaclear ,dolewka diy

bedzie dodatkowo: skimmer hob na maxi jet , dozownik diy , komputerek diy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no kurde. Sami widzicie. Idzie w zaparte :[


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnego innego kontaktu z bahama niż na forum jeszcze tylko mail. BAU to że tobie się udało go z dobrej strony poznać to fajnie nam niestety nie miesiąc zbywania, obiecywania i rozwiązania sprawy do poniedziałku sami widzicie co z tego wyszło zadowolony byś był?. Akwarium stoi i czeka nie wiem na co. Chociaż jestem świeżak na tym forum uwierz mi zrobiłem już parę interesów ludzie mi zaufali tak jak ja jemu i całkiem to inaczej wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:thumbsup: Jak dzieci , jak dzieci ...

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wysłano wczoraj, 08:24

wszystko wyjasnilem w dziale ostrzezenia pieniadze mysle do czwartku bede u Pana .. akurat w tej sprawie ja zawalilem " Taką oto wiadomość przesłał mi bahama. Kontakt z nim mam tylko poprzez forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie ,proste ,jak się nie ma zaufania ,prosić o wystawienie na allegro ,ja sprzedaje na forum i mam wystawione na allegro ,i po sprawie pozdro :welcome:


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze warto rozwacy opcje, ktora juz ktos chyba proponowal - otwarty temat dla kazdego sprzedawcy/kupujacego w ktorym bedzie mozna o danym czlowieku napisac plusy i minusy...

Podklejony post z alfabetyczna lista osob ktore maja swoja kartoteke wraz z linkami do watkow tychze.

Panowie moderatorzy pomyslcie o czyms takim :)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.