Skocz do zawartości
Rebciu

Ostrzeżenie - wałki na targowisku

Rekomendowane odpowiedzi

i dobrze. dobry moment na to bo ostatnio trwa w mediach nagonka na oszustow i naciagaczy internetowych. policja nie zignoruje tego z pewnoscia.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zgłoszenie przyjęte, nawet całkiem całkiem. Jestem mile zaskoczony moją pierwszą wizytą, w tejże instytucji. Zobaczymy co będzie dalej... cdn.


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nemo i jak sprawa się miewa? Zakończyła się już jakoś?


30x30x40 czyli 36 l od 14 02 2009.8 cm LS, 4 kg LR,oświetlenie Led na Cree DIY, Koralia Nano, kaskada Aquaclear 200, odpieniacz DIY, grzałka 50W, sól Kent.

Koszt postawienia.... znikomy w porównaniu do obecnie planowanego zbiornika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)Nie jeszcze nic! Mają go wezwać na policje w Łodzi i wypytać, co i jak (czy to przypadkiem ja nie kłamie) może już był. Miała iść wiadomość do Allegro o takim zgłoszeniu. Czekam cierpliwie, jak tylko coś się zmieni to dam znać tak czy inaczej: nawet jak by wyszło, że to ja jestem przestępcom :)


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal bez odzewu ale po niedzieli podjade do "władzy" i zapytam z ciekawości jak się sprawy mają.


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę się dodzwonić do Pana policjanta, który prowadzi tą sprawę i muszę się pofatygować tam sam, może jutro?


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakaś dziwna ta sprawa że nic o niej nie wiadomo :)


akwarium 150x50x50,

Sump 120x40x40

Oświetlenie : Aqua Medic 2x150W HQI + 2x54 T5

Cyrkulacja : Tunze

Obieg : Tunze 1073.040

Sterowanie : Profilux II

Reaktor wapnia : Deltec FP509

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc poznałem tego człowieka, któremu jak twierdzisz sprzedałeś ukwiała (też kupił odemnie ukwiała) i raczej gościu nie wygląda na oszusta (bardzo nie wygląda)

A korzystałeś z funkcji "centrum rozstrzygania sporów"?


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam LUK4434 jak pewnie czytałeś to zgłosiłem sprawę po namowie kolegów z forum. W sprawie nic nie wiem, bo pan policjant nie odbiera bezpośredniego telefonu do siebie, sam tego doświadczyłem siedząc u niego dwie godziny i składając wyjaśnienia w tej sprawie. A pracuję parędziesiąt kilometrów od miejsca gdzie złożyłem zawiadomienie. Musze tam podjechać, to się dowiem osobiście, tyle że nie mam czasu. Pozdrów jegomościa jak go spotkasz, odemnie. Nie wiem czy miałeś taką sytuacje na Allegro ale centrum sporów poinformowało mnie tylko że dotarła taka informacja do nich i nic po za tym. A ja nie wiem jak on wygląda. wiem że nie przelał mi kasy, nie odbierał telefonów odemnie, nie wysłał potwierdzenia przelewu jak poprosiłem go, dzwoniąc z innego numeru, podał nr tel. stacjonarnego nie prawdziwy. Na co Ci to wygląda. Też byś tak zrobił. Przepraszam za wyrażenie "olał" byś sprawę, czy chciał byś ja wyjaśnić do końca. Zaraz się okaże że to ja go okradłem. Tu nie chodzi o kasę tu chodzi oto, że tak się nie robi. Pozdrawiam.


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak obiecałem tak robię! Na policji nie byłem ale dostałem dzisiaj zawiadomienie

od prokuratury, które mówi, że: Prokuratura w moim mieście przekazuje sprawę do miasta jegomościa czyli do prokuratury w Łodzi. Co oznacza jak mówił policjant, że tak się może stać gdy jegomość nie stawi się na wezwanie lub nie będzie chciał zapłacić. Bo jeżeli zapłacił i im przedstawi podstawę przelewu lub zapłaci po wezwaniu przez policje to oni nawet nie będą wszczynać postępowania. To na razie tyle wiadomo !!!


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C.D. Dzisiaj otrzymałem zawiadomienie z prok. głównej w Łodzi ,że przekazuje sprawę do prok. okręgowej w Łodzi ... i to na razie tyle cdn.


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Coś się ruszyło ale nie wiele. Otrzymałem wczoraj telefon od policjanta z łodzi i poprosił abym mu podał nazwę pociągu, którym przesłałem paczkę, powiedział, że jak bym mógł mu pomóc to by było dobrze. Nic nie rozumiem. Otrzymałem również wezwanie na policje z dopiskiem coś w rodzaju "proszę o przyniesienie telefonu kom. w celu zweryfikowania sms-ów z dnia... i tu ciekawostka 4 i pół miesiąca temu pokazywałem telefon podczas zgłoszenia hihi. Przecież niektóre telefony mają ustawione kasowanie sms-ów po paru dniach lub tygodniach hmmmm?! ale na szczęście mój ma wielką pamięć i ku mojemu zaskoczeniu mam te wszystkie smsy (nie ma się co spieszyć i kasować za wcześnie wiadomości)- to taki morał.

CDN.

P.S. Choć z tego co widzę to nie prędko :clowning


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak otrzymałem pismo od prokuratury w Łodzi, że sprawa została umorzona bez jakiegokolwiek uzasadnienia. Zadzwoniłem do prokuratury ale tam powiedzieli, że ten prokurator jest na szkoleniu, więc zadzwoniłem na policję. Z rozmowy z policjantem wynikło, że on tylko kończył ta sprawę i nawet nie wie o co w niej chodziło, mało tego powiedział, że całkiem możliwe, że się pomylił wysyłając papiery do prokuratury. Nic z tego nie rozumiem jutro wysyłam pismo z prośbą o uzasadnienie decyzji prokuratora… cdn.


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jakiś czas temu gościu przyłożył maluchem w moje auto pod blokiem, przeprowadziłem własne śledztwo, ustaliłem sprawce, porobiłem zdjęcia (uszkodzenia obu aut zgadzały się co do milimetra) wskazałem sprawce policji, policja zrobiła swoje zdjęcia (które też pasowały do siebie idealnie) i co!?

sprawa umorzona...!

gościu się nie przyznaje, jedyny świadek zdarzenia pozostał anonimowy,

spotykam teraz tego sprawce na ulicy i gościu śmieje sie mi w oczy.

Ale to jeszcze nic:))

Jakiś czas temu naszemu koledze z forum skradzino samochód, oczywiście fakt ten zgłosił na policję ale ślad po aucie zaginął, po jakis trzych tygodniach okazało sie że samochód stoi pod jednym z łódzkich sklepów akwarystycznych i i ja i kolega poszkodowany przechodziliśmy koło niego kilka razy bo bywamy w tym sklepie często i w końcu faktycznie poszkodowany przypadkiem znalazł swoje auto.

Ale to jeszcze nic:)

Okazało się że samochód stał w miejscy niedozwolonym i przez te trzy tygodnie ztraż miejska zakładała na koła trzy razy blokadę i zdejmowali ją bo właściciel się nie zgłaszał.

Ale to jeszcze nic:)

Tego dnia co kolega poszkodowany odnalazł swoje auto, dostał pismo ze straży miejeskiej żeby zabrał swoje auto bo jest zaparkowane w miejscu niedozwolonym.

Pozdrowienia dla wszystkich łódzkich policjantów i strażników miejskich.


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahahahaha o kurde :kapelusz:kapelusz to niezła macie milicje


60L + 25L sump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nemo :

I tak otrzymałem pismo od prokuratury w Łodzi, że sprawa została umorzona bez jakiegokolwiek uzasadnienia. Zadzwoniłem do prokuratury ale tam powiedzieli, że ten prokurator jest na szkoleniu, więc zadzwoniłem na policję. Z rozmowy z policjantem wynikło, że on tylko kończył ta sprawę i nawet nie wie o co w niej chodziło, mało tego powiedział, że całkiem możliwe, że się pomylił wysyłając papiery do prokuratury. Nic z tego nie rozumiem jutro wysyłam pismo z prośbą o uzasadnienie decyzji prokuratora&


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisze. że czyn nie ma znamion przestępstwa, po czym z rozmowy z policjantem wyszło jw. pisze "może się pomyliłem" ludzie o co tu chodzi. Pytałem może gość przyniósł pokwitowanie przelewu może był błąd w nr konta w takim razie dlaczego nie chciał mi go przesłać.


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO to są nieroby i tyle. Ja mieszkam w bloku przy której jest lecznica dla zwierząt. Każdy klient lecznicy olewa zakaz wjazdu, wjeżdża i blokuje inne pojazdy, bo pieska musi pod same drzwi podwieźć, a najchętniej to wjechałby nim do "gabinetu". Niestety czasem się trzeba dużo naczekać aż ktoś odjedzie autem, bo wzywana straż miejska czy policja twierdzi, że to nie należy do jej zakresu działań itp. Może wiek ktoś gdzie złożyć w tej sprawie jakieś zażalenie itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@arsik

czyja jest droga która jest blokowana?

jeśli gminna to:

- powiadomić zarządce drogi i straż miejską na piśmie z żądaniem podjęcia interwencji, gdyż tarasowany przejazd uniemożliwia dostęp straży pożarnej, karetkom pogotowia i w razie wypadku (np. pożaru) może dojść do katastrofy i zaznaczyć w tym piśmie że zostaje ono przesłane do wiadomości do: wójta (burmistrza, prezydenta miasta), komendanta powiatowego straży pożarnej, policji, pogotowia gazowego, pogotowia energetycznego, wojewody oraz poczytnej lokalnej gazety.

Składać takie pisma raz na miesiąc z żądaniem pisemnej odpowiedzi i przedstawienia podjętych działań przez S.M.

W jednej ze spraw którą załatwiałem pomogło, patrole straży miejskiej śmigać zaczęły z blokadami jak poparzeni.

jeśli prywatna (lub np. spółdzielni) to sprawa jest bardziej skomplikowana, bo trzeba dogadać się z właścicielem i postawić np szlaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) A więc dodzooniłem się do Pana prokuratora a on nato... hihi (ok sorki wcale sie nie śmieje) a on na to że nie jest to czyn którym by się miała zajmować prokuratura bo jak by się miała zajmowac takimi sprawami to by była prokuraturą od spraw Allegro. Uznali, że jestem człowiekiem młodym i pewnie zdrowym to mogę sobie dochodzić takich spraw w sądzie lub z Alledro i napewno ją wygram. Więc Panowie szkoda słów podsumowując jest to czyn naruszający umowę między mną a "zawodnikiem" ale prokurator się nie dopatrzył znamion czynu zabronionego.

1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz adres wsiadaj w auto/pociąg i do dzieła


60L + 25L sump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:)

Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 175 zeta nie warto i teraz żałuje, że składałem doniesienie na "policje" poprostu - przelew i dopiero przesyłka. Żalmi tylko Żony bo goniła w ciąży po tych peronach, bo ja miałem noge w gipsie. Myślę Panowie, że na tym możemy zakończyć tą dyskusję płentą "cała Polska" Pozdrawiam


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.