Skocz do zawartości
WolfAtTheDoor

Jaką temperaturę macie dzisiaj w baniakach?

Rekomendowane odpowiedzi

Moja solniczka stoi w pokoju od strony zachodniej. Dzisiaj przy pełnej lampie i temp. dochodzących do 32o w cieniu w zbiorniku 26,3o. Wiatraczki dają radę. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj za oknem 50 stopni termometr na słońcu. W pokokoju 30 stopni. Wiatraki utrzymują temperaturę 26.5 stopnia.


 

Akwarium: 540 L + 100 L sump

Cyrkulacja: 2x Glamorca GP-03

Obieg: Jebao DCP10000

Odpieniacz: Twistman OB-200-EXT

Oświetlenie: 4 x Maxspect Mazarra P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26,5 ostatnie piętro, poktywa zamknięta na T5. Cztery wiatraki 80mm dmuchaja w akwarium , jeden w sumpie 12mm. Na dworze leje i chodno, a w mieszkaniu dalej piekarnik :)

wyslane S3

Edytowane przez lukisc (wyświetl historię edycji)

375l z sumpem, Maxspect Gyre 150, 1x Jeba WP-25,Jebao DC 1200,Vertex Omega 180i,34kg skały, 6x 54W T5+ 60W Led multichipy, , auto dolewka, RO+DI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie kosteczka moja soi półtora metra od okna południowo-wschodniego.....dwie lampy T5x24w i HQI 70W przez jakieś 4 do 5 godzin dziennie + wiatraczek od kompa 12x12 zamontowany od góry.....i tem 25,2C

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj juz spoko 27 st. Ale 2 dni temu bylo nerwowo - 29, na zewnatrz 32. Musze pomyslec nad wiatrakami. :)


530L (95x80x70) + sump 200L, HQI 250W + 4x 39W ATI, Aqua Special Red Skim 250, New Jet 4500, 2x Koralia 4000, Jebao WP40,JVP-102, doser one, ok 70kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie jaka jest temperatura graniczna, gdzie po przekroczeniu jej korale umieraja?

Na szczescie u mnie podczas upalow najwyzej bylo 28 stopni.


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie powyzej 30-u jest kiepsko. Ale nie ma reguly. Zalezy tez jak dlugo taka temp. sie utrzymuje.


530L (95x80x70) + sump 200L, HQI 250W + 4x 39W ATI, Aqua Special Red Skim 250, New Jet 4500, 2x Koralia 4000, Jebao WP40,JVP-102, doser one, ok 70kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.