Skocz do zawartości
Roman.P

Taczka gruzu w słonej wodzie - reaktywacja

Rekomendowane odpowiedzi

Mała aktualizacja.

Scenariusz i reżyseria adam_s

Operator i muzyka adam_s

Edytowane przez BAU (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pięknie,Panie,pięknie :clap: . Zazdraszczam,że błazny mieszkają w euphilli. Zamierzałem kupić ukwiał do mojego Reefmaxa,ale po demolce u Jacka vel Ironista sobie daruję. Tak się pocieszam,że jak moje gamonie nie chcą zamieszkać w ładnej euphilli,to i ukwiał nic nie zmieni ;)


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman jeśli o mnie chodzi to po prostu czad!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pięknie,Panie,pięknie :clap: . Zazdraszczam,że błazny mieszkają w euphilli. Zamierzałem kupić ukwiał do mojego Reefmaxa,ale po demolce u Jacka vel Ironista sobie daruję. Tak się pocieszam,że jak moje gamonie nie chcą zamieszkać w ładnej euphilli,to i ukwiał nic nie zmieni ;)

Ukwiał też jest i do tego po prawie dwóch latach siedzenia zebrało mu się na turystykę czego skutkiem jest dobra miska szkieletów sps.

Błazny mieszkają raz tu raz tam.

Marcin. Dzięki za miłe przyjecie aktualizacji.

I oczywiście za twórczość Adamowi.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek.

Proszę.

Z pomyłką co do wieku akwarium.

Autorstwo oczywiście jak wyżej


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło tak u Romana przed baniakiem usiąść. Za każdym razem coś nowego się dzieje.

U Tego co się pewnie nie dzieje :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: ...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu chlaliście browary beze mnie :) Roman, Twój "rezerwat" piękny jak zawsze. :thumbup:


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie :thumbup:


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze piękne


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękna ta taczka :thumbsup:


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie dzisiaj policzyłem i taczka ma równe 1000 dni.

Fajna cyferka.

Z tej okazji pozdrawiam wszystkich posolonych.

Mam nadzieję na wizytę Adama to będzie mała aktualizacja.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny jubileusz Romku

Wszystkiego dobrego dla Ciebie i taczki :clap:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny jubileusz Romku

Wszystkiego dobrego dla Ciebie i taczki :clap:

Piękna liczba Roman :)

Baniak na żywo wygląda bardzo fajnie.

Dzięki serdeczne.

Tak się troszkę zadumałem czy to już, czy dopiero 1000 dni bo na rafce czas inaczej płynie. :ball:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na youtubie w opisie chyba jest błąd bo akwarium ma 375 litrów :)

pytanie do właściciela jamnika: jak na dłuższą metę oceniasz obsługę zbiornika o tych wymiarach? który wymiar zmieniłbyś na inny pozostając przy litrażu plus minus 450 l? pozdrawiam i zazdroszcze błaznów mieszkających w eufilii, moje mają i ukwiał i eufilie a te tępe dzidy cyrkulacji się czepiły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbiornik zajefajny a na żywo jeszcze fajniejszy pozdrowienia dla Romana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Literówka poprawiona. A co do wymiarów, to akwa powinno mieć taki wymiar, aby własnymi rękoma wszystko można było zrobić i takie akwa ma np. @BAU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo zbiornik wygląda jeszcze lepiej, wszędzie coś się rusza, faluje, płynie żyje. Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Literówka poprawiona. A co do wymiarów, to akwa powinno mieć taki wymiar, aby własnymi rękoma wszystko można było zrobić i takie akwa ma np. @BAU.

dokładnie, z tym że to można też osiągnąć poprzez wysokość szafki, mam 100x50x50 i dość niską szafkę i po zdjęciu korony jest bardzo dobry dostęp do każdego miejsca ale... jak teraz patrze to 10 cm głębokości więcej byłoby luksulem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, z tym że to można też osiągnąć poprzez wysokość szafki, mam 100x50x50 i dość niską szafkę i po zdjęciu korony jest bardzo dobry dostęp do każdego miejsca ale... jak teraz patrze to 10 cm głębokości więcej byłoby luksulem :)

Masz rację. Też mi brakuje tych 10 cm szerokości.

Przy czyszczeniu szyb ciągle coś się łamie.

Dzięki wszystkim za miłe słowa ale prawda jest taka że pomimo tego że mocno korale porosły, to zbiornik jest trochę zaniedbany.

Ale już się za niego biorę.

Adam. Dzięki za wizytę i filmik

Edytowane przez BAU (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.