Skocz do zawartości
luft

Dyskusja ognista

Rekomendowane odpowiedzi

Sory Seb ja nie jestem Smithpl ;-)

i dziękuję

Jak widać multikonta stały się problemem dla samego środowiska które je wykorzystuje i że tak się wyrażę wynalazło ;)

Edytowane przez kubek_77 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, pomyłka, Smith to śledzik, ale poprawiłem :)

A z tym multikontem to o Smicie czy o mnie? :)

Edytowane przez seb (wyświetl historię edycji)

Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o tobie... przynajmniej nie odkryłem jakimi się posługujesz innymi niż "Seb" kontami ;) więc z tego powodu SZACUN!

Co do innych to aż strach, listę zrobić można ;) I nie trzeba byc detektywem wystarczy WAS KOLEDZY UWAŻNIE CZYTAĆ!

Czego sami nie potraficie robić!!! nawet w odniesieniu do własnych wpisów spod drugiego lub trzeciego konta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz przykłady Kubek, śmiało


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No gdzie te multikonta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wydzielono posty z innego tematu to gdzie sie podział mój post przedstawiający rzeczywistość?


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiem w taki sposób:

w panelu administratora w zakładce użytkownicy masz takie "narzędzie IP"... skorzystaj z niego ;)

ta wiem... wy tylko macie dostęp do panelu moderatora ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie innymi się nie posługuję, dlatego się zdziwiłem :)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiem w taki sposób:

w panelu administratora w zakładce użytkownicy masz takie "narzędzie IP"... skorzystaj z niego ;)

ta wiem... wy tylko macie dostęp do panelu moderatora ;)

ja Ciebie zachęcam byś się z forumowiczami pochwalił swoim śledztwem, skoro pomawiasz NR o takie praktyki. Nie mam nic przeciwko by ujawnić takie rzeczy jeśli są na serio, ale potrzeba faktów, a nie ogólników.

Ja mam luft z ilością komentarzy dużą, oraz obsługuję niebieski sponsorski Salarias z kilkoma postami na krzyż w dziale Salarias. IP to samo. No to pierwsze multikonto mamy.

Podaj inne


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i może gwoli wyjaśnienia to multikonto może nie być 100% trafnym określeniem tego co można zaobserwować. To można raczej opisać jako ludzie o wielu twarzach ;)

Najpierw działałem jako ludek o pseudonimie artystycznym A, lecz z biegiem czasu przepoczwarzywszy się w ludka o pseudonimie artystycznym B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja Ciebie zachęcam byś się z forumowiczami pochwalił swoim śledztwem, skoro pomawiasz NR o takie praktyki. Nie mam nic przeciwko by ujawnić takie rzeczy jeśli są na serio, ale potrzeba faktów, a nie ogólników.

Ja mam luft z ilością komentarzy dużą, oraz obsługuję niebieski sponsorski Salarias z kilkoma postami na krzyż w dziale Salarias. IP to samo. No to pierwsze multikonto mamy.

Podaj inne

No to podlatujesz pod bana. Z jakiej racji możesz miec dwa konta gdy inni tego nie mogą? Ponadto zaczales dzis zadyme za jakie inni dostawali wakacje na dwa tygodnie. Sam sobie posprzatales temat, wyrzuciles bez słowa mój post i wszyscy zadowoleni. Nie podoba mi sie kasowanie postów a jesli ktoś juz to robi to chociaż niech sie wysili i napisze na priv powód usunięcia.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i może gwoli wyjaśnienia to multikonto może nie być 100% trafnym określeniem tego co można zaobserwować. To można raczej opisać jako ludzie o wielu twarzach ;)

Najpierw działałem jako ludek o pseudonimie artystycznym A, lecz z biegiem czasu przepoczwarzywszy się w ludka o pseudonimie artystycznym B.

Jest to możliwe, gdy poprosisz admina jako Kubek_77 o kasacje konta, to mozesz zalozyc pozniej konto DuDek_88 z zerowym licznikiem, ale obu jednoczesnie nie mozesz miec. Multikonta usuwane i pokazywane w pręgierzu są.

Jeśli natomiast chodzi Ci o to, że czytasz posty, które są żywą reklamą, aż bolącą w oczy to zaiste są takie posty, które piszą ludzie, pewnie z jakiegoś oczywistego powodu. I to chyba na wszystkich 3 forach można zauwazyć. Dlatego sam w tym temacie jak mozesz przeczytac apeluję o wyluzowanie z takimi praktykami.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to podlatujesz pod bana. Z jakiej racji możesz miec dwa konta gdy inni tego nie mogą? Ponadto zaczales dzis zadyme za jakie inni dostawali wakacje na dwa tygodnie. Sam sobie posprzatales temat, wyrzuciles bez słowa mój post i wszyscy zadowoleni. Nie podoba mi sie kasowanie postów a jesli ktoś juz to robi to chociaż niech sie wysili i napisze na priv powód usunięcia.

CNC login salarias przyporządkowany jest reklamie, którą wykupuje i tyle. Nie posługuję się tym kontem w żadnych działach poza Salarias, a na pewno nie jako osoba opiniotwórcza. Także spokojnie.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze jeszcze odpowiedz na moje pytania odnośnie zadymy jaka zrobiłeś i kasowanie postów. Innym sie odrywac a administracja robi co chce i nic im za to nie grozi. Dlaczego?


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz dokładnie o co Ci chodzi?

O to, że przeniosłem offtopy, które słusznie Dieter wytknął walnąłem z Sebem w nowy temat?

Twój offtop w sumie nie mieścił się w żaden z nich.

Spróbuj jeszcze raz napisać tutaj, konstruktywnie, bez emocji co siedzi leży na sercu. Przeczytamy wszyscy, ktoś inny niż ja odniesie sie do Twoich słów.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli każdy post nakazujący stosowanie diod CREE (bo więcej lm/W) jest reklamą bolącą w oczy ? Każdy post mówiący że Optiwhite jest bardzo dobre, jest lizaniem czegoś tam Pilkingtonowi? Jeżeli ktoś napisze że świetlówki ATI są krok przed konkurencją to jaka to jest reklama, skoro niemal każdy sklep ma świetlówki ATI w ofercie?

To już nic nie można zachwalić tej? Tylko prywatnie w sklepie pewne osoby mogą wyrażać swoją opinię i doświadczenie? Współczucia dla tych co zakładają nowe baniaki...


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyzak, teraz w drugą stronę przeginasz.

Jedni krytykują reklamę szeptaną

a drudzy chcieliby opinii osob prowadzących sklepy jak najwięcej

przeciez mozna napisać do sklepu zapytanie nie? osoba ze sklepu przeciez odpowie co poleca.

Wypowiadając się tutaj ta sama osoba może być narazona na atak, ze strony forumowiczów o nachalne reklamowanie, jak i przez modów (jesli nie wykupila reklamy) ze wypowiada sie czesto gesto w temacie o danym produkcie.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha już zrozumiałem Twój tok rozumowania, lecz się z nim nie zgadzam :) Po pierwsze z tego względu, że jeżeli ktoś otwiera taki interes to ma wiedzę, a dopłacanie do tego aby ten człowiek mógł tą wiedzę przekazać potomnym jest dla niego bez sensu. Tak jakby nauczyciel płacił Tobie za możliwość korepetycji. Po drugie sklep to nie producent, lecz oczywiście droga dystrybutor- producent jest nieco bliższa. Za jakość odpowiada producent itd. lecz reklamą faktycznie można nadrobić.


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Kyzak ja mam tutaj odwagę pisać reguły jakie są od X czasu na NR i nie jest to mój tok rozumowania. Mój tok rozumowania byl taki, ze gdy zalozylem sklep to wykupiłem reklame by móc zaistnieć jako sklep i tyle. Kolejny tok taki, że jesli pisze posty z poradami staram sie za czesto nie uzywac nazw marki, by nie byc posądzonym o wciskanie towaru komukolwiek. Postów napisałem dużo, ale można je prześledzić.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem polega na tym, że 50% tzw autorytetów/ludzi z wiedzą ma jakiś biznes związany z tym hobby - wątków sponsorowanych nie chce się czytać - a w temacie o danym produkcie taki autorytet nie może / nie powinien się wypowiadać - temu robi się d..a a nie forum :) jeśli taka wiedza ma się odbywać poza forum lub na PW to po co forum? :)

ja bym pozwolił reklamować swoje produkty w normalnych postach - przecież prawda i dobry produkt się obronią - fałszywy marketing szybko wykończy "złego" - no chyba, że to forum jest tylko czysto marketingowe służące właścicielowi a nie dla ludzi....

tak ja to widzę z pozycji czytającego

ps

fajnie to podsumował Sewer - opisuje to co dzieję się wokół jego akwarium - chwali co mu się podoba - podaje sklepy (różne) i tyle - tak samo sklepy mogłyby się wypowiadać - jak nachalnie będą wciskać bubel to sorki - szybko popłyną - jak mają dobry produkt - to trudno - nie da się zamknąć oczy i udawać, że czegoś nie ma

Edytowane przez Kris_77 (wyświetl historię edycji)

TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym że nie każdy może podawać nazwy sklepów. Ba, niektórzy nie tylko nie mogą podawać, lesz również nie dostają odpowiedzi na pytania o to czemu ich post poleciał.

Swego czasu na prośbę paru użytkowników forum przekleiłem treść maila którego dostałem jako subskrybent mailingu sklepu.

Wkleję ( tym razem ocenzurowaną ) treść:

Witam

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zwierząt z nowej dostawy.

Sklep XXXXXX aktualnie mieści się pod nowym adresem XXX,YYYYYY 9, oraz mamy nowy adres strony www.TUTAJNAZWASKLEPU.com.pl

Pozdrawiam Marcin

www.TUTAJNAZWASKLEPU.com.pl

Tel. 123456789

Tel. 134657989

Zaznaczyłem że to treśc maila, i nie mam żadnego interesu w tym że upubliczniam te informacje a mimo wszystko post poleciał.

Może teraz dowiem się czemu ?


Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :)

Widzę że pogoda dopisuje, temperatura rośnie i dyskusja o niczym również.. :)

Tym użytkowników którzy zadają pytania co można a co nie można - odsyłam do Regulaminu forum.

Oczywiście, na forum jest cenzura, nikt nie może nic mówić, nic pisać, wszystkie wątki są kasowane a wiadomości na priwa czytane, usuwane, moderowane, edytowane - wg uznania. Dodatkowo - wszystkie wiadomości prywatne będą przedrukowane w najnowszym Magazynie Akwarium(to także reklama, nie mam żadnych związków z tym magazynem, ale i tak pewnie nikt nie uwierzy).

Jeżeli ktoś ma jakieś szczegółowe pytania - zapraszam na priwa a wszystkich pozostałych zapraszam na zimne piwko(każdy do swojej lodówki) :)

Miłego(i w końcu słonecznego) dnia :)

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.