Skocz do zawartości
Świrek

Zimowy Zlot Morszczaków - Ustroń 7-9 marca 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Was na Zimowy Zlot Morszczaków Ustroń 2014. Odbędzie się on w terminie 07-09 marca 2014 w ośrodku wypoczynkowym Jawor w Ustroniu ( http://jawor.ustron.pl/).

Ośrodek położony jest w bardzo sympatycznej okolicy. Jest oddalony od centrum, ale właściwie wszędzie jest blisko. Jeśli uda nam się załapać na śnieg, to naprzeciw ośrodka (jakieś 5 minut pieszo) jest wyciąg narciarski. Obok ośrodka też znajduje się rozległa górka, na której mogą śmigać dzieciaki, bo jest dobrze odgrodzona od drogi, a co za tym idzie bezpieczna. Oczywiście jak nie będzie śniegu, też nie będziemy się nudzić, bo Ustroń to naprawdę fajne miejsce.

Plan

Ale do rzeczy. Zlot rozpoczyna się w piątek popołudniu. Zjeżdżamy się spokojnie i bez pośpiechu. Oczywiście tak, żeby zdążyć na uroczystą grillową kolację na świeżym powietrzu, gdzie będziemy się mogli zintegrować.

Sobotę rozpoczynamy od pysznego śniadanka. Następnie o ile pogoda pozwoli, zajęcia na świeżym powietrzu. Potem trochę czasu wolnego, aby każdy miał chwilę dla siebie. Po godzinie 16, w zależności jak będziemy stać z czasem, obiadokolacja. Potem zajęcia z teorii akwarystyki, aby nie było, że na zlocie Morszczaków, nic się o baniakach nie mówi. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nasze małżonki i dzieci mogą nie być tym punktem zainteresowane. Dlatego poproszę żonę, która jest nauczycielem przedszkolnym, aby zorganizowała jakieś zajęcia dla mam z dziećmi.

Wieczorem w Jaworowej kawiarni coś na kształt dyskoteki. W sensie oczywiście takim, że będzie gdzie potańczyć, napić się piwka i nie tylko. Ceny w kawiarni są umiarkowane, więc nie ma strachu, że wydamy pół wypłaty na dwa piwa ;)

Niedziela

Dnia następnego śniadanko i czas wolny. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić sobie w niedzielę również obiad, ale to już we własnym zakresie.

Mamy do dyspozycji oczywiście salę konferencyjną, więc nawet jak będzie pogoda pod psem, to mamy się gdzie podziać.

Ceny:

Osoba dorosła 190zł (+6zł opłata klimatyczna)

Dziecko w wieku 4-12 161zł (+2,30 opłata klimatyczna)

Dziecko 0-3 za darmo (dzieci śpią i jedzą z rodzicami) Oczywiście można dokupić osobny posiłek dla dziecka w cenach jak na stronie ośrodka.

Zależy mi na tym, żeby w miarę możliwości zabrać rodziny, na pewno nie będą się nudzić, a i żonki w Dzień Kobiet odpoczną od zajmowania się domem.

Ośrodek pobiera zaliczkę w wysokości 20% ceny. Każdy rozlicza się jednak indywidualnie z ośrodkiem.

W tytule przelewu koniecznie należy napisać „zlot Morszczaków” żeby było wiadomo, że to o nas chodzi.

Jak mi się coś jeszcze przypomni, będę edytował pierwszy post, żeby wszystko było zebrane w jednym miejscu.

Proszę o tradycyjne dopisywanie się do listy, a osoby które wpłacą zaliczkę, o kontakt na PW, żebym mógł sprawdzić, czy wszystko przebiega bez zakłóceń.

Strona ośrodka: http://jawor.ustron.pl/

Informacje dotyczące dojazdu:

Do samego ustronia od Katowic biegnie wyremontowana droga dwupasmowa, na której nie tworzą się korki. Jak napisał @Inmar w innym wątku: „,Wiślanką można bez korków dojechać bezpośrednio, natomiast z innej strony Polski drogami A4 potem A1 zjeżdżamy w Świerklanach i od tego miejsca do Ustronia jedzie się około 40 minut.”

Lista obecności: (jeśli wpisałaś/eś się już na listę w temacie na innym forum to wystarczy, by liczby się nie dublowały)

1. Świrek + Kinga + Alicja(d)

AKTUALIZACJA 9.01.2014 15:03

1. Zaliczkę proszę wpłacać do ostatniego stycznia. W szczególnych przypadkach, do 14 lutego, ale o tym fakcie proszę mnie poinformować.

2. Rozwiewając wątpliwości, jeśli jedzie jedna osoba i chce spać w "jedynce", cena nie ulega zmianie :)

Edytowane przez Świrek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że cena obejmuje czas pobytu na zlocie z wyżywieniem od osoby?


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że cena obejmuje czas pobytu na zlocie z wyżywieniem od osoby?

Dokładnie tak.

Czyli uroczysta grillowa kolacja, 2 noclegi, 2 śniadania 1 obiadokolacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista obecności:

1. Świrek + Kinga + Alicja(d)

2.inmar+Inga+Bartek

3. luft z Kaliną


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista obecności:

1. Świrek + Kinga + Alicja(d)

2. inmar+Inga+Bartek

3. luft z Kaliną

4. Włodzimierz + Ania


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny sobotni dzień

odświeżam temat co by każdy w porę się z nim zaznajomił

zabukował sobie bilety, czas wolny, opiekę do baniaków, nianiek etc. :p

Szykuje się fajne wydarzenie także morszczaki do dzieła!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na przedzie miejsce mam

na kanapie z tyłu kobiety będą siedzieć

Ośrodek ma wiele atrakcji

juz teraz szukam kompanów na Saunę!

IWCD_Sauna.jpg

co by rozpieścić nasze towarzyszki można im również zafundować masaż leczniczy

sobie czytam info o atrakcjach na miejscu i wygląda to sensownie

Gościom dbającym o zdrowie i szukającym odprężenia polecamy:

  • masaże relaksacyjne i lecznicze
  • saunę fińską
  • jacuzzi
  • siłownię
  • solarium
  • zabiegi rehabilitacyjne

Lubiącym sport i rekreację proponujemy:

  • salkę do tenisa stołowego i piłkarzyki
  • boisko do siatkówki i koszykówki
  • trzy wyciągi narciarskie w bliskiej okolicy
  • wypożyczalnie letniego sprzętu sportowego (piłki do siatkówki i koszykówki, skakanki, sprzęt Nordic Walking) oraz sanek

Rozrywki dostarczą także:

  • Kawiarnia Nocna "Jaworek"
  • czytelnia wraz ze stanowiskiem komputerowym z łączem internetowym
  • pokój zabaw dla dzieci
  • Wi-Fi na terenie całego obiektu
  • Wiata Grilowa na 120 osób


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak wszyscy razem zaspiewaja hymn to beda dalsze znizki?

http://jawor.ustron.pl/hymn

Tak dobrze to nie ma :) Ale oczywiście śpiewać możemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista obecności:

1. Świrek + Kinga + Alicja(d)

2. inmar+Inga+Bartek

3. luft z Kaliną

4. Włodzimierz + Ania

5, AnT

6. VDR + Basia + parapety w bagazniku ;)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś czuję, że podczas zlotu śnieg będzie piękny jak ta lala


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma zamiar przyjechać wcześniej bądź wyjechać później? Bo my planujemy zabawić dłużej i pochodzić po górach.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia pogody i urlopow ;) Mysle ze jak snieg bedzie to my z Basia zabalujemy dluzej tylko ze na stoku ;)

VDR by mobile


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też chętnie wydrę dodatkowy dzień wolnego, bo nie wiadomo, kiedy znów będzie ku temu okazja


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista obecności:

... + parapety w bagazniku ;)

I bardzo dobrze. Bo nawet jak tam nie będzie śniegu, to w pobliżu są dwa stoki, na których śnieg utrzymuje się długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacze sam z wielka checia sie stawie na zlot zobacze co zona powie najwyzej pojade sam


a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista obecności:

1. Świrek + Kinga + Alicja(d)

2. inmar+Inga+Bartek

3. luft z Kaliną

4. Włodzimierz + Ania

5, AnT

6. VDR + Basia + parapety w bagazniku ;)

7. Yarcio ( też wezmę ze sobą swoje parapety )


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tylko o parapetach,ja je pół życia montuję,ale jeszcze na żadnym nie próbowałem jeździć.Może jak kiedyś ktoś mi reklamację złoży to go wypróbuję na innym polu życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek - zawsze mozesz na boazerii ;) ;) Z odpadu jakies dwie dechy wezmiesz i srrruuuu za nami parapeciarzami ;P


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem wczoraj swój sezon na Kotelnicy. Do Ustronia chyba jednak miejsca na parapet nie bede miec w aucie. Chyba, że na miejscu Marek coś mi wystruga :p A tak na zlot szykujemy, dogrywamy niespodzianki, także możecie śmiało się wpisywać i szykować na zlot. Będzie o czym i kogo posłuchac, pobawić i aktywnie spędzić czas w rodzinnej atmosferze.

1511313_674154832624062_751079577_n.jpg


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.