Skocz do zawartości
Świrek

Zimowy Zlot Morszczaków - Ustroń 7-9 marca 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Tlumow nie widze, to chyba jedna z tych tras na ktorych nie jezdzilem albo bardzo krotko i nie zapamietalem - a jak na glownym wyciagu ? Tez takie puchy ? Co prawda ja sie wybieram po swietach i po nowym roku ale zobaczymy jak bedzie... ;]

P.s a juz widze to tam przy tych gondolach z szybami ;P

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tras jest kilka przygotowanych, oczywiście sztucznie naśniezonych. Ludzi było niewiele bo jezdzilem w niedzielę od 17 do 22, a zdjecie robione przed 22. Na górze natomiast zaciekawiła mnie nowa trasa po prawej stronie na innym stoku, której nie widziałem wcześniej


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prawej powiadasz ? Ale nie mowisz o samej Kotelnicy ? Bo o ile pamietam to bedac na glownym na gorze mozna bylo pojechac w prawo taka dosc stroma traska w dol pod te ogrzewane gondole i pozniej powrot wyciagiem przez las z powrotem na glowna trase (tam chyba jest to zdjecie cykniete) albo gondolami ogrzewanymi i tam widzialem ze bokiem smigaja parapeciarze w puchu - na "dzikusa". Ogolnie to malo sie na te trasy zapuszczalem. Czy mowisz o czyms jeszcze innym ?


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacze sam z wielka checia sie stawie na zlot zobacze co zona powie najwyzej pojade sam

No koniecznie bierz żonę i przyjeżdżajcie. Podaruj jej niezapomniany Dzień Kobiet! No i dopisuj się do listy :)

...A tak na zlot szykujemy, dogrywamy niespodzianki, także możecie śmiało się wpisywać i szykować na zlot. Będzie o czym i kogo posłuchac, pobawić i aktywnie spędzić czas w rodzinnej atmosferze.

Bo nie wszyscy wiedzą, ale nasz szanony Luft, jest bardzo zaangażowany w organizację, a jego wkład bezcenny. Przy okazji dziękuję Mariusz :)

Jesli bede to przywioze cos na ta "parapetowke " ;)

No bardzo liczymy na Wyspiarską Delegację.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę o atrakcjach dodatkowych.

Pingpong, piłkarzyki i siłownia dostępne za darmo (godz. 6-22)

Godzina sauny z jacuzzi dla dwóch osób - 25zł

Solarium 50gr/min

Na zabiegi upiększające mamy 10% rabatu:

Estetiq_zpsdd35d4e2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista obecności:

1. Świrek + Kinga + Alicja(d)

2. inmar+Inga+Bartek

3. luft z Kaliną

4. Włodzimierz + Ania

5, AnT

6. VDR + Basia + parapety w bagazniku

7. Yarcio ( też wezmę ze sobą swoje parapety )

8. kmirko+Beata


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do kiedy trzeba się zdecydować/wpłacić zaliczkę?


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do kiedy trzeba się zdecydować/wpłacić zaliczkę?

Im wcześniej tym lepiej. Ale myślę, że połowa stycznia na zaliczkę to nie powinno być problemów. Oczywiście, mogę dopytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista obecności:

1. Świrek + Kinga + Alicja(d)

2. inmar+Inga+Bartek

3. luft z Kaliną

4. Włodzimierz + Ania

5, AnT

6. VDR + Basia + parapety w bagazniku

7. Yarcio ( też wezmę ze sobą swoje parapety )

8. kmirko+Beata

9.baszurek (bez parapetów,preferuję opcję wyspiarską "by Tester" :thumbup: ).

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że ludzie świętami póki co żyją :)

zaraz będzie "swieta i po swietach"

i liczę, że zaczniecie żyć zlotem w Ustroniu, który nim się obrócicie będzie za chwilę


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że ludzie świętami póki co żyją :)

zaraz będzie "swieta i po swietach"

i liczę, że zaczniecie żyć zlotem w Ustroniu, który nim się obrócicie będzie za chwilę

I niechaj się dzieje,jako Wielki Mod rzecze. Amen. :animier:

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Świrek + Kinga + Alicja(d)

2. inmar+Inga+Bartek

3. luft z Kaliną

4. Włodzimierz + Ania

5, AnT

6. VDR + Basia + parapety w bagazniku

7. Yarcio ( też wezmę ze sobą swoje parapety )

8. kmirko+Beata

9.baszurek (bez parapetów,preferuję opcję wyspiarską "by Tester"

10. czapa771 i jego baba

Taki mały prezent na dzień kobiet będzie na pewno dobrze odebrany. Miło będzie poznać kolegów, A jest sauna na styl Duński?

Po takiej jestem młodszy o parę lat he he


120-55-55Opti. 160l sump. refungium, Shuran150. Oświetlenie LED DIY. 2X54W t5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widziałem jest fińska czyli sucha


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i po świętach :)

chciałoby się napisać i po śniegu

no ale ten dopiero będzie

pewnie w trakcie zlotu hehe


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

1. Świrek + Kinga + Alicja(d)

2. inmar+Inga+Bartek

3. luft z Kaliną

4. Włodzimierz + Ania

5, AnT

6. VDR + Basia + parapety w bagazniku

7. Yarcio ( też wezmę ze sobą swoje parapety )

8. kmirko+Beata

9.baszurek (bez parapetów,preferuję opcję wyspiarską "by Tester"

10. czapa771 i jego baba

11.Enia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiele osób na ostatnim małopolskim zlocie się zadeklarowało na zlot w Ustroniu

także śmiało się wpisujcie

i myslcie o wpłacie zaliczki. Z tego co widziałem co prawda jest komfort jak nigdy z pokojami dwuosobowymi, ale uwierzcie, że organizatorowi bedzie o wiele lżej na sercu jeśli te wpłaty zaczniecie robić. Z doświadczenia to wiem, jak i to, że ośrodek też powazniej nas potraktuje np. jesli bedzie wiecej wczesniej zadeklarowanych osob to pewnie i specjaliści w schyłku sezonu tacy jak masażyści etc beda na miejscu. Takie moje zdanie. Pozdrawiam

Mariusz


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam chcę przejechać osobiście,może nawet w niedzielę tylko teraz leczę się bo anginę mam,chyba z Krakowa od smoka się zaraziłem bo też miał jakieś ogniste gardło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AKTUALIZACJA RÓWNIEŻ W PIERWSZYM POSCIE

1. Zaliczkę proszę wpłacać do ostatniego stycznia. W szczególnych przypadkach, do 14 lutego, ale o tym fakcie proszę mnie poinformować.

2. Rozwiewając wątpliwości, jeśli jedzie jedna osoba i chce spać w "jedynce", cena nie ulega zmianie :)

A patrząc na aurę za oknem, mam wrażenie, że zima przyjdzie tak, jak nam pasuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego osoby, które powiedziały mi, że wybierają się na zlot nie dopisały jeszcze do listy?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małą propozycję,może jakiś mini zlocik w Ustroniu teraz w Sobotę ? Przy okazji będzie można wpłacić zaliczkę i wybrać sobie łóżko do spania,hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małą propozycję,może jakiś mini zlocik w Ustroniu teraz w Sobotę ? Przy okazji będzie można wpłacić zaliczkę i wybrać sobie łóżko do spania,hehe.

Pomimo, że w tym tygodniu mam urodziny córki i koncert, więc nie mogę się zjawić, uważam że to świetny pomysł. Myślę, że jeśli chociaż część morszczaków zobaczy na własne oczy i zda relację, na pewno zachęci innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie dam rady na taki spontan, mimo, że wypoczynek by mi się przydał

cieszę się, na ten zlot, choćby z samej okazji do małego wypoczynku :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z myślą o zlocie, właśnie kupiłem gitarę, byśmy mogli przy grillu i piwku pośpiewać. Wy szykujcie gardła, a ja się uczę grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.