Skocz do zawartości
Świrek

Zimowy Zlot Morszczaków - Ustroń 7-9 marca 2014

Rekomendowane odpowiedzi

ale, że kto zmienił :)?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Zmienił,zmienił pewien ktoś na takiego anemicznego smoka ;).Przez moment byłam lekko rozczarowana. ;) Wolę wściekła zieloną rybcie z irokezem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, spokojnie ;)

To były tylko testy zielony rybol jest niezastąpiony ;)

ps. podziwiam Waszą czujność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w myślach szukam "żelaznych" pewniaków Milówki

i zastanawiam się, czy będą?

Leoni, Crab22, BigWalker, JanuszD, Kocani... i wielu wielu kolegów i koleżanek


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Leonim gadałem,miga się i nie jedzie.

nie miga się tylko finanse są nie takie jakbym chciał- a bez tego ani rusz więc przykro mi ale w tym roku nas nie będzie :(


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crab22 to pewnie jeszcze po Wdzydzach dochodzi do siebie wiec jego tez nie bedzie :/ :/


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie - czy zabrałby mnie ktoś w drodze powrotnej gdzieś w kierunku północnym,może być Radom,Warszawa,Łódź,bądź gdziekolwiek,skąd miałbym szansę dotrzeć do domu jeszcze w niedzielę? Bo wyjeżdżając w południe z Ustronia pociągiem/autobusem jest to niemożliwe :thumbdown: ...

Jasne ze tak, dopiero teraz zauwazylem to zapytanie... do Radomia masz jak w banku...


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Darek,wprawdzie już namierzyłem połączenia powrotne do Płocka,ale jeśli dzięki Twojej propozycji będę mógł w niedzielę trochę dłużej zostać,to z pewnością skorzystam :clap: . Do zobaczenia więc na zlocie :cheers::gathering::band: ,już nie mogę się doczekać (tym bardziej,że zobaczę tych,co już poznałem i wreszcie poznam kilku typów,których znam tylko przy pomocy literek na ekranie komputera :secret: ).Szkoda tylk,że nasz wdzydzowy współspacz nie chce jechać... :ouch:

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co pytać,miejsca tam chyba na 4 zloty.

nie o to chodzi

skoro Michał określił jakieś ramy czasowe to pewnie z organizacyjnego punktu widzenia miał jakiś w tym ważny powód. Mysle, ze nie bedzie problemu z dopisaniem sie do listy i wplaceniem zaliczki, ale tak jak napisano w pierwszym poscie tego tematu prosze pisac do organizatora na pw (Świrek). Pozwoli to lepiej zorganizowac detale co przelozyc ma sie na nasz dobry czas w Ustroniu. pozdrawiam


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kilka czy kilkanaście osób niczego nie zmieni,to duży ośrodek i na pewno jest przygotowany na wszystko,ale i tak trzeba zgłosić organizatorowi.

Edytowane przez inmar (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro się tym zajmę fajnie by było spotkać się ze słono zakręconymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termin wpłat, jak i zapisów został wydłużony do końca tygodnia. Ale jest to data ostateczna. Ośrodek też musi mieć czas, aby się przygotować na nasz zlot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przelew zrobiony

pokój jedno osobowy - dopisałem

Bardzo dobrze. Ciągle czekamy na @wotciecha, który mam nadzieję, się nie rozmyślił.

A teraz ważne ogłoszenie! Pomimo, że zlot oficjalnie rozpoczyna się grillową kolacją, ośrodek przyjmuje gości od przedpołudnia :)

Ja z rodzinką będę pewnie około południa, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby chcący, zjawili się wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie wiecie co słychac u Adam_s ?

W Milówce spore wrażenie pewnie nie tylko na mnie zrobiła akcja zrobienia testów adsorbentów fosforanów

fajnie jakby i tym razem mógł przyjechać i zrobić jakiś teścik :) Z pewnością większość z nas czekałaby z ciekawością jak ostatnio na te wszystkie tabelki wykresy opisowe wyników badań

pozdrawiam

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie

dla mnie też to był najfajniejszy punkt Milówki

trzymałem kartkę i zapisywałem wyniki jednej tury

każdy coś tam gadał i generalnie było miło

dlatego myślę, że też się pobawimy w Ustroniu z jakimś tematem

jakby ktoś miał bezpośredni kontakt do Adama na zywo to powiedzcie mu ze tesknimy i zapraszamy na zlot :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman na pewno jest na bieżąco co porabia Adam,ale co do jakiegoś konkursu to od dawna chciałem zorganizować test na wykonywanie pomiarów wody na Ca,Mg,Kh i inne.Kilka osób,ta sama woda i testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Inmar, jeśli chcesz przeprowadzić taki konkurs to bardzo proszę! Ja jestem za! Miejsce jest, czas jest, chętni są :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedziemy.... kasa wpłacona z ośrodkiem rozmawiałem

dopisujemy się

wojtek i ewa i dwie nieletnie dziewczyny 4 i 16 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.