Skocz do zawartości
Furia

ukwiał się...powiesił?

Rekomendowane odpowiedzi

mam ukwiała, a właściwie jego resztki....jeszcze zipie, zmienia miejsca...ale jakiś dziwny się zrobił, tak jakby miał jakąś pętelkę wokól siebie...mam cos z tym zrobic? czy tak to bywa? przepraszam za jakość zdjecia.

post-23020-0-09925100-1400239531_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój zielony tak ma jak mu wpadnie parę granulek z karmienia,czerwony dla odmiany wygląda jak balon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie karmilam go :(, nie wiem skąd ta pętelka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna ta "obrączka" na razie nie widać by cokolwiek mu dolegało. Zostaw i obserwuj.


Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no...nie tylko pokarm,mojemu jak jeżowiec nawali prosto w paszcze to ma to samo-a wali zdrowo. Po prostu coś mu wpadło,przetrawi albo wypluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć , a miałaś szczepki korali miękkich do skały za pomocą gumki recepturki przyczepione ?

to wygląda jak ala uszczelka , lub szeroka gumka recepturka , może odczepiła się od skały i nie wiem co prawda jakim cudem znalazła się na ukwiale .

Zobacz patyczkiem do uszu bo jest delikatny i nie uszkodzisz nim stopy ukwiała , czy to jest ruchome - da się poruszać tym na ukwiale , może jak się jeszcze bardziej skurczy to samo się zsunie.


Akwarium Hailea 60l, LR 6kg , cyrkulacja 2x JVP 110 , filtracja : kaskada , oświetlenie : 4 x 24W T5 , grzałka Jagger 100W,

odpieniacz Boyu WG310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wymyśliłes teorie z tą gumką... sam sobie ją założył :thumbup::alien:


80x35x40, LED PS black phyton 90w+ T5 24W Actynic, 2X tunze 6015, Deltec MCE600 Kolorowo miękko-lps-owo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wymyśliłes teorie z tą gumką... sam sobie ją założył :thumbup::alien:

odpowiedzialność ponad wszystko :baby:


Akwarium Hailea 60l, LR 6kg , cyrkulacja 2x JVP 110 , filtracja : kaskada , oświetlenie : 4 x 24W T5 , grzałka Jagger 100W,

odpieniacz Boyu WG310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście dziwne. Mojego ukwiała wciągnęło w falownik. Praktycznie był poszatkowany. Woda w akwarium zmętniała bo wypuścił taki płyn. Ale po kilku dniach odżył i wrócił do pełni sił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrzucił to coś.....obserwowałam, tak kombinował tak się ruszał że w końcu zrzucił górą....pozostało kółeczko maleńkie (nie gumka recepturka :) ), nie wiem ale zachowuje się tak już któryś raz i wygląda to jak zrzucanie wylinki (tak mi się skojarzyło... ), ale nie wiem dalej co mu dolega... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjal gumke bo woli bez:)


80x35x40, LED PS black phyton 90w+ T5 24W Actynic, 2X tunze 6015, Deltec MCE600 Kolorowo miękko-lps-owo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjal gumke bo woli bez:) :thumbup:

:thumbup:

A co to jest? masz to coś czy jak?


Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A karmisz go w ogóle czymś na przykład krewetka mrożona koktajlowa są do kupienia w erybce za 5 zł bo może się przemieszcza bo szuka jedzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.