Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

28 listopada zapraszamy na Black Friday do Reefshopu

tego dnia specjalne okazje - niektóre produkty będą obniżone nawet o 20% - zapraszamy!

Zajrzyj do nas koniecznie - Reefshop.pl - Kategoria "Black Friday"

Tradycyjnie zapraszamy użytkowników FB na nasz profil - aktualności, zdjęcia, filmiki i ciekawostki z naszego sklepu Facebook

pozdrawiamy :thumbup:

10730944_790309921026162_6740266596647831900_n.jpg?oh=d579fe8e9a0a295ed563615f96544451&oe=54DFD72B&__gda__=1428019703_1be5f57616753c2b6c5b8fdaa2924476


pozdrawiamy

reefshopstopka.gif

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku:

https://www.facebook...warystykamorska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie odwiedziłem stronę, ale w tej zakładce nie ma podpiętych produktów, mimo że powinno być ich 13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejjj - no przecież wystarczy wysłać maila, zadzwonić albo zamówić przez sklep - nie trzeba się w kolejce ustawiać pod sklepem - to nie Ameryka :-)

a potem albo wybrać dostawę do domku albo odebrać spokojnie w tygodniu. Przy okazji można napić się kawy i pooglądać piękne ryby z najnowszej dostawy.


pozdrawiamy

reefshopstopka.gif

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku:

https://www.facebook...warystykamorska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotowujemy naprawdę "gorącą" ofertę na ten dzień!

;)

Sprawdzajcie już od północy 28 listopada!


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło, że takie okazje się pojawiają i to cieszy :thumbup:

Już nie wnikając w to jaki asortyment będzie promowany mam pytanie czy będą jakieś ograniczenia co do ilości czy będzie polowanie jak pamiętnej lipcowej nocy 2012 roku ? :smiling:


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-)

Jacku, pamiętam tamtą promocję - w ciągu pierwszych 7 sekund przyszły zamówienia na niecałe 60.000zł!

Tym razem część produktów w obniżonych cenach będzie dostępne w nielimitowanych ilościach - tylko niektóre zaś będą oferowane w limitowanych ilościach..

Bez względu na wszystko myślę że to będzie gorący Black Friday! ;)

pozdrawiam


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ruszyła - pierwsze okazje zostały już złapane! :-)

bf_pl.jpg


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeście tesko odwalili :). Kiedy aquaforest strontium kosztował 105zł?

No tego to sie nie spodziewałem.

Pozdrawiam


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosztował wtedy ( w sumie jeszcze nie tak bardzo dawno, bo chyba rok temu) , gdy były inne pojemności - widać zresztą na zdjęciu stare opakowanie i większą pojemność - 100ml za cenę mniejszą niż obecnie masz zapłacić za 50ml, wiec chyba jest ok?

Przepraszam, ale mam wrażenie, ze obojętnie co się nie zrobi zawsze znajdzie się powód do krytyki B)

zresztą już nie ma o czym pisać czy mówić, bo te produkty znalazły swojego nabywcę, tak jak kilkanaście innych , wiec jednak ludzie lubią korzystać z promocji.

Niektóre produkty są w pojedynczych ilościach , inne po kilka sztuk a są i takie, które można nabywać wiele wiele razy - więc zapraszam na zakupy, bo część z nich może szybko znikać ze strony :yes

pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam najmocniej - ODDAJĘ HONOR!!!. Nie zauważyłem tych pojemności, mój błąd. Zasugerowałem się obecnymi pojemnościami. Korzystam z AF dopiero jak przeszli na fioletową stronę mocy i nie wiedziałem że były inne pojemności.

Nie chciałem nic pezpodstawnie krytykować, jeszcze raz przepraszam.

Pozdrawiam

Maciej


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.