Skocz do zawartości
Jarek7

ODPIENIACZ : CORAL BOX D500 czy BUBBLE MAGUS CURVE 7

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam swoje 3 grosze to ze znaczek na opakowaniu nie jest firmowy nie znaczy ze sprzet jest zly. Ja zanim kupilem obecny chinski odpieniacz przerobilem i Kz revolution s i tunze i rozne dziwne ale z obecnego jestem bardzo zadowolony pompa dc 3000 troche wieksza od tego ktory planujesz ale wiem ze bedziesz zadowolony sa ciche wydajne i uwaga dane producenta przeklamuja ale w dobra strone mierzylem ilosc zasysanego powietrza wedlug producenta mial pobierac 800-900 l/h z moich pomiarow wyszlo ponad 1000l/h niestety nie mialem miernika z wieksza skala.

Kolejna sprawa czesci sercem pienidla jest pompa w najgorszym wypadku wymiana twojego zamknie sie w kwocie 40e

Czy warto mysle ze tak ja uzywam swojego grubo ponad rok i nie mialem zadnych problemow trzyma poziom nie przelewa woda krysztal nic wiecej mi nie trzeba.

Dzieki za info robi0543.

Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarek, nie wylaczaj odpieniacza, szkoda pompy a poza tym, beda wieczne zmiany warunkow w akwarium.

Raz wlacz, kubek myj co tydzien a reszte raz na rok. :thumbup:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może powiedziec coś na temat tego Coral Boxa D 500

Mam D700 i nie narzekam. Cichy i dobrze pieni, no i cena jest dobra. Ale nie mogę porównać do innych bo nie testowałem firmówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dużo ludzi w uk używa i chwali sobie bubble magusa. tez się przymierzam do wymiany skimmera i wybór padł na bubble

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka


"One who cannot love her smallest creations, cannot claim to stand before Nature".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam odpieniacz aqua medic turboflotor blue 1000 w akwarium 245 litrów i nie za bardzo jestem z niego zadowolony. Znajomy sprzedaje delteca ts 1250. Co wy na taką zamianę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mgusa 7 w 300 obiegu i sprawdza się świetnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.