Skocz do zawartości
michalzgierz1989

Poszukiwana morska singielka :)

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyśl sobie ze kobieta Ci przestawia korale albo mówi Ci że tej ryby nie powinienies kupować bo jej sie nie podoba....daj sobie spokój,trzeba sie uzupełniac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może i ja bym się w końcu ożenił,nie ma to jak wysprzatana łazienka i codziennie pieczony kurczak na obiad

Taaa. Obudź się kolego, dziś mamy dzikie czasy. A kobieta w lazience to pelne szafki kosmetykow lokówek, prostownic, farb, itp... :o

mobilnie

Edytowane przez karollo_c (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam, mam już przygotowaną całą listę obowiązków,zaraz po ślubie przystąpi do pracy to nie będzie miała czasu myśleć o mejkap. jak tylko znajdę odpowiednią pannę to wypełnię jej czas od świtu do zmierzchu,w końcu mieszkanie kawalera wymaga ogromu pracy.Mam tylko nadzieje że bidula podoła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, temat fajny plus za odwagę.

Pytanie czy wasze Żony drugie połowy też ciągle marudzą

"tylko te akwarium ciągle. ........"

Pozdrawiam


Akwa 70x55x40=154L LR 14kg, LS 9kg, Tunze 6015 x 2, Protein skimmer DIY by Astis, oświetlenie 6x24w, obieg NJ 1700.

Prowadzone na ZEOVIT.

CUBE 154L

RoTQ7D.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, temat fajny plus za odwagę.

Pytanie czy wasze Żony drugie połowy też ciągle marudzą

"tylko te akwarium ciągle. ........"

Pozdrawiam

Już jak bym słyszał moją żonę ;) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj sobie spokój,trzeba sie uzupełniac :)

Dobry pomysł dlatego to moja kobieta skrobała briareum z jednej dużej skałki, uzupełniamy się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł dlatego to moja kobieta skrobała briareum z jednej dużej skałki, uzupełniamy się.

pewnie obieraczką do ziemniaków :thumbup:

Już jak bym słyszał moją żonę ;) hehe

Moja się kiedys skarżyła koleżance że ja tylko te akwaria i akwaria,a ta jej odpowiedziała żeby sie cieszyła bo jej chlop tylko po barach lata i sie lumpi heheh

Edytowane przez onestone (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robię postępy, kupiłem przymiar krawiecki, teraz pozostaje mi znaleźć kandydatke o odpowiednich wymiarach. ,tylko jak ją zmierzyć dyskretnie hm,? może upić alkoholem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robię postępy, kupiłem przymiar krawiecki, teraz pozostaje mi znaleźć kandydatke o odpowiednich wymiarach. ,tylko jak ją zmierzyć dyskretnie hm,? może upić alkoholem


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ja się będę trudził bieganiem po mieście i szukaniem wymiarowej kandydatki,przecież jak dam ogłoszenie na portalu randkowym ''młody,piękny i bogaty'' to same się zgłoszą i nawet wymiary podadzą. Zorbie tylko kasting z pieczenia kurczaka i problem z głowy.

Ben_sage rozumie że złapałeś swoją zonę na pavulon,bo ileż można było ciągnąć na fast foodach,ale ja tym tropem nie pójdę,bo ja volf aniołek jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ja się będę trudził bieganiem po mieście i szukaniem wymiarowej kandydatki,przecież jak dam ogłoszenie na portalu randkowym ''młody,piękny i bogaty'' to same się zgłoszą i nawet wymiary podadzą. Zorbie tylko kasting z pieczenia kurczaka i problem z głowy.

Ben_sage rozumie że złapałeś swoją zonę na pavulon,bo ileż można było ciągnąć na fast foodach,ale ja tym tropem nie pójdę,bo ja volf aniołek jestem

Tak tak.

Jak będziesz robiła casting to wpadam z chmielem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak.

Jak będziesz robiła casting to wpadam z chmielem ;)

Zwietrzyłem twój chytry plan :lol: ale jestem świadomy swojej urody więc konkurencji się nie obawiam.

Oczywiście zapraszam,ale piwa nie pije,preferuje tani łyskacz albo samogon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ben_sage rozumie że złapałeś swoją zonę na pavulon,

A ja myślałem że ty żartujesz z tym alkoholem. Ja przysięgi nie składałem bo wolę być bardziej pewnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że ty żartujesz z tym alkoholem. Ja przysięgi nie składałem bo wolę być bardziej pewnym.

to nie jest dobre rozwiązanie,jak sobie zażyczysz pieczonego kurczaka, to może odmówić i nic nie poradzisz,a jak jest związana przysięgą to nie ma wyjścia -musi upiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to dobry pomysł z tym portalem,kilka kandydatek nawet odpisało ale akurat ta wymiarowa chciała skan wyciągu z mojego konta,i na dodatek wstawiła zdjęcie Pameli,chyba mi pisane zostać kawalerem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na portalach randkowych se kobiety nie znajdziesz,strata czasu.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peniek trza mi kobiety od zaraz, bo ja jeszcze nigdy teges, no wiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trza ruszyc 4 litery z domu i szukać,na pewno nie w necie,bo tu laski maja taki wielki wybór facetów że nie mogą sie zdecydować na żadnego.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie mistrzem jestem, poznałem dziewczynę!

co prawda nie trzyma wymiaru 90 / 60 / 80 ale jak poje ziemniaczków to ją przybędzie

brawo i pogratulować sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :)

Pozdrawiam Łukasz


375l z sumpem, Maxspect Gyre 150, 1x Jeba WP-25,Jebao DC 1200,Vertex Omega 180i,34kg skały, 6x 54W T5+ 60W Led multichipy, , auto dolewka, RO+DI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krótko i na temat ale wśród widzów ITV na pewno takich osób nie ma ciężko natrafić żeby wyświetlało tekst dłużej niż 1 Minutę żeby każdy zdążył przeczytać o kogo chodzi :) ale mi się to udało jak widać nagrałem ten fragment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.