Skocz do zawartości
MaciejK

Real Reef Rock

Rekomendowane odpowiedzi

Wpisz w google i pierwszy wybór to k.t


100x60x50 Full OW +sump 100L / / Giesemann Matrix II - 8x 39W // Twistman 200 EXT V2// RW-15 - 1 // Tunze 6045 - 2 //

Siporax 6 L // Skała Real Reef Rock - 20 kg // i takie tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest,faktycznie... tylko przy moim przyszłym zapotrzebowaniu przy cenie 51 zł/kg to troszkę wychodzi...No nic trzeba będzie odłożyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna dac mniej skaly i uzupelnic o DSB lub siporax, ja tak mam i jest ok.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tania nie jest ale masz spokój potem w akwarium


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne :) Do przyniesienia pierwszej szczepki :) Pawle, sam miałem ochotę postawić zbiornik na tym, plus siporax, ale "nie ma bata" zawsze coś się przywlecze. Wolę wpuścić stado krewetek i mieć równowagę :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i chyba tak zrobię, też miałem start na suchej, niby wszystko miodzio i po pół roku ....aiptasia - jedna potem druga itp itd... magia szczepek z różnych baniaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co się przyniesie to się przyniesie - nie masz na to wpływu - z aiptasią to walka jest zawsze - albo krewetki albo ryba która sobie z tym radzi i jeśli reszta obsady na to pozwala - nie to walka ręczna- ja walczyłem różnymi sposobami - brzydal wcinał mi acry, krewetki się nie sprawdziły, helmona nie wpuszczę bo mam rurówki i chce je mieć :) więc jakiś czas temu tydzień walki prawie co dziennej a teraz raz na miesiąc dostrzegę coś na skałach to zabijam po swojemu :).

A co do skały to chodziło mi o stabilność parametrów po wsadzeniu jej do akwa i tego że jest "czysta" jeśli mówimy już o tym co powyżej


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy wpadną by robić skałę tą samą technologią co siporax, pierwszy bym ja kupił :)


początek 300 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny tylko mase skaly trzeba miec.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie ale u mnie tak na oko pol mniejszy baniak bedzie :p I bez wyspy na srodku wiec tez troche mniej pojdzie.

Edytowane przez k0k0z (wyświetl historię edycji)

ff37c322e831cc203da4ccb0e5154311u1046a915.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Krakowie nie spotkałem się z tą skałą, sam zamawiałem poprzez sklep internetowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałbym uniknąć zamawiania przez internet. Czy ktoś może orientuje się, który sklep jest najbliżej Krakowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.