Jump to content
JarekSle

Polimery w płynie - kiedy można się spodziewać w sprzedaży ?

Recommended Posts

Witam,

Zdradzicie Panowie kiedy można się spodziewać w sprzedaży polimerów w płynie ?

Szukam wygodniejszego rozwiązania niż kropelkowanie i skłaniałem się na włączenie do filtracji peletek ale płynna wersja byłaby dużo wygodniejsza.

Przyłączam się - jeśli potrzebujecie testerów - "się zgłaszam" (mogę nawet nabyć produkt :) - żeby nie było że chcę za free :) - wynikami pomiarów i spostrzeżeniami się podzielę:) ) - zależy mi na czasie.

Polimery w płynie będą wprowadzone do naszej oferty już niebawem - premierę ogłosimy na forum:)

Produkt jest przetestowany ale oczywiście chętnie wysłuchamy każdej opinii i spostrzeżeń.

Pozdrawiamy,

Aquaforest

Przyłączam się - jeśli potrzebujecie testerów - "się zgłaszam" (mogę nawet nabyć produkt :) - żeby nie było że chcę za free :) - wynikami pomiarów i spostrzeżeniami się podzielę :) ) - zależy mi na czasie.

Ja tez zakupie do testów bo w moim panelu filtracyjnym nie idzie zainstalowac palletek

Kiedy polimery będą w sprzedaży zawiesimy informację na forum.

Oczekujemy na opakowania.

Pozdrawiamy,

Aquaforest

czy planujecie inne płyny w formie przystosowanej do pompy?

@Pawel P tak będzie karnisterek 2litrowy , który będzie można podpiąć pod pompkę. @maxiu1990 Opakowania powinniśmy mieć pod koniec przyszłego tygodnia więc myśle że na sklepy produkt trafi za jakieś trzy tygodnie.

Używam już ich chwilę i działają rewelacyjnie. Już nie mogę się doczekać waszych opinii.

Pozdrawiam

Kropelka na 100l ... ;) Tak jak w innych naszych produktach. Z tą wydajnością to jest zawsze śliska sprawa. Inną wydajność będzie miało przy akwarium z jedną rybą inną z 50. Inną w zbiorniku z NO3 50 inną 0,5 itd. Jak z wszystkimi produktami , które dodajemy do akwarium , każdy zbiornik ma inne zapotrzebowanie. Podajemy orientacyjne dawkowanie na 100 litrów ale każdy zbiornik jest inny i akwarysta powinien obserwując swój zbiornik dobrać sobie dawkę. Choć zacząć może od połowy zalecanej.

Sewer, weźcie sobie nie żartujcie... :) Kropelka na 100 l ? To jak ja mam podać pompą dozującą 3 krople? I jeszcze zacząć od 1,5 kropli...

Czy można je bez szkody dla działania rozcieńczyć np. wodą RO ?

Dodam jeszcze że wersja 2000ml jest dostosowana do pomp dozujących i dawkowanie to 10ml na 100l

Niom, to już lepiej :) A jak byście jeszcze do każdego opakowania dołożyli "w gratisie" 0,7 l Finlandii (do vodka method oczywiscie), rynek Wasz :)

A poważnie mówiąc - czekam z niecierpliwością :)

czy testujecie ten produkt na swoim display tanku,pojawił się filmik na uk forum i w opisie jest NP Pro to są te palety w płynie czy zle odczytałem?

Chyba widać na filmie jak się sprawdzają

no ja to na angielskim forum znalazłem :), wiec może trzeba wstawić tutaj bo nie wiem czy już jest ten film na NR, i dalej nie wiem czy dobrze odczytałem ten skrót :) dlatego pytam

Edited by hajtaler (see edit history)

Guest

Z watku 1620:

Krótki filmik z naszego akwarium 1620L SPS:

Pozdrawiamy,

Aquaforest

Dobrze odczytałeś skrót.

A może macie jakieś dane, jak te polimery są "atrakcyjne" jako źródło pokarmu dla dino i cyjano ? Bo z tego co zauważyłem na swoim zbiorniku, to przedawkowanie pożywki (Waszej) wywołało małą plagę, zaś poprzednia moja mieszanka (modyfikacja NO3PO4X- Red Sea) była bardziej tolerancyjna w stosowaniu.

Nie pamiętam już teraz (studia skończyłem lata temu), ale były rożne grupy związków, różnie przyswajalne, dla różnych grup organizmów.

@dale tu właśnie jest m.in. ta "rewolucja". -NP Pro nie karmi dino i cyjano a bakterie odpowiedzialne za rozkład organiki. Szczególnie dobre efekty daje w połączeniu z naszymi bakteriami probiotycznymi choć bez nich też działają (choć polecamy z ProBioS).

Myślę że produkt będzie gotowy do wysyłki do sklepów do końca miesiąca września.

Seweryn będzie okazja zaopatrzyć się w jakąś próbkę czy odrazu kota w worku kupujemy ? ;)

Produkt jest przetestowany i sprawdzony m.in w akwarium z ponad 200 acroporami głownie z Fiji i Australii wiec raczej nie jest to kot w worku a produkt w butelce :)

Jak tylko będzie w sprzedaży - poinformujemy o tym na forum. Testy -NP Pro trwają od ponad roku na różnych akwariach - bez obaw będzie można zakupić ten produkt.

Pozdrawiamy,

Aquaforest