Skocz do zawartości
afgi

T5 na podpórkach

Rekomendowane odpowiedzi

czesc,

mam pytanie dotyczace montowania lamp T5 nad akwarium. Troche mi sie nie usmiecha montowanie lampy T5 na kotwach w suficie czy scianie i myslalem o zamontowaniu jej na podporkach na akwarium, tak jak lampy LED.

wiem, że T5 powinny byc wyzej ze wzgledu na temperature, ale może ktos z Was ma juz to tak rozwiazane. Na stronie Giesemanna znalazlem cos takiego - TANK MOUNT SET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwieszana jest o tyle wygodniejsza, że do grzebania w zbiorniku można ją podnosić.

tapnięte z fona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam ją powiesił, ale jak wszyscy chyba tutaj mam lekkie problemy z piękniejszą połową :) Rozważam inne opcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna opcja ( w miare wygodna)

RwJX4eI.jpg


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś pomysl:) dzięki Stani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Inna opcja ( w miare wygodna)

RwJX4eI.jpg

A tak troche odbiegajac od tematu - nie za wysoko wisi ta lampa? Bo jakby nie patrzyl,to jest minimum 20cm...Ja sie zdecydowalem na rame z katownika z kwasowki,podniesiona jakies 3-4cm powyzej korony (siersciuch w domu,wiec lampa musi byc dosyc nisko i na sztywno),nie mam jeszcze zdjec,bo dopiero zlecilem wykonanie;). Niestety,najwiekszym minusem takiego rozwiazania jest to,ze przy wiekszym grzebaniu w baniaku bede musial lampe zdejmowac,no i mam troche obawy co do grzania wody...

baszurek nadaje mobilnie...

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie grzanie baniaka jest powodem ich braku i zastosowania linek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"nie za wysoko wisi ta lampa? "

Do wkladania kamoli tak bylo wygodniej.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest Twoje akwa Stani?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.