Skocz do zawartości
bad_79

Łodzkie Spotkania Akwarystów Morskich

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkanie Łódźkie termin

27.10.2017  klub ten co ostatnio godzina zlotu 18.00

Prosimy o dopisywanie się chętnych do listy 

Edytowane przez bad_79 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://stereokrogs.com/

w godzinach 18-20 piwo 4,50 więc chyba zbytnio nie nadwyrężymy naszych portfeli i pozostanie nieco na zakupy gwiazdkowe

darmowe WIFI więc zapraszamy również tych najbardziej zapracowanych, łącze umożliwia kontakt ze światem zawodowym.

http://stereokrogs.com/terminarz.html

widząc terminarz i humorystyczne nazwy już teraz ten lokal mi odpowiada,

Zapraszamy osoby związane z tematem akwarystyki morskiej z Łódzkiego i nie tylko.

Mile widziani przedstawiciele sklepów które współpracują bezpośrednio lub pośrednio z rynkiem Łódzkim będzie to okazja poznać się z klientami którzy u was troszkę zł pozostawili, pozostawiają i pozostawią.

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Bad

2. Chwialek

3.Alfik1980

4. Bartol

Gdzie Marek? Gdzie Majki aka Rysiu?Mikołaj?

Ps. Michał pewnie wpadnie jak mu tramwaj ew. pociąg przypasuje :thumbsup:


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dojadę moim pendolono 46 w 1:40 i jestem w łodzi potem 20 min. i na miejscu. Tej imprezy nie można opuścić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam linie nr 9 prosto do celu więc punkt zlokalizowany jest idealnie. Na trasie północ / południe + trasa WZ. Dojazd jest super w to miejsce.


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zaproszenia do sklepów:

Euroakwarium

Jadwiga Morska

Erybka

Aquamedic

Seafarm

Skoro z naszego hobby budujecie swoją pracę to zapraszam na wspólne piwo i coś mocniejszego oraz do rozmowy o tym jak to wygląda od waszej i naszej strony, będzie to zapewne ciekawa opcja do wymiany doświadczeń i kontaktów... Uważam że warto zawalczyć o trudny ale póki co nie zagospodarowany rynek. Proszę kogoś o poinformowanie sklepu Botia oraz innych sklepów których przedstawicieli byście widzieli na takim spotkaniu niestety do lokalnej Botii nie mam kontaktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wstępnie się dopisuje, miło się będzie znów spotkać w gronie pozytywnie posolonych ;)

1. Bad

2. Chwialek

3. Alfik1980

4. Bartol

5. maqp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młody pomysł świetny z zaproszeniem przedstawicieli sklepów wszystkim co się z deklarowali na razie dzięki za zainteresowanie tematem pozostałych zapraszamy

Edytowane przez bad_79 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Bad

2. Chwialek

3. Alfik1980

4. Bartol

5. maqp

6. Mikołaj ;)

Dzięki za info na priv :)


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdego prywatnie i z osobna nie da się zaprosić także rozpuszczajcie swoimi ścieżkami wiadomość. Były narzekania że poprzednie spotkanie nie odbywało się w Łodzi więc teraz lepszej lokalizacji chyba trudno szukać.

Jeszcze raz podkreślam wszyscy znajomi oraz jeszcze nie poznani a powiązani z tematyką akwarystyki morskiej niech czują się zaproszeni nie ma podziału Zgierz, Łódź, Konstantynów, Stryków jest jedno spotkanie dla wszystkich, zapraszamy również osoby spoza Łodzi, łódzkiego. Jeśli ktoś zacznie jęczeć że ma za daleko to niech wcześniej przemyśli Uniejów, Ozorków, Konstantynów i nieskromnie określając ja sam mam 60km i wszyscy dotrą więc nie ma na co czekać tylko się zapisywać... Osoby z innych miast chcące się spotkać i porozmawiać również niech czują się zaproszone. Zapisy mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję się :thumbup:

1. Bad

2. Chwialek

3. Alfik1980

4. Bartol

5. maqp

6. Mikołaj

7. Tomol


500L + sump 100L, obieg Jebao DCS 12000, odpieniacz-Vertex Omega 150, cyrkulacja- 2x Maxspect Gyre350, żywa skała 30 kg, oświetlenie ATI hybrid 6x54W +3x75W Led

Mój zbiornik: http://nano-reef.pl/topic/64326-300l-i-na-razie-musi-wystarczyc/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Bad

2. Chwialek

3.Alfik1980

4. Bartol

Gdzie Marek? Gdzie Majki aka Rysiu?Mikołaj?

Ps. Michał pewnie wpadnie jak mu tramwaj ew. pociąg przypasuje :thumbsup:

Te Gwiazdor to nie ten dział od spotkań , więc nawet nie zauważyłem że jest taki temat, bo tutaj to piszę się raczej o tym co będzie w TV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to znaczy że się wpisujecie czy może chcecie osobny stolik z napisem loża szyderców? Bo lista 7 osobowa póki co się nie wydłużyła. Dział jak dział ciekawe wydarzenia również pasuje pod temat jeśli administracji będzie to bardzo przeszkadzać to sobie poradzą z przeniesieniem całości. Przypominam jak temat głosi spotkanie jest grudniowe a że w Łodzi to nie znaczy że tylko dla Łodzian i ościennych miast/dzielnic zaproszenie jest otwarte dla wszystkich którzy zechcą przyjechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz tam loża szyderców :) Jeden ma pociąg inny tramwaj :) a inny super tenisówki :) Ważne, że do celu.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz tam loża szyderców :) Jeden ma pociąg inny tramwaj :) a inny super tenisówki :) Ważne, że do celu.

Ja choć jestem przeciwnikiem MPK to zapewne dotrę na spotkanie bez samochodu. Ale rozumiem że obecnie listę należy przedstawiać tak:

1. Bad

2. Chwialek

3. Alfik1980

4. Bartol

5. maqp

6. Mikołaj

7. Tomol

8. Michałzgierz1989

9. Prospero

Chyba że Piotrze chcesz być oficjalnym reprezentantem Coral House na spotkaniu w Łodzi bo chyba reprezentowałeś/ujesz punkt odbioru osobistego tejże firmy. Dzisiaj usłyszałem opinię iż Ci więksi gracze zapewne się nie pojawią... ale liczę że jednak chociaż część z nich się pojawi.

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, nie chcę być reprezentantem żadnej firmy :)


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i koleżanki nie docinamy sobie tylko umawiamy się na spotkanie przy piance.

Skoro inne rejony Polski potrafią się zebrać to nie bądźmy tymi, którzy nie potrafią się dogadać w tak błahej sprawie jak spotkanie.

Organizowałem już takie spotkania, że na mojej działce na zadupiu było ponad 40 chłopa, dwa grille szły pełną parą a piwko lalo się strumieniami. Więc napiszę po żołniersku " Weź d*pę w troki i na spotkanie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwiazdorstwo gwiazdorstwem miejsza z tym a nikt ni powiedział ze film nie będzie

Zapraszamy chętnych i milo ze zaszczytne grono powiększa się

Edytowane przez bad_79 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może i ktoś z Tuszyna zawita .:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michała z Botii już powiadomiłem i zapewne się pojawi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to miło miło grupa powiększa się zapraszamy do dopisywania się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.