Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Czy miał ktoś przyjemność zamawiać życie ze sklepu jak w temacie?

Chcę wydać trochę kasy, ale nie wiem jak u nich wygląda pakowanie czy transport.

Z opisu wynika, że DHL 48h... to chyba dużo jak na życie zwłaszcza o tej porze roku...

Proszę o opinie i uwagi odnośnie tego sprzedawcy.

Bardzo Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem, to wysyłają tą opcją że jest następnego dnia rano do 12, w styrboxie z heatpakiem.

zadzwoń sobie do sklepu do Agi i Ci wytłumaczy dokładnie co i jak ;)

ja tam głównie kupuje życie (stacjonarnie) i zawsze byłem mega zadowolony POLECAM.

mimo wszystko uważam że grudzień, nie jest najlepszym miesiącem an wysyłki życia paczkami ;)


TOTM ---> http://reefhub.pl/mikolaj-szostak-mixeer-1000l-z-myslenic/

Moje akwarium ---> http://nano-reef.pl/...120#entry664781

Mój kanał Youtube ---> http://www.youtube.com/user/mixeer0700

SPRZEDAM SPRZĘT PO LIKFIDACJI AKWA ---> 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję tam stacjonarnie i nawet do samochodu życie donoszę mega zabezpieczone, więc myślę że z wysyłką będzie podobnie.

Najlepiej tak jak @MixEEr pisze zadzwonić do Pani Agnieszki i dogadać szczegóły.


ReefMax -  Odpieniacz Hydor Slim Skin 135.35, 3x24W T5, Hydor Koralia Nano 900 i 1600, 11 kg LR + 9 kg LS, sól AF RS + Probio S, Pro F, Probio F. Obsada - głównie LPS, kilka miękkich, pustelnik, 2 debeliusy, rozgwiazda piaskowa, kilka Turbo, Synchiropus splendidus, 2x Amphiprion ocellaris, Valenciennea puellaris, Pterapogon kauderni i Chrysiptera parasema.

0e93da8f008542a888d593ba9d084493u522a479.png

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do tego pierwszego nie jestem pewien.” – Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem u nich życie kilkukrotnie i byłem bardzo zadowolony, zawsze jakieś gratisy się w boxsie znalazły. Wszystko było zawsze w dwa worki zapakowane, dużo wody, a w zimie również ogrzewacze wkładali - generalnie full profeska. Tylko ja zawsze wybierałem przesyłkę konduktorską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jestem po zakupach...

zapłacone i zamówione zostało wszystko w sobotę...

Zobaczymy odezwę się po dostawie korali.

Ostatnie dogrywanie korali i gatunków:) tym razem bezpośrednio z Panią Agnieszką... Paczka w transporcie będzie tylko 6h więc super wiadomość.

Pani Agnieszka i pracownicy bardzo kontaktowi:) widać, że zależy im na jak najlepszej opinii na rynku i nie będę ukrywać, że pracę swoją wykonują profesjonalnie i na najwyższym poziomie:)

Z niecierpliwością czekam na paczkę wraz ze świątecznymi prezentami:)

Edytowane przez Bartolomeo84 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam, bardzo ladne i tanie korale, dodatkowo fajny gratis dorzuca, szybka dostawa i dobre pakowanie oraz super kontakt telefoniczny.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem osobiście po rybki i tak samo jestem bardzo zadowolony . Muszę jeszcze wspomnieć że 24h po uzgodnieniu działa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także polecam sklep. Byłem na miejscu i wrażenie zrobił bardzo dobre. Z dwa tygodnie temu zamawiałem ryby. Przesyłka konduktorska. Zabezpieczenie ryb ok. Wszystko dojechało w dobrej kondycji. Polecam.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


130x60x65 + sump, odpieniacz Skimz SM 251, cyrkulacja 2XRW 15, pompa obiegowa DC 6000, światło ATI Sunpower 8x54W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.