Skocz do zawartości
Mark112

Zoanthusy zdjęcia z Waszych akwariów

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za odmiany?


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy to Pink Diamond  .  Drugi to Wowser . Nie miałem lepszego zdjęcia Pink Diamond to wkleiłem to . Ale trochę słabo tu wyszedł ... Jak sie lepiej napompuje to zrobię jeszcze raz :-) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, jurko napisał:

A coponiektórzy tu twierdzili, że masz tylko kratki że szczepkami. Szkoda, że obaliłeś teorie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe  :-)  Mam dwie kratki w akwarium . Moje akwarium jest raczej z tych normalnych :-) .

Ciekawe czego nie wyświetla się moje zdjęcie .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne okazy. 

Uwielbiam zoa :) moje mikrusy na razie marudza, jedne co chwilę się zamykają a drudzy otwarci do połowy :huh:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie . Jak jedne świetnie się pompują to drugie marudzą . I nigdy wszystkim nie dogodzisz hehehe :-) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze kojarzę akwarium, to nie zwróciłem uwagi by marudziły - przynajmniej jak je widziałem :)

ps. To u Ciebie był mandaryn wielkości średniego suma :) ?


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak u mnie :-) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne Bowtie blaster ..... szczęka opada he he he :-) ......

520f183fb968dd7emed.jpg

Wonka Berry

21e293bd33405d21med.jpg

Nirvana

1f7d545b364e458dmed.jpg

Electric lompa lompa

dcc685da5eb9da2emed.jpg

W związku z ciągłym czepianiem się mojej osoby , usuwam moje konto z forum nanoreef . Jeżeli nie w smak były właścicielom i sponsorom forum moje ogłoszenia o sprzedaży zoanthusów to mogę to jeszcze zrozumieć . Ale że rażą was wklejane przeze mnie zdjęcia to tego już nie ogarniam .... To że mam zoanthusy na podstawkach , to to was drażni ????? No mam i co z tego ????  Bo tak lubię ? Bo chcę potem zasiedlić nimi całe dwu metrowe akwarium ? To was drażni ? Szkoda słów i nerwów ..... Żegnam wszystkich bardzo serdecznie . Zwłaszcza zwykłych użytkowników forum . A właścicieli i sponsorów po prostu nie jestem w stanie zrozumieć ...... To jest przykre ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzbanizm tego forum poraża.

Targowisko zamknęli to teraz czepianie po ludziach :D

dzieciarnia

 

I tak tracimy kolejnych cennych ludzi, którzy coś MAJĄ w tej zacofanej Polsce.

Edytowane przez Raffy14 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jurko uwielbia chyba uwielbia skupiać uwagę na sobie - nikt sie Ciebie nie czepia i proszę nie prowokuj kolejnej gb  - już była spokojnie ale nie  - trzeba namieszać - ale w jakim celu? nie wiem

Raffy - blagam nie komentuj czegoś czego nie ma  -są osoby na forum, które po prostu lubią robić zamieszanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukrywanie psu na budę  , i tak 90% wieści roznosi się prywatnymi drogami .
Tu prawie wszyscy się znają , prucz nowicjuszy . 

Walka z pasjonatami źle się kończy , tym bardziej że fora pod względem kontaktów miedzy ludzkich to juz dinozaur  , ale niefajne zagrywki zostają w pamięci  .A niemiły sklep znika .......


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest żadna walka , ani cenzura - proszę nie robić kolejnego zamieszania w postach,

tematów nt zamkniecia targowska z życiem było kilka i wszystko zostało tam wyjaśnione i napisane. Mam wrażenie, ze naparwdę komuś zależy aby ciągle na forum panowało jakieś chore napięcie  - potem ludzie się skarżą, ze są posty nie na temat i wszędzie trzeba przedzierć się przez kolejne wypowiedzi nie na temat 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani Irmino . Dlaczego mnie pani obraża pisząc że : jurko uwielbia chyba uwielbia skupiać uwagę na sobie  . Ja nic takiego nie uwielbiam . A jeżeli komuś przeszkadza to że wklejam tu zdjęcia nowo zakupionych szczepek ponieważ z tyłu widać inne szczepki na podstawkach i znowu jest podejrzenie o handel itd itp to sorry ale ja mam już dość tego psychicznego znęcania się . Mam już po prostu tego dość . Napisałem prośbę o usunięcie mojego konta i po prostu proszę to zrobić a nie pisać na mnie jakieś nie przyjemne rzeczy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Jurko  - chyba zahaczamy już o histerię - proszę trochę ważyć proporcję, bo piszemy o zdjeciach zoanthusów i trochę to wszystko zaczyna być nieadekwatne do sytuacji. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odblokowanie grupy w imieniu swoim jak i innych użytkowników tego tematu ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.