Skocz do zawartości
dzym

[W-wa] Acanthurus Leucosternon - Białobrody ~12cm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Sprzedam Białobrodego. Jest u mnie około 8-9 miesięcy.

W chwili zakupu miał może jakieś 5-6cm obecnie jego wielkość to ~12 cm.

Ryba wypływana, zdrowa, jedząca mrożonki od ON i algi nori (nie karmię suchym).

Powód sprzedaży: Będę wprowadzał innego pokolca z rodziny i wiem, że nie ma szans połączyć białobrodego z innym acanthurusem.

Cena: 250 zł - bez negocjacji cenowej.

Odbiór osobisty Warszawa (Bielany).

Oczywiście szybciej muszę go złapać :) a łatwe to nie będzie.

NIE SPRZEDAM DO AKWARIUM MNIEJSZEGO NIŻ MOJE.

NIE SPRZEDAM JEŻELI NOWY WŁAŚCICIEL NIE PRZYPADNIE MI DO GUSTU :)

W pierwszej kolejności rozważam sprzedaż z odbiorem osobistym, dopiero później wysyłka - tylko PKP.

Zdjęcia w załącznikach.

Gdyby ktoś potrzebował lepszych fotek zapraszam.

Pozdr,

Krzysiek

post-8697-0-77605400-1456087041_thumb.jpg

post-8697-0-72241100-1456087048_thumb.jpg


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem "innego" ładna sztuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarny?


400l,BM 250,2x250HQI+4x54w t5,3x6095, dsb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarny :)

Rafał jak już kupię to zaprezentuję :)

Plotki jakieś, że achilles ;)

Edytowane przez dzym (wyświetl historię edycji)

Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprzedasz do 360l i wyślesz to bym wziął ;)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Je z ręki :) i daje się głaskać. Ciężko mi się z nim rozstać ale wiem, że byłaby rzeźnia wpuszczając kolejnego pokolca.


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Sprzedam Białobrodego. Jest u mnie około 8-9 miesięcy.

W chwili zakupu miał może jakieś 5-6cm obecnie jego wielkość to ~12 cm.

Ryba wypływana, zdrowa, jedząca mrożonki od ON i algi nori (nie karmię suchym).

Powód sprzedaży: Będę wprowadzał innego pokolca z rodziny i wiem, że nie ma szans połączyć białobrodego z innym acanthurusem.

Cena: 250 zł - bez negocjacji cenowej.

Odbiór osobisty Warszawa (Bielany).

Oczywiście szybciej muszę go złapać :) a łatwe to nie będzie.

NIE SPRZEDAM DO AKWARIUM MNIEJSZEGO NIŻ MOJE.

NIE SPRZEDAM JEŻELI NOWY WŁAŚCICIEL NIE PRZYPADNIE MI DO GUSTU :)

W pierwszej kolejności rozważam sprzedaż z odbiorem osobistym, dopiero później wysyłka - tylko PKP.

Zdjęcia w załącznikach.

Gdyby ktoś potrzebował lepszych fotek zapraszam.

Pozdr,

Krzysiek

mozna polonczyc ja mam dwa w 300l plywaja sobie spokojnie i mysle ze trzeciego tez by dalo radel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zycze powodzenia ale swoje juz kiedys przerobilem. Koledzy w wiekszych baniakach mieli problemy.

Moze masz szczescie i trafila sie para.

Jak chcesz ekserymentoeac to wpusc nigricansa lub japonicusa do bialobrodych to zobaczysz co sie stanie.


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam bialobrodego i lineatusa wiec nie jes to para i nie eksperymentuje tylko wiem jak mam dobrac ryby do siebie np: wielkosciowo ktory ma dominowac czy razem czy po jakims czasie wpuszczac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy na jakie sztuki się trafi, wiem bo miałem teraz problem z wpuszczeniem Xanturum, mniejszy żółtek nie dawał jej spokoju i dosyć agresywnie do niej podchodził mimo że najpierw przez 2 tygodnie byli oddzieleni kratką, a większa desardini miała oboje w D... , a to ona ustawia wszystkie ryby w akwarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem lineatusa, bialobrodego, zoltka, strigosusa, hepatusa w jednym baniaku.

Chodzi o ksztalt ryby a nie to ze sa pokolcami. Agresja pojawia sie tez wraz z tym jak ryby rosna szczegolnie u lineatusa i sohala.

Jak wpuscisz dwie ryby za jednym zamachem to tez sie dogadaja ale tak jak mowie chcesz eksperymentowac to miej bialobrodego albo nigricansa i wpusc w zaleznosc od tego co masz acanthurusa przypominajacego ksztaltem to co plywa w baniaku. Zobaczysz dopiero o czym mowie. Siatka tez nie pomoze.

Rafal ktory mial baniak 1k laczyl bialobrodego z achillesem. Plywaly niby razem ale ciagle bylo cos nie tak (poszukaj watku).

Popatrzcie na forach w jakich baniakach udaje sie polaczyc pokolce z jednej rodziny bez strat.

To ze je pakujemy jako 5-6cm rybki razem nie znaczy ze nie bedzie dymu w baniaku.

Co do zoltka, xanturum podobny ksztalt :) z czasem xanturum i tak zdominuje zbiornik. Oczywiscie charakter ryby tez ma znaczenie.


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie siedzi żółtek i scopas baniak 1200 każdy ma swoją dzielnice , planuje jeszcze veliferum i może xanthurum

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka


ca423fe0c577ab52c4072b862333e025u1247a1097.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie wpuszczalem ryb za jednym zamachem osobno co bylo trudniejsze. Co do agresji lineatusa to nie jest maly okolo 10 cm wiec juz dosc duzy. A o czym mowisz to ja doskonale wiem.

Kolejna sprawa jest fakt ze komus sie nie udalo nie zanaczy ze ktos inny tego nie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie wpuszczalem ryb za jednym zamachem osobno co bylo trudniejsze. Co do agresji lineatusa to nie jest maly okolo 10 cm wiec juz dosc duzy. A o czym mowisz to ja doskonale wiem.

Kolejna sprawa jest fakt ze komus sie nie udalo nie zanaczy ze ktos inny tego nie zrobi.

Tobie też sie nie udało skoro sprzedajesz Białego z pogryzionym ogonem .

Uwielbiam to jak ktoś chce być mądrzejszy i pokonać naturę :)

Edytowane przez rafik73 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie też sie nie udało skoro sprzedajesz Białego z pogryzionym ogonem .

Uwielbiam to jak ktoś chce być mądrzejszy i pokonać naturę :)

jak nie wiesz czemu sprzedaje to glupot nie pisz! U mnie wszystko sie udalo ryby mam piekne. Nikt nie pokonuje natury tylko ma wiejksza wiedze na ten temat od takich jak Ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie wiesz czemu sprzedaje to glupot nie pisz! U mnie wszystko sie udalo ryby mam piekne. Nikt nie pokonuje natury tylko ma wiejksza wiedze na ten temat od takich jak Ty

Z tą wiedzą to się zagalopowałeś :)

Piękne to będą jak trafią do odpienich warunków. Teraz widzę Białego z pogryzionym ogonem. Co w cyrkulator wpadł??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą wiedzą to się zagalopowałeś :)

Piękne to będą jak trafią do odpienich warunków. Teraz widzę Białego z pogryzionym ogonem. Co w cyrkulator wpadł??

nie nie zagolopowalem!

A widze ze boli cie to ze ktos wie lepiej co i jak niz ty bo jak widzisz nie wielkosc akwarium sie liczy ale wiedza cos nad czym ty musisz popracowac to cie boli najbardziej!

obecna fotka bialego

post-15702-0-27524000-1464291538_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie białobrody goni hepatusa. Żółtek siedzi w kącie a xanthurum była królową jako pierwsza obecnie rządzi valiferum chociaż powoli białobrody próbuje wszystkich ustawić nawet salarias mu przeszkadza bo skubie glony. Agresja rośnie wraz z rybami.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


Start 02-04-2015 ,akwarium 200x60x70cm szkło optiwhite 12mm 840l + sump 90l,

Odpieniacz - ATI 250 POWER CONE , Lampa - 2xbelki LED SANRISE A015-90-W + 8 rury 80W ATI

Obieg - Jebao DCT12000 ,Pompa cyrkulacyjna - Jebao 1x RW-20, 1xRW-15, 2xRW-8,

 Żywa skała - pochodzenie Indonezja – Bali – 100 kg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że wtrące... Piękny rybol, nie zauważyłem obgryzionego ogona, jak bym nie miał już ciasno pewnie był bym zainteresowany ;)

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mozna sie przeniesc do watku gdzie jest aktualny bialobrody :)

Moj zostal sprzedany i trafil w bdb rece. Wiem ze ma dobrze i plywa w 1000 litrowym akwarium.

Nowy wlasciciel zadowolony. Jak bedzie chcial to sie pochwali.

Co do agresji, dominacji i laczenia acanthurusow to kwestia szczescia.

Chyba ze trafi sie para. Przyznam ze mega mnie to i teresuje jak polaczyc dwa acanthurusy jednego gatunku w jednym baniaku.

Edytowane przez dzym (wyświetl historię edycji)

Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że wtrące... Piękny rybol, nie zauważyłem obgryzionego ogona, jak bym nie miał już ciasno pewnie był bym zainteresowany ;)

POZDRO

Ten ma -bo o nim mowa . Temat celowo został odświeżony ze względu na "doświadczenie" kolegi Łukasza.

Ważne Łukaszu żeby nikt z twojego doświadczenie nie korzystał -resztę przemilczę.

Super, że ktoś się zainteresował tą rybką -w końcu odżyje .

Krzysiek sooorki za offtopa. Pewnych rzeczy nie da się przemilczeć ;/

http://nano-reef.pl/...rodego-krakow/#

936a8e4f9d.jpg

Edytowane przez rafik73 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ma -bo o nim mowa . Temat celowo został odświeżony ze względu na "doświadczenie" kolegi Łukasza.

Ważne Łukaszu żeby nikt z twojego doświadczenie nie korzystał -resztę przemilczę.

Super, że ktoś się zainteresował tą rybką -w końcu odżyje .

Krzysiek sooorki za offtopa. Pewnych rzeczy nie da się przemilczeć ;/

http://nano-reef.pl/...rodego-krakow/#

936a8e4f9d.jpg

Najlepiej bedzie jak przemilczysz i spokorniejesz gdyz wiedza twoja na ten temat jest jak widac nikla i to jest żenujące wypowiadac sie na tematy o ktorych sie nie ma pojecia. Z mojego doswiadczenia juz ktos skorzystal i jest zadowolony mysle ze jeszcze inne osoby by skorzystaly gdzyz jak widac na fotce ryba nie nosi zadnych śladów kropek i nigdy ich nie miala i nie będzie mieć w moim akwarium gdyz to doświadczenie jest na tyle duze ze w każdym akwarium może pływać ta ryba i być tak czysta jak na tej fotce. To zdjecie pokazuje tylko jak ta ryba pieknie wyglada jakie ma kolor i tutaj moze sie wypowiedza inne osoby ktore zobacza to zdjecie robione tel o niskiej jakosci. A co do ryby to juz jest sprzedana bo komus sie spodobala. A ty mozesz sobie popatrzec na ta fotke jak ryba powinna wygladac i pomarzyć a ze marzenia sie spelniaja to pozostaje ci nadzieja ze jak bedziesz moadrzejszy to sobie może kiedys kupisz :)

jeszcze dodam fotke na szybkosci robiona przed chwila zebys sobie popatrzyl jak plywa z moim lineatusem :) sory za jakosc zdjec

post-15702-0-89008400-1464349764_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest większe Twoja IGNORANCJA czy Twoje EGO. :clap:

Mam Białego -pływa u mnie w akwarium z Żółtkiem i Hipciem. Ale się tym nie obnoszę (ani swoją wiedzą ). Wolę jak mnie ktoś pochwali ale nigdy sam siebie :police: . Gdybyś zajrzał w link pod moimi postami to byś nie pisał bzdur. Jak powinna wyglądać ryba ??? NA PEWNO NIE TAK JAK TWOJA. To ,że ją ktoś kupił świadczy o jego wielkim sercu. Ale co ty o tym możesz wiedzieć .

PS. Jak widzisz u mnie w akwarium nie ma siatki odgradzającej ryby -bo One żyją w umiarkowanej zgodzie.

Edytowane przez rafik73 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.