Jump to content
akwarystyczny24

Promocja 24% Sól KORDON obniżajaca NO3

Recommended Posts

Rewelacyjna i sprawdzona sól rafowa z dodatkiem Amquel Plus stale obniża azot (N) w akwarium, nasi klienci notują poziomy NO3 o ponad połowę niższe niż przy użyciu standardowych soli rafowych. Sól Amquel Plus zawiera zwiększone poziomy wapnia, magnezu i mikroelementów. Zapraszamy do przetestowania soli, gwarantujemy zadowolenie

Sól Kordon Coral Sea Complete taniej o 24%,

zapraszamy. https://www.akwarystyczny24.pl/advanced_search_result.php?keywords=kordon+s%F3l&x=0&y=0

CoralSeaCompleteSaltMix.jpg

CoralSeaCompleteUlotka.jpg

Wie ktoś co się potem dzieje z tym azotem? Bo zastanawiałam się nad zakupem już dawno, ale jak ma się to do cyklu azotowego?

Rozumiem, że azot jest jakoś i w coś wiązany. Tylko w co i czy aby nie zacznie po pewnym czasie oddawać/rozpadać się

TMK

Dystrybutor i producent KORDON nie informują o tym co dzieje się z azotem, czy jest redukowany do formy lotnej i ucieka ze zbiornika jak przy denitryfikacji czy jest jakoś kompleksowany, nie wiemy, natomiast przez dwa lata nie mieliśmy informacji że azot wraca do zbiornika ani od dużej ilości klientów na sól ani od ogromniej ilości klientów na Amquel Plus. Firma KORDON informuje że azot jest usuwany/detoksyfikowany.

Piotr1

Amquel Plus to skuteczny i zarejestrowany detoksyfikator azotu, usuwa amoniak/amon i detoksyfikuje azotyny i azotany, stale używany redukuje ogólna ilość azotu (N) w akwarium. Jest to flagowy i jeden ze starszych produktów KORODN, pierwszy był Amquel, następnie został on polepszony o te funkcje i jego nazwa to Amquel Plus, tutaj linki do produktów do poczytania, opisy są obszerne i wyczerpujące https://www.akwaryst...el plus&x=0&y=0

Edited by akwarystyczny24 (see edit history)

A jakie jest KH po tej soli? Mógłby się ktoś z użytkowników wypowiedzieć, który ją stosował?..

Mysle ze tu malo kto jej uzywal zeby jakkies opinie dac

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Mysle ze tu malo kto jej uzywal zeby jakkies opinie dac

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Dzięki za odpowiedz. To może dystrybutor się wypowie chociaż (napisze) o KH bo nigdzie nie widzę...

Właśnie kupiłem od was 7,2kg tej soli zachęcony ceną i promocją.W środku główne opakowanie foliowe otwarte a w nim 2 worki foliowe soli jedna ładna sypka sucha a druga skamieniała i jakby wilgotna jakby z innej bajki musiałem rozbijać.Nie wiem o co chodzi pewnie taka promocja.

Szymonek2008

Często się zdarza że sole łapią wilgoć i tworzą się twarde bryłki, zwłaszcza sole w workach, wtedy sól taka może się dłużej rozpuszczać niż standardowo ale jej właściwości i skład pozostają te same. Sól jest pełnowartościowa, na przyszłość polecamy wiaderka 14,4kg, tam praktycznie nigdy sól nie jest zbrylona.

Do mnie doszła 7.2kg, też w 2 workach i wszystko ok.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

fresz33

Zazwyczaj jest ok jak u Ciebie, ale zdarza się czy to w tych solach czy innych markach że do worka po prostu dostaje się powietrze/wilgoć bo worki są podatne na mikrourazy. Wiaderka zawsze są bezpieczniejsze.

Miłego solenia:)

U mnie i główny i te małe były zamknięte - zgrzane.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Szymonek2008

Często się zdarza że sole łapią wilgoć i tworzą się twarde bryłki, zwłaszcza sole w workach, wtedy sól taka może się dłużej rozpuszczać niż standardowo ale jej właściwości i skład pozostają te same. Sól jest pełnowartościowa, (...)

podczas zbrylenia soli (przez wilgoć z powietrza) nie wytrąca się węglan wapnia ?

To ja tak przewrtnie zapytam, jaki jest sredni poziom azotu, azotanow, -ynow w zbiornikach pracujacych na solach innych producentow ?

Jakies dane sa w stanue Panstwo podac ? Skoro powolujecie sie na 2 krotnie nizszy wynik na waszej soli ....

EDIT .....

Ma ktoś doświadczenia z tą solą? Zastanawiam się nad zakupem.

Widać gołym okiem, ze na forum działają osoby które na celu mają szkalowanie innych firm, nie pierwszy raz się z tym spotykamy właśnie tu. Forum robi się marketingowym tworem realizującym interesy jakiejś grupy. Reklamujemy nasze usługi i zapraszamy do sklepu, tymczasem grupy osób szkalują co popadnie.

Co do zbrylania, pisaliśmy do dwóch producentów i obaj podali informacje że zbrylanie powoduje dłuższy czas rozpuszczania nie mniej produkt pozostaje wartościowy.

Kupiec333

Do do wątpliwości dużej uszczypliwości raz jeszcze informujemy że sól Kordon ma dodatek suchego amquel, który jest zarejestrowanym produktem, który to usuwa amoniak i detoksyfikuje/neutralizuje No2 i No3. Co tu podważać? Kup proszę forumowiczu Kupiec333 sól i się przekonasz jak działa, chyba ze na celu masz tylko niszczenie wizerunku jakichś produktów na czyjeś zlecenie, to tak jak byś podważał działanie purigenu że usuwa azot i klaruje i filtra biologicnzego ze filtruje biologicznie, zastanów się, co piszesz. Sól Kordon obniża poziom azotu całkowitego i detoksukuje wszystkie formy azotu tak jak podano w opisie i jest to fakt nie domysł.

Vahiro

mało kto Ci napisze iż ma doświadczenia, bo mało kto w tym forum używa czegoś innego niż to co jest tu promowane. Jeżeli masz ochotę na zmianę to gwarantujemy jakość tego produktu, możemy także podać numer do serwisanta z prawdziwego zdarzenia, który Ci udzieli informacji na temat tej soli i zachowania ryb i korali po zmianie.

Temat zamykamy i zapraszamy do kontaktu telefonicznego, do Waszej dyspozycji mamy 3 linie telefoniczne https://www.akwaryst...pl/kontakt.html

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.