Jump to content
czupacabra

Jonafish

Recommended Posts

Robiłem zakupy w zeszłym roku, wszystko bez najmniejszego problemu, kontakt przyjemny i szybki odzew ze strony pracowników po zamówieniu:)

Polecam

Szukam opinii nt tego sklepu.

Czy ktoś robił tam zakupy .?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Regularnie robimy tam zakupy, super sklep.

Dwa lata wracam regularnie i powiem jedno słowo WARTO . s to nie jedyne sklep w którym byłem

Kupiłem tam moje Idolki i jestem zadowolony. Rybki przyjechały razem ze swoim ulubionym pokarmem :D

Także zakupiłem wysyłkowo kilka rybek w tym sklepie i byłem bardzo zadowolony.

Kupiłem w tym sklepie korala , ze stronki , no i okazało się, że został sprzedany i nie są w stanie zrealizować zamówienia, ale.... W ramach rekompensaty mogą mi zaproponować innego korala.

Sprzedawca stawał na uszach wręcz, żebym zakupy w Jonafish dobrze zapamiętał.

Sprawa zakończyła się tak ,że w moim baniaku wylądował koral dużo piękniejszy z wyższej półki, że się tak wyrażę.

Jestem bardzo..bardzo zadowolony ..

Na razie zrobiłem jedno zamówienie - jestem zadowolony - towar i ceny na szóstkę - komunikacja trochę słabsza na 4+

Potwierdzam, taki powininen być każdy sklep. Kupiłem korale z dostawą przesyłką konduktorską. Będę u nich kupował

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja również tam kupowałem i nie ma co, obsługa pierwsza klasa, chłopaki wiedzą co robią, ze szczerym sumieniem mogę polecić

Ja również tam kupowałem i nie ma co, obsługa pierwsza klasa, chłopaki wiedzą co robią, ze szczerym sumieniem mogę polecić

Kolego Kuba nie zapomnij o szefowej zamieszania Pani Agnieszce

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Ja ostatnio kupiłem paracanthurus hepatus :) Szef akurat jechał niedaleko mnie i osobiście mi dostarczył. Rybka zdrowa bez żadnej ospy jak to można zaobserwować w niektórych sklepach gdzie te rybki nie zawsze wyglądają zdrowo.

Byłem już kilka jak nie kilkanaście razy w Jonafish. Za każdym razem jestem bardzo zadowolony. Poziom obsługi bardzo wysoki, wszyscy bez wyjątku znają się bardzo dobrze na temacie i zawsze dobrze doradzą. Nie wspominając o szefowej która jest tak zakochana w tematyce morskiej akwarystyki że aż miło jej słuchać. Zawsze otwarci na różną pomoc, odsprzedałem np. już jedną wyrośniętą rybkę czy quadricolora, dałem do przechowania rozgwiazdę na czas walki z asterinami przez Harlekinka.

Słowem: Polecam z czystym sumieniem :)

Byłem, zobaczyłem, kupiłem i gorąco polecam :thumbup:

Super atmosfera, konkurencyjne ceny, profesjonalne podejście z pasją i zaangażowaniem :clap:

Polecam sklep Jonafish. Zamawialem ślimaka berghia a dostałem w tej cenie 2. Super kontakt telefoniczny .

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Mam do sklepu ponad 120km ale zawsze warto pojechać do Pani Agnieszki. Świetnie doradzi, jest anielsko cierpliwa, dobre ceny, no i godziny otwarcia:)

Np. mrożonki są tam w hurtowej cenie, bo po 3,50 a w innych sklepach to samo 5-6zł.  Minus to fakt ,że czasem przyjedzie się po coś zamówionego a tego brak.