Skocz do zawartości
Michał BB

Awaria lampy led + T5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... może ktoś coś doradzi...

mam lampę hybrydową na podzespołach *** od Leszka led + 4x80W. Ostatnio po powrocie do domu zobaczyłem, że lampa nie świeci. Wyłączyłem ją z prądu, włączyłem ponownie i wydawało się, że wszystko jest ok. Jednak nie kręciły się wentylatory i po chwili lampa chyba z przegrzania się wyłączała. Po kilku próbach wyłączeniach, włączeniach nic się nie zmieniało. Na drugi dzień ponownie włączyłem lampę i od razu zaświeciły się ledy, ale świetlówki już nie. Za to ponownie zaczęły działać wentylatory. Nie mogę się połączyć z lampa ani przez WiFi, ani przewodem. W chwili obecnej na wyświetlaczu na przemian wyświetlają się komunikaty "Brak hosta PC *** Gen Dev", "Loader aktywny" oraz "Flash Error Restart..." Ma ktoś pomysł na rozwiązanie problemu? Nadmienię, że kilka dni wcześniej był taki problem, że na noc nie gasły ledy. Ponownie wgrałem ustawienia ledów i T5 i wszystko chodziło poprawnie przez kilka najbliższych dni.

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nikomu nie przychodzi do głowy aby to ogarnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Leszek nie pomoże?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i temat powraca. Lampa trafiła do elektronika któremu udało przeprowadzić reanimację, lecz do pełni szczęścia i przeżycia pacjenta potrzebne jest oprogramowanie, którego niestety nie posiadam. I tu jest prośba do Was... Z pewnością są tu osoby które takowe oprogramowanie posiadają, a jeśli jeszcze udostępnią będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mamy ten sam problem:/

Jakis czas temu kupilem lampe 200w+4x80t5. Lampa na zdjeciach wygladala naprawde bardzo dobrze ale po rozpakowaniu jej w domu miedzy zdjeciami a wygladem rzeczywistym byla duza roznica ale nic sie nie odzywalem. Napisalem do poprzedniego wlasciciela czy mogl by mi wyslac program do kontrolowania jej po napisaniu setki maili z proźbami o podanie jakichkolwiek informacji co do programu facet poprostu wyłożył na to laske a ja zostalem z lampą z ktora nic tak naprawde nie moge zrobic... Również szukam osoby ktora zna sie na robieniu programow lub mogla by cos na to zaradzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze spróbujcie skontaktować się z Leszkiem na sąsiednim forum.


150x60x65 + SUMP, 8x54W T5, WhiteSkim 250, DCT12000, Gyre XF250 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze spróbujcie skontaktować się z Leszkiem na sąsiednim forum.

niestety Leszek już nie odwiedza sąsiedniego forum, całkowicie porzucił temat lamp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.