Skocz do zawartości
Roman.P

Aktywność na forum-odwrotność

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Przeglądając dzisiaj forum a a właściwie aktywnych w tym momencie forumowiczów, rzuciło mi się w oczy że nie znam wielu pseudonimów.

Przeglądając profile zauważyłem że są zarejestrowani na forum od kilku lat i mają albo zerowe albo kilku postowe liczniki.

I tu pytania do nich.

Zaciekawiło mnie dlaczego będąc forumowiczem np. od 2012 roku napisałeś 5 postów?

Skąd taka mała aktywność?

Jeśli jeszcze od takiego czasu masz akwarium dlaczego nie dzielisz się swoim doświadczeniem?


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standard, dotyczący nie tylko forum. O wiele łatwiej jest brać aniżeli dawać. Ludziom często też nie chce się wychylać "bo może źle", "bo znowu ktoś mi chamsko odpisze", "bo po co?".

Często nie myślimy o tym, że siłą miejsc takich jak to jest użytkownik, aktywny użytkownik, którym każdy z nas może być.

Każdy ma jakieś doświadczenia z których ktoś inny może skorzystać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nikt z wywołanych nie rwie się do tablicy


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee czasem coś napisze ale się wstydzę bo mam problemy z ortografią...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee czasem coś napisze ale się wstydzę bo mam problemy z ortografią...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

A myślałem że przez awatar. :baby:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fotogeniczny :p

Ale chyba lepszy niż awatar z kelnerem :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu nikt nic?


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat został "olany" przez tych mało aktywnych.

Chyba pójdzie w zapomnienie. :crybaby:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ortografii w tel słownik t9 a w komputerze podświetlane błędy ja jak aktywny jakiś słownik. U mnie w taparalku jest oznaczonych 3 działy i kilka tematów które śledzę i gdyby nie to ze się uczę bym gdzie indziej nie zajrzał bo w sumie po co. Ale że mnie wszystko interesuje to śledzę wszystkie nowe wątki i stare wertuje. Zresztą na PC jest strona na start gdzie są ostanie aktywności które można śledzić. Ale faktycznie lepiej brać niż dawać a potem niespodzianki. A zawsze można zapytać.

Może lepiej nie pisać bo po co tylko po te 50 postów by coś sprzedać na targowisku??

Przecież każdy kto tu zagląda to zaczyna albo jest juz wprawionyn morszczakiem. Wiec jego aktywność powinna być większa niż 5 postów na 4 lata.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć mam akwarium już 1,5 roku mało się udzielam jestem kiepskim w kompie ,ale cenię sobie to forum bo właściwie dzięki niemu spróbowałem . Pewnie jest wielu takich jak ja mało aktywnych morze z innych ale to nie znacz że olewają . Dzięki wszystkim którzy się udzielają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jako pierwszy z tych o których mowa ;)

Cóż to prawda jestem już jakiś czas na forum i mam mało postów.

Moją mini kostkę założyłem i sobie jest jednak nie ma się czym chwalić bo ciągle borykam się a to z glonami a to z dzikimi krabami które uprzejmie ze skałą nawiedziły moje akwarium itp. czytam czytam i uczę się

Nie jestem jakimś wytrawnym morszczakiem aby udzielać się tu w tematach, gdyż sam bym nie wiedział jak rozwiązać większość problemów gdyby mnie spotkały. Chętnie pomogę forumowiczom w kwestiach informatycznych czy też przy tworzeniu stron internatowych, albo monitoringach czy systemach alarmowych. Na tym się znam czuję się pewnie i wiem że nikomu nie zaszkodzę złą radą.

I wcale tu nie chodzi o to że ktoś wyśmieje moje rady, a o to, że nie chciałbym aby ktoś czuł do mnie żal że posłuchał i coś złego się stało.

No to chyba tyle :)

Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto pokazać nawet mała kostkę bo na każdą mini rafke dobrze się patrzy. Przepraszam na każdy zbiornik morski dobrze się patrzy. Od tego rodzą się nasze pomysły i zamiłowanie do morszczyzny. Nikt obojętnie nie przejdzie kolo takiego baniaka.

Zawsze warto pokazać bo doświadczony użytkownik zawsze coś podpowie np o ataku glonisk

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.