Skocz do zawartości
seb

Tutaj się witamy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Tomku! Niestsy w naszym cudownym kraju dziwna zasada taka że im bliżej morza na mapie tym mniej morszczakow, tymbardziej miło powitać Cię w posolonym gronie ;-)

Trzymaj się dzielnie czytaj dużo i zakładaj akwarium. Obiecuję że lekko nie będzie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Mam na imię Łukasz mieszkam w małej miejscowości Kietrz na pograniczu województwa Opolskiego. Akwartystyka morską zainteresowałem się jakieś dwa lata temu, swój pierwszy zbiornik zalałem 18 dni temu.W tygodniu postaram pochwalić się moim akwarium które razem zkrytykujemy i mam nadzieje dociągniemy niedoskonałości ;) Jeszcze raz witam i pozdrawiam wszystkich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem Andrzej z Łodzi,  w temacie  solniczek dopiero chłonę wiedzę. Do tej pory tylko słodkowodne baniaki :)

Czas przenieść się na wyższy poziom

Jest ktoś z łodzkiego na forum, kto będzie moim wsparciem ;)

 

pozdrawiam

kowaal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Marek. Dzięki Waszej wiedzy zgromadzonej tutaj odważyłem się stworzyć swoją solniczkę. I tak oto juz jest:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Marek7 napisał:

Witam, mam na imię Marek. Dzięki Waszej wiedzy zgromadzonej tutaj odważyłem się stworzyć swoją solniczkę. I tak oto juz jest:D

no to nic nie pozostaje tylko zakładaj wątek i strzelaj fotkami:thumbup:

witaj w gronie posolonych :strutin


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas tu jestem ,a nie było przywitania :-) 

Witam wszystkich ! Mam na imię Karol :-) pochodzę z Dąbrowy Górniczej , ale od 3 lat mieszkam w Białymstoku. Akwarystyka morska zainteresowany byłem od dziecka, ale pierwsze szkło 30 litrowe pojawiło się w tamtym roku . Taki prezent od dziewczyny na dzien dziecka połączony z imieninami . Choroba postąpiła bardzo szybko i już pod koniec roku zapadła decyzja o postawieniu większego . W kwietniu zaczal funkcjonować nowy zbiornik o łącznej pojemności 300 litrów. I tak się kręci :-)

takze witam wszystkich :-) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Bartek, z Bydgoszczy, akwa morskie marzy mi się od dawna i małymi krokami myślę że zacznę to realizować, 240l w planach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim. Tu jestem nowy. Przygode z solanka zaczalem 5 lat temu. Teraz prowadze zbiornik 500L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SQNS napisał:

Czesc wszystkim. Tu jestem nowy. Przygode z solanka zaczalem 5 lat temu. Teraz prowadze zbiornik 500L

@SQNS bez urazy ale prowadzisz zbiornik 5lat a zadajesz pytania jak dla mnie nie zrozumiale,zakladasz tematy chyba fikcyjnie,post za postem.

5lat akwarium i nie wiesz jaki czyścik?:thumbup:

Gratulacje witaj:D


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, @Beti napisał:

zakladasz tematy chyba fikcyjnie,post za postem.

bo ma coś do sprzedania na targowisku :P - konto ma od lutego 2017 i ani jednego posta do dziś ... pierwszy post był taki

8 godzin temu, SQNS napisał:

Ale to funkcja targowisko gdzie bedzie widoczna?

Bo ogolnie bede pierwszy raz wystawial cos przez forum:mellow:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milo mi Was poznac. Ale czuje sie troche zdyskryminowany. Czytalem forum ale nie udzielalem sie i tyle.

Bez zdobytej wiedzy tutaj napewno bym sam nie udzwignal tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz, SQNS napisał:

 Ale czuje sie troche zdyskryminowany.

i słusznie bo podjąłeś (sztucznie) aktywność tylko po to by zdobyć dostęp do targowiska ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, SQNS napisał:

Bardzo przepraszam ze poczul sie Pan urazony ...

ale nie zgrywaj się,od lutego 2017roku nie miałeś czasu się tu przywitać,gratuluje:thumbup:


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, SQNS napisał:

Milo mi Was poznac. Ale czuje sie troche zdyskryminowany. Czytalem forum ale nie udzielalem sie i tyle.

Bez zdobytej wiedzy tutaj napewno bym sam nie udzwignal tematu.

Bo wypadałoby się wpierw udzielać na forum, a później można myśleć o targowisku. A tak jak teraz to zrobiłeś to trochę źle to wygląda, bo wygląda to tak, jak byś się tylko zarejestrował, żeby coś sprzedać. Prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Karolem88 napisał:

Dajcie wszyscy trochę na loooz ... 

Dzieki!!!

Teraz, maciej01 napisał:

Bo wypadałoby się wpierw udzielać na forum, a później można myśleć o targowisku. A tak jak teraz to zrobiłeś to trochę źle to wygląda, bo wygląda to tak, jak byś się tylko zarejestrował, żeby coś sprzedać. Prawda?

Maciej rozumiem Ciebie ale wiekszosc tematow jest tak opisana ze juz za duzo jako amator nie wniose. A z ludzmi z forum utrzymuje prywatne kontakty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, SQNS napisał:

Dzieki!!!

Maciej rozumiem Ciebie ale wiekszosc tematow jest tak opisana ze juz za duzo jako amator nie wniose. A z ludzmi z forum utrzymuje prywatne kontakty.

Ja też z ludźmi z forum utrzymuję prywatne kontaky. Zawsze można coś wnieść do tej społeczności. Pięć lat to chyba już nie jesteś amatorem, jakaś praktyka chyba jest? Źle Ci nie życzę, ale nie tędy droga do targowiska jak to się teraz starasz robić. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
8 godzin temu, maciej01 napisał:

Ja też z ludźmi z forum utrzymuję prywatne kontaky. Zawsze można coś wnieść do tej społeczności. Pięć lat to chyba już nie jesteś amatorem, jakaś praktyka chyba jest? Źle Ci nie życzę, ale nie tędy droga do targowiska jak to się teraz starasz robić. Pozdrawiam

Nom jak tak teraz patrzę to po części czuję się oszukany bo udzielam się u kolesia który ma 5 lat doświadczenia a pyta o takie bały, żeby dostać się do targowiska?

Uważam że oprócz 50 postów powinien być dodany też obowiązkowo czas, bo jak wszyscy już zauważyli 50 postów można nabić w jeden wieczór :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Paragon napisał:

Nom jak tak teraz patrzę to po części czuję się oszukany bo udzielam się u kolesia który ma 5 lat doświadczenia a pyta o takie bały, żeby dostać się do targowiska?

Uważam że oprócz 50 postów powinien być dodany też obowiązkowo czas, bo jak wszyscy już zauważyli 50 postów można nabić w jeden wieczór :ph34r:

Ale on jest zarejestrowany od półtora roku.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
Teraz, katani napisał:

Ale on jest zarejestrowany od półtora roku.

można to rozwiązać inaczej zależność czasu od aktywności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.