Skocz do zawartości
seb

Tutaj się witamy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nieważny wiek, ważna pasja :nono


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieważny wiek, ważna pasja :)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam na imię Mirek jestem z Wrocka i jadę jutro po swoje pierwsze Akwarium morskie:playing, ok 200l z szafeczką i sumpfem :)

Mam dostać jeszcze parę rzeczy ale o tym jak rzeczywiście dostanę:waving. Mam duże doświadczenie w akwarystyce ale słodkowodnej dlatego będę liczył na pomoc z waszej strony bo to dosyć drogie hobby :)

Pozdrawiam

Mirek


300l w obiegu. 2xTunze 6095,Obieg: Tunze 050, 9000l/h,oświetlenie LED Black Python 200W, Profilux Plus IIeX, Bublle King DC 180, chłodziarka TC 10,Start marzec 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam na imię Mirek jestem z Wrocka i jadę jutro po swoje pierwsze Akwarium morskie:playing, ok 200l z szafeczką i sumpfem :)

Mam dostać jeszcze parę rzeczy ale o tym jak rzeczywiście dostanę:). Mam duże doświadczenie w akwarystyce ale słodkowodnej dlatego będę liczył na pomoc z waszej strony bo to dosyć drogie hobby :)

Pozdrawiam

Mirek


300l w obiegu. 2xTunze 6095,Obieg: Tunze 050, 9000l/h,oświetlenie LED Black Python 200W, Profilux Plus IIeX, Bublle King DC 180, chłodziarka TC 10,Start marzec 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem z Krakowa i mam apetyt na akwarium morskie. Chcemy z mężem od razu z grubej rury: 400L. Będzie potrzebna pomoc fachowców i duuuużo lektury. Mam nadzieję, ze pomożecie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewo damy radę :) Tylko pamiętajcie o najważniejszym - dużo czytać i potem dużo pytać :googleye

Witaj(cie) na forum :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie:)

Jestem Jędrek i pochodzę z Kielc i z góry dziękuje wszystkim tu obecnym aktywnym forumowiczom dzięki którym uwierzyłem że akwarystyka morska to "nie taki diabeł straszny, jak go malują" :D , związku z tym po około półrocznym czytaniu Waszego forum stwierdziłem że czas zacząć:D))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nazywam się Wojtek i pochodzę z Jeleniej Góry, powoli zakładam solankę. Postaram się więcej napisać w osobnym temacie oraz dodam kilka zdjęć. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.


Zbiornik 250l + sump 40l, 35kg LR, 200W LED, Cyrkulacja 2x tunze6045. Algescurber, Odpieniacz Deltec APF600, OC3500, Reszta w budowie;-)

www.toronegro.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem Tomek mam 22 year :clowning mieszkam w Tenczynku (25km od Krakowa), akwarystyką zajmuję się około 14 lat od roku bardzo interesuje mnie akwarystyka morska obecnie jestem na etapie czytania i planuję solniczkę.


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Melduje się Marek, Lublin :)

Akwarystyką bawię się ponad 20 lat. Z małą przerwą. Było 20l, teraz jest 240 - z wszystkimi fazami przejściowymi. Na razie słodkowodne. Ale w przyszłości - kto wie.

Na Forum trafiłem szukając informacji o nano rafie. Ale to już temat na oddzielany post.

Dziękuję za udostępnione informacje i mam nadzieję na dalszą współpracę - na razie jednostronną, ale w przyszłości - kto wie :).


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witamy na forum :)

@dale, Marku uzupełnij swój profil, skąd jesteś no i ten wiek :)

Nie jesteś w Lublinie sam, więc będzie to pomocne.


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ NAZYWAM SIE ROBERT MIESZKAM W GDYNI . AKWARYSTYKĄ ZAJMUJE SIE OD WIELU LAT LECZ MORSKĄ OD ROKU .ROK TEMU WYSTARTOWAŁEM Z SERA CUBE 130 KTÓRA DZIAŁA BEZ PROBLEMOWO OCZYWIŚCIE TYLKO Z MIEKKIMI A OD PONAD PÓŁ ROKU ZALAŁEM REEF MAXA KTÓREGO ZACZYNAM OBSADZAĆ.BARDZO SERDECZNIE WSZYSTKICH POZDRAWIAM !!!


kostka 90 l + sump 35l,obieg New-Jet 1200,cyrkulacja 2xkoralia nano 900,lampa led 80w odpieniacz tunze 9002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@roberto1, witamy na forum.

z założenia nie "krzyczymy" tu i nie pisujemy z włączonym klawiszem CapsLock. Popraw więc proszę posty, zarówno ten jak i w dziale "targowisko".


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#329867 nika :

@dale, Marku uzupełnij swój profil, skąd jesteś no i ten wiek :)

Nie jesteś w Lublinie sam, więc będzie to pomocne.

Już zmolestowałem Skoczka :) Skutecznie :) Resztę będę napastował niedługo.

Wiek też uzupełniłem, ale umówm się, od czterdziestych urodzin, nie przypominajcie mi o tym OK :) ?


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie!!

Nazywam się Arek. Obecnie mieszkam w Poznaniu, a pochodzę z Lublina. Akwarystyką interesuje się od kilku dobrych lat. Akwarystyką morską od niedawna. Swoje pierwsze kroki jeśli chodzi o akwarystykę morska stawiłem jeszcze w Lublinie pracując w jednym ze sklepów zoologicznych. Od kilku miesięcy jestem częstym gościem forum Nano-Reef które okazuje się wielką kopalnią wiedzy. W niedalekiej przyszłości mam zamiar wystartować ze zbiornikiem około 120 litrowym.

Pozdrawiam Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Nazywam się Gosia jestem ze Strzelec Opolskich, założyłam swoją "solniczke" (reefmax 105L Aquela ) miesiąc temu. Nie wiem za wiele na ten temat i przyznam, że dopiero się uczę, ale licze na Waszą pomoc:). Gorąco pozdrawiam


ReefMax 105L, 12kg żywej skały, 9kg żywego piachu, falownik 1600l/h.

Moja obsada:

2x błazenek

2x zoa

sinularia

4 slimaki

krab

rozgwiazda piaskowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Imię: Marcin

Wiek: Starszy od Chrystusa :clowning

Miasto: Olsztyn Warm-Maz

Doświadczenie: 4 lata na słodko teraz chęć przejścia na dietę słoną.

Doświadczenie z solą: Zerowe

Oczekiwania: Nieodparte pragnienie przeczytania rad i podpowiedzi

:(


No to do nauki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Marcin jestem z Myszkowa (woj. Śląskie). Właśnie jestem w trakcie przesiadki na morskie. Już od pewnego czasu śledzę forum ale dopiero teraz się zarejestrowałem. Co do mojej wiedzy to dużo poczytałem na forum ale i tak wiem mało hehe...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich serdecznie jestem nowy na forum ale przygode z morszczyzna zaczalem dosyc dawno temu ale ciagle sie ucze , aktualnie mam 250 litrow i 130 sery przerobione ,pozdrawiam jeszcze raz wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Włodek. Ciesze się że wreszcie tu zbłądziłeś. Uzupełnij sobie profil.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Mam na imię Jakub, 22 lata, mieszkam w Tujsku (mierzeja) Doświadczenie z "solniczką" minimalne. Aktualnie odpalam ReefMaxa. Nałogowo czytam forum od jakiegoś czasu i wiedzę łapie w miarę szybko, choć jeszcze duuuzo czytania przede mną.

Pozdawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie .

Mam na imie Tomek i mieszkam w Pabianicach .Moje akwarium to tylko 50l zalane tydzień temu ,więc to

dopiero sam początek przygody . Mam nadzieję że się powiedzie choć poczadki są nie łatwe a pytań

zawsze bardzo wiele.

Pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leonwise

i ja sie przywitam

Nowy na forum i nowy w temacie morszczyzny :) zapowiada sie ciekawa przygoda z akwarium z czego najtrudniejsze wydaje sie narazie przekonanie ladniejszej polowki do moich pomyslow :)

Akwarium 160l o wymiarach 80dl/35-41szer/60wys profil. Dojrzewa juz czwarty tydzien. Wiecej niebawem w odpowiednim dziale.

PS. Z racji zamieszkania w Irlandii nie zawsze mam dostep do klawiatury z polskimi ogonkami.

witamy na Forum.

"ogonki" nie są problemem, ale orty poprawiamy

pkt. 8 Regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:kapelusz Moje uszanowanie dla wszystkich.

Już prawie rok czytania, a wiedzy mało.

Na morskie plany były, są i będą, pytanie tylko kiedy?

Pozdrowienia z Bydgoszczy

Jerzy C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześc mam na imię Andrzej akwarystyką zajmuję się 22 lata ale morszczyzną dopiero teraz się zainteresowałem mam nadzieję, że dzięki wam uda mi się odpalic skromną 100l jeszcze w tym roku.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.