Skocz do zawartości
seb

Tutaj się witamy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie w gronie.

Aleksander - skoro po przerwie to dlaczego pod nowym nickiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwialek kiedyś było pod nikiem Alexw200 ale ni cholery nie mogę go odzyskać ani zarejestrować pod tym samym więc doszedłem do wniosku, że jak będzie z imienia i nazwiska to nic się nie stanie.

Widzę, że jeszcze moje posty z dawnych dobrych lat tu są, no i łezka się w oku zakręciła jak przeczytałem post Przemka: :P:P:P 

Alexw200? Pamiętam tego wariata!(w pozytywnym tego słowa znaczeniu!) :) Kto inny zalał by pół piętra w domu wodą z RO i rozmieszał 15 wiaderek soli?(nie dziwię się że fundamenty nie wytrzymały).. :D

Pamiętacie jego zdjęcie jak pływał wzdłuż szyby z rurką i maską w tym swoim "akwarium"?? :)

 

Edytowane przez Aleksander Śmigielski (wyświetl historię edycji)

88d3e180721d3e3cf82e042b1e240cc3u1718a15

Tu najłatwiej mnie łapać :P:P:P  https://www.facebook.com/aleksander.smigielski.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję się z Krakowa. 350 litrów dojżewa od tygodnia. Dobre forum - już się sporo dowiedziałem a pewnie jeszcze sporo dowiem. 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wavingWitamy


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim,Beata,Benia,Beti jak kto woli:-)
jestem z małej miejscowości na śląsku koło Żywca,Bielska-Białej.

Witam wszystkich może jakoś  da się  wkręcić do Was..choć posiadam już akwarium, to obserwowanie forum wkręciło mnie i stąd ta rejestracja.

Myślę że nie będzie ze mną problemów :D

 

 

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Jestem Ulka, mieszkam w Żarach. We wrześniu kupiłam działające morskie 125l i z mężem powoli stawiamy je na nogi. Dużo się musimy jeszcze nauczyć, a w baniaku głównie miękasy, ecsenius (synek nazwał go Koko ;) , dwa błazny, czyszcząca. Szału nie ma ale ile radości :) Pozdrawiamy wszystkich morszczaków i najlepszego w Święta i Nowy Rok!

 

cid_321.jpeg

Edytowane przez latos84
Dodanie zdjęcia (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część, przyszła i pora na mnie aby posolić wodę w swoim akwarium :)

Nazywam się Krzysiek jestem z Głogowa i na początek zacząłem swoją przygodę z kostką 40x40x40.


Pozdrawiam

ScovY

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejnego posolonego. Mieszkamy niedaleko, jak będziesz maił chęć podejrzeć rozwiązania, to zapraszam. Tu jest mój temat: 

 


Pozdrawiam,

Norbert

1d86b53c10113aeb103b8479a70f4e57u1540a1381.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, norbi2222 napisał:

Witam kolejnego posolonego. Mieszkamy niedaleko, jak będziesz maił chęć podejrzeć rozwiązania, to zapraszam. Tu jest mój temat: 

Będę pamiętał ;)


Pozdrawiam

ScovY

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Witam wszystkich jestem z Żor na Górnym Śląsku.Przez ponad rok miałem dwie zasolone kostki 50 i 30 litrów a teraz przesiadłem się na Red Sea Reefer 250.Czytam to forum od kilku m-cy i postanowiłem się do was przyłączyć.Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

      Jestem swiezy w tym temacie. Mieszkam w okolicach nowego jorku i mam ponad 30 lat. Ostatnie slodkie akwarium posiadalem jakies 15lat temu. Niedawno zobaczylem kilka slonych i zapragnolem miec takie cudo. Od grudnia przegladam dostepne tematy i juz zaczynam robic plany.

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 

jestem Piotr pochodze z podkarpacia dokladniej okolice Rzeszowa aktualnie mieszkam w londnie  zawsze mnie interesowala akwarystyka ale dalem sobie spokoj 1,5 roku temu postanowilem powrocic do tego hobby. zakuplem od kolegi akwarium z paletkami jednak szybko stalo sie za male dla mnie przesialem sie na 600L od razu przy kupnie  baniaczek zostal przygotowany pod solnicze:) czesc sprzetu zamowilem siegajac po informacje z tego oto forum a jednoczesnie chcialbym podziekowac za sensowne odpowiedzi starszych doswiadczonych:) w planie jakies w miare latwe ryby i miekasy 

pozdrawiem 

Piotr

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.Mam na imie Łukasz i mieszkam w Dublinie.20/01/2018 zalałem mój pierwszy zbiornik morski.Myślę że z waszą pomocą wszystko się uda.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich 

Łukasz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam na imię Adrian mieszkam w Nowym Targu w ciągu kilku następnych tygodni planuje uruchomić mój pierwszy zbiornik

Pozdrawiam

Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich posolonych.

Mam na imię Adam mieszkam w Brzesku Okocim. Choruje na morskie od dawna , właśnie wygospodarowałem miejsce pod zbiornik.

Pozdrawiam

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na imię mam Tadeusz jestem z Warszawy.Od dawno chorowałem na akwarium morskie i tak przyszedł czas na likwidację słodkiego i założenie pierwszej solniczki 125l.Akwarium od dwóch miesięcy dojrzewa a ja razem z nim:).

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , Robert , okolice Kęt - Małopolskie :)

Od 4 miechów tak się wkręciłem że postanowiłem też spróbować swych sił , na razie chłonę wiedzę , czytam czytam i jeszcze raz czytam ...

Stelaż zamówiony więc start będzie ... około 1200l w obiegu, jak na laika może za dużo :huh:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo nigdy nie jest. Kiedy start i jaką obsadę planujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, RobertL napisał:

Witam wszystkich , Robert , okolice Kęt - Małopolskie :)

Od 4 miechów tak się wkręciłem że postanowiłem też spróbować swych sił , na razie chłonę wiedzę , czytam czytam i jeszcze raz czytam ...

Stelaż zamówiony więc start będzie ... około 1200l w obiegu, jak na laika może za dużo :huh:

Pozdrawiam

Hej, czesto tam przelatuje autem. Jak coś to będzie blisko :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych i dawno już posolonych - zapraszam do lektury i uczestnictwa w życiu forum. Pamiętajcie nie ma głupich pytań czasami są już na nie odpowiedzi, aby je znaleźć służy okienko szukaj w prawym górnym rogu forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.