Skocz do zawartości
Walker

Regulamin Targowiska

Rekomendowane odpowiedzi

1. Użytkownik wystawiający ogłoszenie ma obowiązek:

A. podać cenę przedmiotu,

B. zamieścić jego autentyczne zdjęcie lub link do takiego zdjęcia .

(Umieszczanie zdjęć autentycznych a nie poglądowych dotyczy również szczepek, skały i wszelkich

przedmiotów sprzedaży przy których walory wizualne mają wpływ na decyzję o zakupie.)

C. podać swoje miasto lub miejscowość

2. Jeśli sprzedawca wystawia kilka przedmiotów, musi w pierwszym poście, na bieżąco uzupełniać informacje co już zostało sprzedane lub co jest zarezerwowane.

3. Informacje o rezerwacji przedmiotu umieszcza WYŁĄCZNIE sprzedający, posty typu "rezerwuję" , "wstępnie rezerwuję" czy "kupuję", będą usuwane bez ostrzeżenia i informacji dla autora takiego postu. Tylko sprzedawca może umieścić informację o rezerwacji i jest za nią odpowiedzialny,

4. Wszelkie komentarze i posty nie na temat, będą usuwane bez ostrzeżenia i informacji o ich usunięciu dla ich autora.

5. Osoba wystawiająca ogłoszenie w jego temacie umieszcza informację czy ogłoszenie dotyczy kupna [ K ], sprzedaży [ S ], zamiany [ Z ], czy też oddania/przyjęcia za darmo [ O ] lub [ P ]. Bez takiej informacji ogłoszenia nie będą akceptowane przez moderatorów.

6. Każde ogłoszenie dotyczące zarówno sprzedaży jak i zamiany czy oddania musi zawierać autentyczną fotografię przedmiotu ogłoszenia.

7. Zabronione jest umieszczanie wszelkich ogłoszeń o charakterze komercyjnym, Przez "charakter komercyjny" rozumiemy ilości hurtowe lub wskazujące na aktywność zarobkową. W tym wypadku, nie ma znaczenia czy ktoś ma działalność gospodarczą czy nie.

8. Zezwala się (dodatkowo) na umieszczenie odnośnika do serwisu aukcyjnego lub ogłoszeniowego, pod warunkiem zachowania pozostałych warunków publikacji ogłoszenia (zdjęcie, opis, cena).

Linki do aukcji o treści komercyjnej będą usuwane.

9. Podbijanie postów "UP-owanie" Autor , może podbijać własne ogłoszenia nie częściej niż raz na  24h

10. Ze względu na często kontrowersyjne ogłoszenia, wymagające konsultacji bądź wyjaśnienia moderatorzy mają 48 godziny na ich zatwierdzenie lub odrzucenie. Dotyczy to wszystkich ogłoszeń.

11. Targowisko jest przeznaczone do zamieszczania ogłoszeń na temat wymiany, kupna i sprzedaży pomiędzy aktywnymi użytkownikami forum NR. Właściciel forum nie ponosi odpowiedzialności za treści ogłoszeń, ani nie uczestniczy w rozwiązywaniu nieporozumień pomiędzy kupującym ani sprzedającym.

12. Na forum obowiązuje całkowity zakaz handlu poza targowiskiem, zabrania się również umieszczania informacji i/lub linków do targowiska w profilu oraz w stopce użytkownika. 

13. Użytkownik wystawiający na targowisku więcej niż jeden przedmiot ma obowiązek wszystkie umieścić w jednym ogłoszeniu. Niedopuszczalne jest wystawianie kilku/kilkunastu ogłoszeń jednocześnie.

14. Aby ograniczyć "wałki" - Targowisko dostępne jest dla forumowiczów którzy napisali minimum 50 postów.

Od razu ostrzegamy przez "pisaniem na siłę" tylko po to żeby zdobyć wymagane minimum.

Niestosowanie się do powyższych zasad będzie skutkowało zablokowaniem lub usunięciem ogłoszenia, a przy notorycznym łamaniu regulaminu również ostrzeżeniami i banicją.

Publikując ogłoszenia na targowisku akceptujesz powyższy regulamin

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.