Skocz do zawartości
Olek

[S] Zestaw 100l Akwa Opti white + szafka + sump

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam super estetyczny zestaw szkło OW 60/40/40 + pudełko przelewowe + szafka + sump.

Całość prezentuje się super, akwarium sklejone prawie bez silikonu (pracownia NAC design w Krakowie), szafeczka lakier wysoki połysk, wartość nowych elementów to ok 1300zł. Wszystkie elementy są nowe, w idealnym stanie bez żadnych rys itp. Nie mam czasu na zalanie i nie bardzo mam gdzie to trzymać, zależy mi na szybkiej sprzedaży. Cena 1000zł do negocjacji.

Zestaw można obejrzeć na żywo w Warszawie, ewentualna wysyłka tylko po uzgodnieniu.

UWAGA Odpieniacz i dolewka widoczne na zdjęciu są na sprzedaż oddzielnie. Zestaw obejmuje szkło, pudełko, szafkę i sump.

76dec71696dcf09fmed.jpg

99bff5ccef62cb23med.jpg

Kontakt: 510-504-859 lub PW.

Edytowane przez Olek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, w związku z licznymi pytaniami, napiszę tutaj o otworach, które są w dnie akwarium. Akwarium to jest przygotowane pod tzw. closed loop czyli cyrkulację poprzez pompkę obiegową zamontowaną w szafce. Stosując pompkę ok 1000-2000l/h zapewniamy cyrkulację i dodatkowo pozbywamy się wiszących pomp cyrkulacyjnych, co w tak małym akwarium daje nam większą przestrzeń do aranżacji.

Mam do tego "patentu" wszystkie elementy czyli przeloty, rurki, kształtki.

Jeżeli ktoś chce- dam je w gratisie, jeżeli ktoś woli tradycyjną pompkę cyrkulacyjną- nie ma problemu z zaklejeniem tych otworów. Można to wykonać poprzez naklejenie odpowiednich szkieł o takiej samej grubości jak dno. Zabieg oczywiście jest w pełni bezpieczny (konsultowałem to z jedną z firm z zakresu klejenia akwariów).

Jeżeli ktoś nie chce tego "closed loop" to zajmę się tymi otworami i dostarczę akwarium z zabezpieczonymi otworami.

Cena za zestaw jest do negocjacji, w najbliższych godzinach wstawię jeszcze trochę sprzętu (odpieniacze, pompy) zapraszam do zakupów :)

Edytowane przez Olek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDANE, temat do usunięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.