Skocz do zawartości
mateuszzadka

Problem z użytkownikiem Sebastek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 6 tygodni temu zamówiłem u Sebastka odpieniacz i do dziś go nie otrzymałem (najgorsze jest to, że zapłaciłem już za odpieniacz) Móglibyście się ze mną podzielić swoimi informacjami co do tego użytkownika ?


58a515c6e561679929f3101fcc274b2du1074a940.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90x50x50 225l | 108l sump + 20l dolewka | RO+Di | PS Diuna 8x39w | Eco Runner 2700 | Tunze 7095 + 2 x 6055 |

Vertex Omega 150 | jager 200 W | Fp 400-100 + DC Runner 1200 | PS Kore + Baling | Aqua Trend Evo Shark |

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem u niego dwa pienidla plus pojemnik na balinga . Odpieniacze spoko wszystko ok . Ale pojemnik przeciekal . Co do czasu realizacji to szkoda gadac . Dziwny czlowiek . A moze dlatego ze policjant ?


zbiornik 120x60x60 +sump . odpieniacz Sebastek czarna perla na Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040 , cyrkulacja wp-40 rw-15 , obieg Jebao9000 , oswietlenie Gieseman Matrix II 8x39w . 

8744f73183d58f0a59fb88f54dc034b6u1589a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pirat niestety, a to, że jest policjantem, to już swoją drogą, bo przez to czuje się za pewnie. Szkoda tylko, że tak późno się dowiedziałem, że oszukuje ludzi. Ciekawe tylko czy kiedyś dostane ten odpirniacz :) jeżeli kogoś oszukał to prosiłbym o więcej informacji na prv, bo chyba znalazłem na niego sposób :)


58a515c6e561679929f3101fcc274b2du1074a940.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to daj znać, mi wisi pompę do odpieniacza, od czerwca to wszystko trwa!


start 04.02.2014

120x60x60=432l

sump 84l

PS metis 2x150w

whiteskim200

1xJebaoo 40wp

DC6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może miał zdjęcia do pitbula 2 i niemal czasu :police:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego przed zakupem nie poczytałeś na forum o człowieku od którego zamierzałeś coś kupować ?? wiedziałbyś wtedy że czas dla niego ma pojęcie względne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie czytałem, bo myślałem, że jest uczciwy, a zwlaszcza ze robil kilka odpieniaczy znajomym i byli zadowoleni. Wyśle mu dziś wiadomość, że daje mu czas do następnego piątku góra, a jak nie wywiąże się z umowy, to sprawe oddam do znajomego adwokata, który skieruje sprawe na policje i będzie musiała zbadać tą sprawe, dostanie wezwanie na policje do lokalnego komisariatu (przesłuchają go przy okazji w pracy i wszyscy dowiedzą się jakim jest oszustem), a notatka posłuży do przeprowadzenia sprawy sądowej, która odbędzie się w trybie zaocznym ale ekspresowym i będzie go to kosztować minimum 1100zł + moje koszty, w dodatku sprawa zostanie nagłośniona przez lokalną gazete z Krakowa (bo nie jestem jedyną oszukaną osobą w polsce, dlatego skontaktujcie się ze mną, żebyśmy razem coś z tym zrobili) i poinformuje administratorów wszystkich forum internetowy związanych z akwarystyką morską.


58a515c6e561679929f3101fcc274b2du1074a940.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymamy kciuki:)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


Acropolis 800L ++ na ZEOVIT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale jest już sporo spraw w sądzie z tego powodu , nie tylko od osób indywidualnych . Sam poleciłem kiedyś jegomościa i po raz kolejny udowodnił że nie warto .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedzieć, ale tego mu napewno nie podaruje, w następnym tygodniu wybieram się do krakowa, więc przy okazji odwiedze pana Sebastiana i miejscowy urząd skarbowy :)

po otrzymaniu wiadomości słynny Pan Sebastek w końcu się odezwał :)

Pan Sebastian przeprosił mnie za opóźnienie terminu z powodu braku czasu i zapewnił mnie, że jutro/pojutrze kończy odpieniacz, bo miał poprawke i w poniedziałek zadzwoni do mnie, żeby potwierdzić wysyłke odpieniacza.

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA, więc proszę o usunięcie postu!


58a515c6e561679929f3101fcc274b2du1074a940.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze nie zamykał tematu :-).

Tak w ogóle to szkoda że Sebastek bierze kasę z góry. Jak by brał na koniec to na milion % terminy były by inne.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka


Akwarium 120x50x50, ATI 8x54w dimm, Skimmer DIY, Tunze6025, JVP102, JebaoWP25, DSB-Refugium

Poprzedni baniak: http://nano-reef.pl/topic/44325-przesiadka-na-wiekszy-baniak/page__p__428249__hl__%2Bpierwsza+%2Brafa+%2Brumuna__fromsearch__1#entry428249

Pierwszy baniak: http://nano-reef.pl/topic/40486-50l-pierwsza-rafa-rumuna/

f885507dbdc1ce88adc3bf6fd57aba38u787a691.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A po co? Będą kolejni heh

Wysłane gołębiem pocztowym z pomocą Tapatalka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może wstrzymaj się do poniedziałku z opinią na temat sebastka, ja miałem z nim świetny kontakt, zawsze było "za tydzień" i tak 6 miesięcy.... :) bo to dopiero początek dłuuuuuuugiej drogi.... ;/


TOTM ---> http://reefhub.pl/mikolaj-szostak-mixeer-1000l-z-myslenic/

Moje akwarium ---> http://nano-reef.pl/...120#entry664781

Mój kanał Youtube ---> http://www.youtube.com/user/mixeer0700

SPRZEDAM SPRZĘT PO LIKFIDACJI AKWA ---> 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mu zapłaciłem zalicze 450zł, 600zł ma kosztować cały odpieniacz, czyli 150zł muszę mu dopłacić :)

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA!


58a515c6e561679929f3101fcc274b2du1074a940.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki temat powinien być doklejony do głównej. Aby ostrzegać innych potencjalnych klientów. Temat z Sebastkiem wraca jak bumerang co kilka miesięcy.

Ja na szczęcie zdążyłem znaleźć informacje na jego temat i prawdopodobnie uniknąłem problemu.


90x50x50 225l | 108l sump + 20l dolewka | RO+Di | PS Diuna 8x39w | Eco Runner 2700 | Tunze 7095 + 2 x 6055 |

Vertex Omega 150 | jager 200 W | Fp 400-100 + DC Runner 1200 | PS Kore + Baling | Aqua Trend Evo Shark |

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten użytkownik powinien być daaaawno zbanowany za jego nieuczciwość. Takich jak on powinno się usuwać z forum. Ja też się z typem użerałem, przysłał "odpieniacz" po pół roku. Oczywiście nie skończony, musiałem go sam kleić, cieknący(Hang on). Żenada. Od lat prowadzi taką samą wyuczoną praktykę-kasa z góry, a później niech klient sobie czeka.


Mój zimowy antydepresant: 140x70x45h OW, BK 180, Balling, cyrk. 2xVortech MP40W, 1xVortech MP10, 2x RW 15, ATI Sunpower 8x54W, bez sumpa, ULNS, 90% SPS, 10% LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateuszu, pewnie po moim poleceniu jego produktu wziąłeś odpieniacz od niego.

Ja nie miałem żadnych problemów z zamówieniem i czasem realizacji zamówienia odpieniacza, także nie miałem problemów z jakością. Mało tego, do pompy Jebao 8000 dorobił wirnik igiełkowy.

Szkoda że teraz taki syf odprawia, czytając posty aż nie chce się wierzyć.


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja też miałem do czynienia z Panem Sebastianem. Potwierdzam wszystko co zostało powiedziane, ciągłe kłamstwa, wymówki w które z czasem nie da się już wierzyć, przekładanie terminów, koniec końców odpieniacz dotarł z pęknięciem, ale było na tyle małe że już z tym nic nie robiłem bo znowu bym czekał pół roku. Trzeba przyznać że sprzęt w tej cenie robi w miarę porządny, ale nie wiem czy warto tracić nerwy, ja na pewno już nigdy nie skorzystam.

Edytowane przez Jakuś (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mu zapłaciłem zalicze 450zł, 600zł ma kosztować cały odpieniacz, czyli 150zł muszę mu dopłacić :)

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA!

Zamknięcie tego wątku na forum jest wymaganiem ze strony wyżej wymienionej osoby bo inaczej nie zobaczysz odpieniacza,że tak bardzo Ci na tym zależy ? Też uważam,ze tego typu wątki nie powinny byc zamiatane pod dywan,a nawet i podpinane.


..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest któryś kolejny temat dotyczący wałków Sebastka w ostatnim czasie.

Biorąc pod uwagę ilość postów osób, które się skarżą na Sebastka to gość żeruje na nowych w akwarystyce morskiej. Ja osobiście traktuję ten temat jako ostrzeżenie a również zamierzam w przyszłości kupować sprzęt DIY.

W dziale ogólne jest temat: Wałki na targowisku, powinien być drugi - wałkarze sprzedawcy DIY.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po poczytaniu opinii zdecydowałem sie na zakup u erniego

od reki i pełen kontakt przed i po transakcji


1a0ce180c548df629102e55854e0d745u1476a17

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie lata rok czasu WS-250 i jestem zadowolony. Termin dostawy nieznacznie się wydłużył. Realizacja od momentu zamówienia jakieś 5 tygodni.


Baniak 200x50x50, sump 93x50x35, odpieniacz WhiteSkim250, oświetlenie chińczyk LED 3x120W, obieg NJ4500, cyrkulacja Jebao RW-20 + JVP202, dozownik jebao DP-4, balling+pełen AF. Filtracja - siporax+odpienek+NP Pro+ocet. Sól Aquaforest FSRS

3f2f5d29da7db8bbe07873ee4d63922du483a445.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mu zapłaciłem zalicze 450zł, 600zł ma kosztować cały odpieniacz, czyli 150zł muszę mu dopłacić :)

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA!

Zaliczka to jest jak dajesz 10-20% kwoty ktora masz zapłacić a ty dałeś mu kasę za nic bo na 99% odpieniacza nie ujrzysz, a za te 600 zł co chciałeś wydać kupił bys bardzo dobry odpieniacz używany. Zamiast dopłacać od razu idź na policje.

Dziwi mnie też to, że nikt go nie zbanował ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.