Skocz do zawartości
Mariusz P

Piła

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku marca mam wyjazd do Piły w związku z tym chciałbym zrobić niewielkie zakupy do mojej solniczki czy znacie sklep w Pile godny polecenia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Pile aktualnie jest jeden sklep który próbuje się bawić w morskie ale raczej parę zwierząt i tyle. Więc raczej się nie obkupisz chyba ze czegoś potrzebujesz to daj znać jest nas paru w mieście i może da się coś załatwić z naszych baniaczków ;) 


94ceb69313c4d2b2468c2336c0855e2bu1295a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę o zakupie obsady czyszczące, jakieś grzybki by się zdały miękasy jakieś szczepki w rozsądnych pieniądzach :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie znajdzie, ślimaki jakieś i miękkich korali jak i innych też pod dostatkiem. Jak będziesz w okolicy zapraszam. Napisz na pw to sie dogadamy ;)


94ceb69313c4d2b2468c2336c0855e2bu1295a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sporo rzeczy kupowałem od użytkownika allegro slawek_pila. Z tego co pamiętam to miał sklep/hurtownię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już od dawna niestety nie działa. Najbliżej sklep z morszczyzna to crazycoral w Bydgoszczy


94ceb69313c4d2b2468c2336c0855e2bu1295a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego @Mariuszu P

Tytuł Twojego postu budzi wiele wątpliwości

Piła.

Ona piła? kto.

Ryba piła jako ciekawostka?

Właścicielka posesji obok piła?

Piła do korali?

Piła łańcuchowa?

I przy okazji dokładnie zapoznaj się z regulaminem forum.

Dla ułatwienia jeden z jego punktów.

3. Rozpoczynając nowy wątek nadaj mu treściwy tytuł, który w skrócie określi czego ma dotyczyć dany wątek, nie żadne: "pomocy!!" "coś się dzieje!!" "coś dziwnego!!" itp itd. Nie twórz wątków wielotematycznych, tylko 1 wątek o odpieniaczu, niech będzie o odpieniaczu, jak masz jeszcze jakieś pytania/problemy, a nie były one poruszane wcześniej, to rozpocznij kolejny wątek.

Sądzę że na swoje pytanie wcześniej dostałeś wyczerpujące odpowiedzi. Więc temat zamykamy.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.