Skocz do zawartości
Tester

konkurs fotograficzny z nagrodami

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek dotyczy konkursu foto [emoji6] aktualny temat to widok z góry więc prezentuję mój

zestaw zanurzeniowy do obiektywu.

fe41767a6c5ac63c50ad458547eb2f7e.jpg

9784d0b0fe55137a38c475894f3269dd.jpg

04b18ef6a09b73244758c65699255dd0.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


dużo zdjęć mojego akwarium https://www.facebook.com/tibireef/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glosowanie na temat "widok z gory" rozpoczete. Temat nowych dla nowych prac "male, niepozorne i rosnie na skale".


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę tu na znak protestu. 

Lubię konkursy i udział w nich ale nie będę sie ścigał z likami kupionymi na Allegro . 

Pozdrawiam i miłej zabawy życzę 

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez rafik73 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmazane zdjecie eupchylii wygrywajacej konkurs bezcenne :)


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek to było moje zdjęcie i sam się dziwię że wygrało. Robione telefonem. I aby uciąć temat głosowania to nikogo nie namawiałem na nie , ani nie podpowiadałem znajomym, że startuje w konkursie. Zdjęcie z tygodnia niebieski miałem jedynie 7 głosów , a ten tydzień mnie sam zaskoczył. Dla mnie to zabawa i życzę najlepszego zwycięscy. A u Krzysztofa zamówię osobiście jeśli czegoś będę potrzebował. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze w tym tygodniu odpadam, kilkadziesiąt fot i nic godnego do zgłoszenia [emoji20] Powodzenia dla uczestników.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


dużo zdjęć mojego akwarium https://www.facebook.com/tibireef/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nowe body wiec wyrażam chęć, zabawa przednia a ze niektórzy poprzez chyba kompleksy nie potrafią sie bawic to trzeba ich olać ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


dużo zdjęć mojego akwarium https://www.facebook.com/tibireef/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by zmienić troszkę zasady konkursu i zamiast oceny użytkowników zrobić jury, które zdecyduje o wyniku. Natomiast użytkownicy mogliby w komentarzach zostawiać swoje ochy i achy, które jury wzięłoby pod uwagę. Wtedy nie byłoby podejrzeń o nadużycia.

Mnie się konkurs podobał. Niektóre zdjęcia były całkiem przyzwoite.

 


było 450 l. (180x50x50).
jest 100 l. z panelem (80x50x35) - Setka ze śledzikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konkursy zawsze są fajne :-) nie miałem okazji brać w nim udziału ale jeżeli będzie kolejna edycja to na pewno się przyłącze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, rysio2000 napisał:

Można by zmienić troszkę zasady konkursu i zamiast oceny użytkowników zrobić jury, które zdecyduje o wyniku. Natomiast użytkownicy mogliby w komentarzach zostawiać swoje ochy i achy, które jury wzięłoby pod uwagę. Wtedy nie byłoby podejrzeń o nadużycia.

Jestem za.
 

 

Dnia 10.05.2017 o 15:12, Tester napisał:

No właśnie się zastanawiam czy kontynuować konkurs...

W takiej formie jak był to napewno NIE !!!

IMHO jeden gość oszukiwał i konkurs cały poległ.
Bartku zabrakło odpowiedniej reakcji z Twojej strony  - to jest tylko moje zdanie - sorry.
A tak po za tym to portal reefhub i artykuły które się tam ukazują to stoją na najwyższym poziomie - brawo.
Dziękuję Bartku za świetną robotę - mnie osobiście bardzo pomogły Twoje artykuły,
nie zrażaj się przez to że niektórzy mają nieuczciwe zamiary.
Tam gdzie pieniądze tam zawsze czai się zło :( 

 

Edytowane przez kb9 (wyświetl historię edycji)

Solniczka a w niej: obieg Jebao, cyrkulacja Maxspect, odpieniacz BK, lampa Maxspect, dolewka Levelautomatic Milestone.

5ec28973961f7244464f928796a3fc08u1399a12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy kolejną edycję konkursu. Zobaczymy czy tym razem będziecie umieć się bawić bez kwasów.

Podobnie jak w ostatnim tygodniu poprzedniej edycji, głosy będą ukryte aż do końca głosowania.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prace konkursowe do kolejnej edycji czekamy do jutra do północy

Temat łatwy więc liczymy na sporo zgłoszeń :)

https://reefhub.pl/konkurs-fotograficzny/


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.