Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Jestem na etapie zakładania pierwszej solniczki, dlatego chciałbym poprosić o pomoc w dobraniu/stworzeniu oświetlenia dla kostki 50x50x50.

Wiem że dla takich rozmiarów propozycji oświetlenie nie jest zbyt wiele, dlatego proszę Was jako fachowców o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealny będzie razor 70w mam takiego na targowisku polecam

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka


400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisze opo 70w razor to dobre rozwiazanie

za 400 zl jestes w stanie sobie sam zrobić oświetlenie na twoją kostkę - ja takie mam i mam podobny wymiar bo 50x50x60h i sam sobie zrobiłem oczywiście wschody i zachody

ale najprostsza wyjdzie taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zrobiłem sobie lampę na akwarium 50x40x40 na cree RB i CW. Wschody i zachody na komputerku od morswin'a.

Tez jest na sprzedaż, ale nie ma jej jeszcze na targowisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najchętniej zlecił bym komuś zrobienie tego oświetlenia bo sam w kwestii elektryki jestem zielony...

 

PS. jeszcze jakieś propozycje oświetlenia?

 

 

SzymonH masz jakieś zdjęcia tego oświetlenia?

 

 

 

Myślałem jeszcze nad czymś takim

https://reef-poznan.pl/maxspect-celestial-c35-lampa-led-p-500.html

Edytowane przez Stilgard (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku powinnieneś napisać ile na lampę chcesz przeznaczyć, bo takich lamp co oświetlą taką kostkę trochę jest np. Kessil, Kelo, Jebao, Maxspect, Eco Tech Radion, Aqua Illumination.

Edytowane przez maciej01 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na wypasie to Kessil. Jak po taniosci to Jebao też wychodzi fajnie (widziałam w akcji) - ale tu nie mam doświadczenia jak życie się do tego ustosunkowuje, tj. czy korale rosną fajnie..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


Tak było..

Tak też było..

__________________________________________________________________________________________

AKWARIUM: Red Sea Max 250 Żywa skała ok. 8-10kg, MarcoRocks ok. 15kg, Nature's Ocean Live Sand (9kg). CYRKULACJA: Jebao RW-4 + Tunze Turbelle NanoStream 6025 + Jecod DC3000 i NJ1200 w panelu ODPIENIACZ: Stockowy RSM OŚWIETLENIE: Stuningowana pokrywa, 216W na ledach (w tym kolor) + sterownik by Morświn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.