Skocz do zawartości
SU1

Reef Octopus VarioS 2 obiegowa ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ktoś może zna te pompy , używa . może jakieś opinie . 


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się zastanawiałem nad zakupem tej pompy. Niestety w internecie nie znalazłem zbyt dużo informacji o jej  pracy. Najprawdopodobniej jest mało popularna w naszym kraju.  Pompa jest bardzo podobna kształtem do Jecod/Jebao. Nie chce mi się wierzyć, że Reef octopus stworzył nową pompę .  Jak chcesz kupić cichą i wydajną pompę to z czystym sercem polecam Jecod DCP 6500. Pompa podczas pracy jest całkowicie niesłyszalna. Cena zakupu wynosi połowę Reefoctopusa. Tylko trzeba zwrócić uwagę aby kupić ją z 24 miesięczną gwarancją.


.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jop dokładnie wygląda jak jebao /jecod  .Korci mnie DCP 3000 ,  niestety tylko Erybka z 12m gwarancji .

Strasznie sie szuka pomp w  sklepach .....! . 


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy przedstawicielem Reef Octopus na Polskę..... Pewnie nasza opinia będzie subiektywna :) ale po pierwsze Gwarancja na te pompy wynosi  2 lata, Reef Octopus tworzy pompy od A do Z.  Oczywiście pompy pracują w naszym sklepie i u wielu klientów.... Zapraszam do kontaktu z nami wszystko opowiemy lub pokażemy filmiki z naszych baniaków.

Pozdrawiamy Akwa-Marin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie na firmę również gwarancja wynosi 2 lata ?

Dariusz Barcikowski
Wysłane z Samsung Galaxy S 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Akwa-Marin napisał:

Jesteśmy przedstawicielem Reef Octopus na Polskę..... Pewnie nasza opinia będzie subiektywna :) ale po pierwsze Gwarancja na te pompy wynosi  2 lata, Reef Octopus tworzy pompy od A do Z.  Oczywiście pompy pracują w naszym sklepie i u wielu klientów.... Zapraszam do kontaktu z nami wszystko opowiemy lub pokażemy filmiki z naszych baniaków.

Pozdrawiamy Akwa-Marin :)

Dzięki za odzew .
Z zakupem małych pomp nie powiem jest spory problem zwłaszcza jeśli chodzi o DC .Jeśli chodzi o głośność to ogólnie jest zero info a jeśli są to niestety bardzo rozbieżne .
Nie ukrywam chcę kupić coś co będzie warte swojej ceny , z goła mało ważne jakiej ( w granicy rozsądku i bez "podatku od" nazwy ) .
Najważniejsze cechy to cicha ,bezgłośna praca i stabilne działanie ,i zasilanie 24V z regulacją wydajności  
Jeśli to nie problem proszę o link do filmów czy tu (przyda się i innym) czy na PW , Ja poprosze o numer kontaktowy , po wczasach ( od 7 )  chcę załatwić temat pomp bo jadę na zastępczej .
 

ps: Sterownik widze ma trochę opcji , jest dostępny opis/instrukcja  ? 

Edytowane przez SU1 (wyświetl historię edycji)

summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmiki postaramy się wrzucić w najbliższym czasie. Seria Vario s jest naprawdę cicha i bezawaryjna.  Wszelkie wątpliwości jak i pytania proszę kierować do naszych "technicznych" :) Olivier 502564743 lub Tomek 722097158

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompy RO VariosS maja bardzo dobre opinie na rynku amerykanskim, gdzie sa bardzo popularne. Sa ciche, wydajne i sie nie psuja.

Kupilem te pompy do nowego akwarium ale jeszcze nie przetestowalem.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, SU1 napisał:

ps: Sterownik widze ma trochę opcji , jest dostępny opis/instrukcja  ?

Rozumiem że sterownik jest w zestawie z pompą  ? . Widzę sporo przycisków + gniazda + pokrętła ,gdzieś opis . 

 

 

Edytowane przez SU1 (wyświetl historię edycji)

summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompa żyleta ! . Niesłyszalna ,zero - zero wibracji !
 .Gdyby nie poprawny poziom wody w zbiorniku nie wiedziałbym że działa .
Zaskoczyła mnie i ciszą i stabilną pracą , po pierwszej regulacji spływu już nic nie dotykam .

 Dziwnie jest gdy po takim czasie nagle akwarium stało się niesłyszalne . Patrzę na akwa i hehe nie dowierzam  .
Dzięki Wielkie Akwa-Marin ..


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z góry dziękuję za pomoc koledze SU1 oraz obsłudze sklepu (bardzo rzeczowi i nie owijający w bawełnę państwo) przede wszystkim miła i fachowa obsługa gdzie wszystko wytłumaczą i doradzą.

A więc tak za namową kolegi SU1 postanowiłem się zainteresować pompami z serii VarioS. A że mam kilkadziesiąt kilometrów do Krakowa to postanowiłem odwiedzić sklep Akwa Marin (swoją drogą znaleźć go to prawdziwy wyczyn) :P szukajcie w piwnicy na wprost od bramy wejściowej. Jak już znalazłem to wytłumaczyłem o co mi chodzi że szukam pompy przede wszystkim cichej. że mam taki i taki zbiornik i że pracuje w nim pompa jebao dc 3000 która bardzo mnie drażni swoim dźwiękiem. No to pan Tomek (o ile dobrze pamiętam) pokazał mi dwie pompy VarioS 2 oraz VarioS4 no i zaczęło się moje zastanawianie, niepewność oraz pytań sto... (panowie potwierdzą że bardzo męczący ze mnie klient). No i zakupiłem VarioS 4. Przyjechałem do domu z pewną dozą niepewności... odłączyłem dc 3000 (w ogóle wszystko wyłączyłem) podłączyłem pompę i słucham, a tam ku mojemu miłemu zaskoczeniu usłyszałem tylko delikatny szum którego nawet nie słychać gdy się nie przysłuchujemy zbytnio. A po zamknięciu szafki to już w ogóle zapominamy o tym że jest pompa w niej. Mam jeszcze w odpieniaczu Aquabee UP/200/1/A  która na przeciw tej pompy pracuje głośno, a jest to pompa która pracuje dopiero miesiąc.

Reasumując mogę z czystym sumieniem polecić pompy OCTO VarioS jeżeli ktoś szuka cichej pompy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też polecam pompę, u mnie pracuje od kwietnia w panelu, najcichsze urządzenie w całym akwarium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.