Skocz do zawartości
flcf

2x AQUA NOVA NWM-4000 czy 1x Maxspect Gyre XF-230

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Jak w temacie :) Proszę o pomoc w doborze cyrkulacji w akwarium 50x50x60.

Biorę pod uwagę tak jak napisałem 2x AQUA NOVA NWM-4000 czy 1x Maxspect Gyre XF-230. Oczywiście jestem otwarty na wszelkie propozycję :) Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie informację i doświadczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie Aqua Nova to 500zł ze sterownikiem, a maxspect ze sterownikiem to prawie 1300zł. Nie wiem czy jest sens do tak małego akwarium inwestować tyle w cyrkulację maxspect, jest fajna ale do większego akwarium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, maciej01 napisał:

Dwie Aqua Nova to 500zł ze sterownikiem, a maxspect ze sterownikiem to prawie 1300zł. Nie wiem czy jest sens do tak małego akwarium inwestować tyle w cyrkulację maxspect, jest fajna ale do większego akwarium.

Dzięki śliczne za opinię :) Cały czas skłaniałem się do Maxpecta ale coraz bardziej skłaniam się do tych dwóch cyrkulatorów... A różnica w cenie rzeczywiście ponad 2x większa. 

Chyba, że jeszcze jakaś inna alternatywa lub propozycja? :)

 

Aha, no i jeszcze jedno :) Jeśli miały by być dwie te Aqua Nova NWM-4000 to zostać przy nich, czy brać pod uwagę jeszcze 2x Jebao RW-4 ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze jebao cp 40

 


182l plus sump. Cykrkulacja 2x Jebao RW-4. Obieg Jebao DC-3000.Odpieniacz Dectec 1455. Skała 16kg. Siporax 4,5l . Sól Probiotic Reef Salt Aquaforest. Lampa 6x39w . Filtr przypływowy Boyu + Newa jet 1200 + biopellets xl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś używa Maxspect Gyre XF-230 z programatorem jako jedynej cyrkulacji w akwarium? Jestem bardzo ciekawy opinii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak również mam kostkę mniej więcej takich wymiarów (ciut mniejsza) i przy jednym cyrkulatorze miałem problem z właściwym ustawieniem tak aby w akwarium nie powstawały martwe strefy, teraz mam już dwa i jest o niebo lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.