Skocz do zawartości
waldimas

Co sie dzieje z Erybka?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wie ktoś może co dzieje się z erybka zamowilem wysylke DHL i otrzymałem informacje od erybki ze paczka została wyslana w poniedziałek, dzisiaj przy okazji spotkałem kuriera DHL i na moje nazwisko nie ma nic w systemie . Dzwonilem do Zabrza 3 razy proszac o numer nadania przesylki za każdym razem była odpowiedz ze za kilka minut podadza i cisza, teraz to już nawet telefonow nie odbierają.

Chyba popelnilem blad olacac  zakupy wcześniej a nie za pobraniem bo widze ze paczki pobraniowe sa inaczej traktowane

Gdzie sa te expressowe przesylki tak zachwalane na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamawiałam z naście razy i paczka na drugi dzień


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj że 1.11.2017r. było święto i jeżeli zamówiłeś coś żywego to pracownicy erybki nie wyślą tego aby miało sobie leżeć w samochodzie lub w ich bazie.

żywe stwożenia wysyłają tak na początku tygodnia aby mieć pewność że dojdzie.

Ja dostaję zawsze expresowe przesyłki z erybki.


 

48a8a9a6b8f4f4ee866d96cfdef63c4cu1641a14

6953777_Sygnaturarybki1.jpg

56_1245071123.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez to święto jest wszystko poprzestawiane. Wysłałem w poniedziałek paczkę z karmą do znajomych i online widzę, że dopiero jutro ją dostarczą :/
Może z erybką jest tak samo. No chyba, że to żywe stworzenia - wtedy nie wysłali przed świętem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic zywego test na Cu i kilka innych drobiazgow

dostałem nr listu i tu jest myk erybka twierdzi ze nadali w poniedziałek, DHL gdzie dzwoniłem 20 min temu twierdzi ze takiej przesylki nie maja, to samo krzyczy sledzenie ze przesylka jest tylko zarejestrowana jako zlecenie ale kurier nie otrzymal jej fizycznie, a erybka twierdzi ze paczka została doreczona kurierowi w poniedziałek

kto jest wariat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurier DHL jak zeskanuje paczkę przy jej odbieraniu, to system od razu wysyła maila do adresata z informacją, że jest nadana. Przynajmniej jak ja gdzieś zamawiam DHL-a, to tak to wygląda. Może gdzieś leży w erybce zapomniana malutka paczka :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, waldek123blau napisał:

Nie zapominaj że 1.11.2017r. było święto i jeżeli zamówiłeś coś żywego to pracownicy erybki nie wyślą tego aby miało sobie leżeć w samochodzie lub w ich bazie.

żywe stwożenia wysyłają tak na początku tygodnia aby mieć pewność że dojdzie.

Ja dostaję zawsze expresowe przesyłki z erybki.

Nie umknelo to mojej uwadze ze w srodku tygodnia jest swieto.

Ja cos ostatnio mam pecha do rybki dzwoniłem i zamawiałem ryby które były na stanie, zaplacilem tez za nie a czekałem z odbiorem bo umowilem się na odbior po trasie jak będzie robiona przesylka do Zabrza.

Pech chciał ze dzień przed planowana przesylka dostaje tel ze "sorki ale ryby wyszli" i d..a

Dzisiaj to samo nikt nie wie gdzie jest paczka

9 minut temu, MichalM napisał:

Kurier DHL jak zeskanuje paczkę przy jej odbieraniu, to system od razu wysyła maila do adresata z informacją, że jest nadana. Przynajmniej jak ja gdzieś zamawiam DHL-a, to tak to wygląda. Może gdzieś leży w erybce zapomniana malutka paczka :P 

rybka zaklina się ze wyslali u nich system krzyczy ze kurier odebral w poniedzialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldimas - po co robić taką aferę na forum?!  Gdzieś coś poszło widocznie nie tak i trzeba to załatwiać ze sklepem albo kurierem. Na pewno Twoje pieniądze nie przepadną. Więcej optymizmu i pogody ducha:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli sklep cie zlewa oczywiście można polozyc uszy i udawac ze tak ma być czyli wg Ciebie mam siedzieć cicho i liczyc na czyjas łaske, a ryby niech sobie zdychają ?

probowalem zalatwic i ze sklepem i z kurierem pytanie kto klamie

nr listu DHL17168695700 może wam cos innego wyjdzie

 

 

Edytowane przez waldimas (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wina sklepu.Na 200% DHL daje ciała Miałem z nimi ostatnio kilka problemów których normalnemu człowiekowi nie da się zrozumieć.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem po co ta afera? zamawiam od ładnych kilkunastu lat raz zostałem oszukany sprawa trafiła do sądu i kasę otrzymałem z tym że to było od osoby prywatnej i na sporo większą kwotę, 2 dni robocze to za krótko żeby do erybki dzwonic a co dopiero aferę n forum robić, tym bardziej że tam nic  żywego nie idzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz do czego jest test na Cu, za tydzień nie będzie mi potrzebny wiec o to wlasnie jest ta afera jeżeli zamawiam cos kurierem to licze na szybka przesylke jeżeli nie zależy mi na czasie zamawiam to w sklepie lokalnym

po co to cale pier...olenie o warunkach dla korali , dla ryb jak tu jeden test nie doszedł przez kilka dni i od razu afera wiadomo jak zdechną to sklep zarobi

interes musi się krecic

Zakonczmy ten temat bo dostałem info z rybki ze wyslali dzisiaj DPD a z DHL jeżeli wogole dojdzie to mam nie odbierać

A tak na marginesie cytując najlepiej jest pisać tak:

"Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że dach przeciekał, szczególnie, że prawie nie padało"

wiec ciesze się ze sklep wyslal paczke a kurier jej nie odebral albo odwrotnie bo tak naprawdę nie jest mi to potrzebne

 

Edytowane przez waldimas (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupując tydzień temu w Erybce  wybralem kuriera DHL a paczkę przywiózł kurier pocztex :) tyle tylko ze w ten sam dzień dostałem od PP info o nadanej przesyłce .moze do Ciebie tez mieli wysłać DHL a wysłali kimś innym :P Ostatnio w Erybce dziwne rzeczy się dzieją..


837d639304681b7236fa4a1fcb7184c1u1262a1110.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli podaja nr listu DHL to mysle ze wyslali DHL może się myle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema 

Powiem tak , zamówiłem w poniedziałek towar z Erybki 

Zamówiłem dhl ale potwierdzenie przyszło na kom.  z PP S.A o nadaniu do mnie paczki w poniedziałek 

Zależało mi by dziś doszła wiec wybrałem DHL  - nawet nie dzwoniłem i chłopaki zrobili tak ;) 

 Że wysłali expres 24 :D  PP  - nawet nie musiałem dzwonić 

I przed chwilą dostałem paczkę  :D

Tak że wiec WIELKI POZYTYW :D  - jak zawsze z resztą :) 

Pozdrawiam 

 

 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysylke miałeś z Zabrza czy Marki bo ja jak zamówienie realizują mi Marki to jest lipa tak było z rybami i tak jest z paczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie e-rybka raz zaliczyła sporą wtopę, ale na same wysyłki nie można powiedzieć złego słowa - szybko i na czas.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Ale niektórzy ludzie mają ciśnienie. Nie dziwne, że tyle zawałów... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, nanokaczor napisał:

Ale niektórzy ludzie mają ciśnienie. Nie dziwne, że tyle zawałów... 

 

no wiesz to TEST CU!! za tydzień nie będzie potrzebny!!! reasumując chciałbym miec tylko takie problemy:)

p.s jak ja chce mieć coś szybko to idę do sklepu stacjonarnego i daje 5 zł więcej:)

Edytowane przez orthoptera (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, waldimas napisał:

wysylke miałeś z Zabrza czy Marki bo ja jak zamówienie realizują mi Marki to jest lipa tak było z rybami i tak jest z paczka

Marki 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Ludzie w środku tygodnia było święto!!! Szanujcie życie innych ludzi. Jak już ktoś zrobił głupotę i myśli ze ma problem z miedzią to może lepiej zrobić podmianę i nie czekać na test, który i tak nie pomoże? 

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, orthoptera napisał:

no wiesz to TEST CU!! za tydzień nie będzie potrzebny!!! reasumując chciałbym miec tylko takie problemy:)

 

p.s jak ja chce mieć coś szybko to idę do sklepu stacjonarnego i daje 5 zł więcej:)

ten test tylko mierzy poziom miedzi która to można lac litrami bo ma szerokie pole tolerancji nie tak jak PO4 które to zabija po przekroczeniu 0,2

 człowieku a myślisz ze ja bym nie kupil bo szkoda mi 5 zł w porównaniu do ryb za 1500 gdybym miał 2 blazny to bym sprawę olal bo taniej by wyszlo kupic drugie

Edytowane przez waldimas (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Nie prawda że fosforany "zabijają" po przekroczeniu 0,2 mg/l... Są akwaria w których przy takich stężeniach fosforanów rosną piękne korale sps. Za to w wielu miejscach w oceanie korale nie rosną bo jest za mało fosforu. Bez fosforu nie ma życia. Za to miedź jest bardzo ważnym mikroelementem i bez niej nie może zachodzić fotosynteza. 

Ryby często się leczy za pomocą miedzi.... Jeśli ubił byś ryby miedzią to byś musiał naprawdę dużo jej dodać. 

 

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec tematu

pytanie dla wszystkich w tym watku ile mam dodac preparatu Cuprisol do 50l wody aby osiagnac stężenie 0.18 miedzi w litrze bez testu na Cu

czekam na odpowiedzi jeżeli cos padnie podajacy bierze odpowiedzialnisc na siebie

pierwszy do tablicy orthoptera

Edytowane przez waldimas (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.