Jump to content
josetsu

Seafrags Warszawa

Recommended Posts

Jakie macie opinie o tym sklepie??
JA ostatnio mialem okazje odwiedzic ten sklep, kupilem okazyjnie pare blazenkow co mnie pozytywnie zaskoczylo to ze obsluga rzeczywiscie dbala o to bym czul sie tam mile widziany, ilosc oferowanych szczepek powalajaca a ceny bardzo przystepne. zycze powodzenia w rozwoju

Zajrzyj do działu sponsorów, jest tam cały poddzial o nich. Sam u nich kupuje wysyłkowo i polecam, bo warto.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Kupiłem tak troszkę korali i powiem szczerze że super na dodatek należy dac mega plusa za obsługę oraz pakowanie szczepek porostu rewelacja 

Pozdrawiam 

Jeżdżę tam od początku. Też bardzo polecam. Sporo LPS i miękkich korali. Rybek niewiele, ale jak już coś mają to same rarytasy. Obsługa super. Zawsze się można dogadać.

Sklep dość mały, wybór zwierząt mizerny, ale się rozwijają, więc trzymam kciuki. Niestety mało przystępne godziny otwarcia...

29 minut temu, lukas_gr napisał:

Sklep dość mały, wybór zwierząt mizerny, ale się rozwijają, więc trzymam kciuki. Niestety mało przystępne godziny otwarcia...

zawsze możesz jechać w sobotę ;) 

1 godzinę temu, lukas_gr napisał:

Większość ludzi pracuje do 16, więc otwarcie do 19 jak dla mnie właśnie bardzo przystępnie. Co do wyboru zwierząt, to nie wielka hurtownia, część zwierzaków można sobie zamówić wcześniej.

4 godziny temu, Gothmog napisał:

Większość ludzi pracuje do 16, więc otwarcie do 19 jak dla mnie właśnie bardzo przystępnie. Co do wyboru zwierząt, to nie wielka hurtownia, część zwierzaków można sobie zamówić wcześniej.

od siebie jeszcze dodam, że zamawiasz w normalnej cenie i masz pełną kwarantannę i "wypływanie", zważywszy, że hobby dla cierpliwych mi tam pasuje :) 

Hej, zaczynam z nowym zbiornikiem, mieszkam niedaleko tego sklepu czy ktoś może cos o nich napisać? Byłem już raz gadać o zbiorniku i generalnie widać ze wiedza o co chodzi, ale jestem świeży w tych tematach i w sumie każdy kit można mi wstawić ;)

Pozdrawiam!

Bardzo sympatyczni i pomocni. Nie sprzedają, żeby sprzedać. W Warszawie to chyba moje ulubione miejsce na zakupy koralowe. 

Potwierdzam to co kolega napisał i polecam. Sam też często robię u nich zakupy.

Korale duży wybór. Ryby już dużo mniej. Chemia tylko kilka produktów. Sprzęt tylko na zamówienie.

Nie sprzedają, żeby sprzedać - to fakt.

Ogólnie polecam.

Ròwnież polecam nikt tam kitu Ci nie wciśnie. Ryb mało ale korali naprawdę dużo, super sposòb pakowania.

Dla mnie wykonywali konstrukcję skalną. Również bardzo chętnie odpowiadali na inne moje pytania konkretnie i bez pitu pitu ;) Szczerze poleam

Brałem unich zbiornik 325l z zewnętrznym kominem. Jestem zadowolony. Postawili niedawno nowe zbiorniki na rybki i kolejny duży na SPSy więc oferta im się rozszerzy.

Nie wiem czemu poprzedni temat w którym pytałem o ten sklep został zamknięty.

Dziekuje bardzo wszystkim za opinie, jak widze wszyscy zgodnie pisza ze można zaufac sklepowi, fajnie bo erybka się zamknela i w sumie nie ma alternatywy w tej części Warszawy.

Wybieram się w przyszłym tygodniu do nich żeby przygotować jakas konfiguracje zbiornika i obsady.

Dzieki za porady!

Może kogoś boli jak sklep się rozwija i nie chce żeby na tym forum ktoś ten sklep polecał. Może po prostu jest niewygodny dlatego temat zamknięty. 

Jak najbardziej moge polecić sklep. Bardzo duży wybór miękkich i Lps, powoli startuje Sps wiec będzie alternatywa dla Korale.pl

Mateuszu i Tomku - a może mniej podejrzeń - temat przymknąłem ponieważ po 1 w mojej ocenie opinie o sklepie mogą być wyrażane w temacie nie zawierającym linka do sklepu online. Temat był zamknięty niecałe 18h, w tym czasie miałem konsultacje z administratorem i innym moderatorem. Gdzie zgodnie ustalili iż nie jest to reklama - więc temat ponownie otworzyłem.

Drugi powód dla którego wg mnie tamten temat nie powinien istnieć to pkt 2 regulaminu forum.

Cytat

Zanim rozpoczniesz nowy wątek, zadaj sobie trud i sprawdź czy temat nie był już poruszany wcześniej. Jeśli znajdziesz interesujący Cię temat, a masz jeszcze jakieś wątpliwości, to pytaj w tym wątku, nie rozpoczynaj nowego

Jak widać długo Wam nie zajęło odnalezienie właściwego miejsca do dalszej dyskusji odnośnie opinii o sklepie.
Mam nadzieję iż to wyjaśnienie daje Wam prawidłowy pogląd na sytuację.

Edit: Biorąc pod uwagę powyższą argumentację - scaliłem te 2 tematy w 1 całość. Obecnie wszystkie opinie są widoczne w tym temacie. Pozdrawiam.

no i fajnie :) dobrze mieć jakies pojecie o sklepie w okolicy.

Korale.pl - bajka sklep, ale niestety tylko spsy wioda prym a to nie moja polka jeszcze :) . W seafragsach tez maja zbiornik z sps, na razie słabiutko ale gość z obsługi mówił ze ma dopiero 2 miesiące wiec może jakas alternatywa będzie. Chyba się zdecyduje na wspolprace z nimi, dzięki i pozdrawiam!

Kupiłem małe fragi w promocji na długi weekend majowy z wysyłką. Obsługa, pakowanie i czas realizacji b. dobre. Jeden frag był pomylony, ale sklep wywiązał się wzorowo i szybko przysłał właściwy, a nawet większy niż zamówiony. Korale mają się ok. Na pewno jeszcze skorzystam.