Skocz do zawartości
FREY

Konkurs Maxspect - dwa RSX-150 z ICV6!

Rekomendowane odpowiedzi

Firma Maxspect ogłasza konkurs!
Zdjęcie użytkownika Maxspect.
Wygraj system oświetlenia LED Maxspect RSX za DARMO wspieranym przez aplikację Syna-G na iOS/Android!
Świętując tegoroczny sezon świąteczny i premierę naszego nowego systemu oświetlenia LED RSX,
rozdajemy nie jeden, a *DWA* systemy oświetlenia LED RSX za DARMO (wraz z przesyłką)!


Czas Trwania:
Rozpoczyna się natychmiast i trwa do Piątku 8 Grudnia, 2017 06:00 (GMT+1).


Losowanie:
Zwycięzcy zostaną wybrani podczas losowania z pośród wszystkich uczestników którzy spełnili warunki dołączenia podczas trwania konkursu. Losowanie odbędzie się 10 Grudnia, 2017 i wyniki zostaną ogłoszone na naszej stronie Facebook.

Jak dołączyć:
By wziąć udział w losowaniu należy:
1) Polubić naszą stronę Facebook;
https://www.facebook.com/Maxspect/
2) Oznaczyć trzech(3) znajomych w komentarzu tego posta.
https://www.facebook.com/Maxspect/posts/1733091960054354


Nagrody:
Jeden z dwóch systemów oświetlenia LED Maxspect RSX R5-150.
Do każdego zestawu dołączamy centralę kontrolującą ICV6 która pozwala w pełni sterować RSX przy pomocy aplikacji Syna-G dla iOS/Android.


Reguły i zasady:
1) Każdy użytkownik Facebook może wziąć udział tylko raz.
2) Dołączając do losowania, zgadzasz się przestrzegać reguł i decyzji Maxspect, które są ostateczne i wiążące w każdym przypadku.
3) Maxspect rezerwuje sobie prawo, by wedle własnych decyzji, odmówić, zdyskwalifikować bądź wycofać zgłoszenia w dowolnym czasie.


www.maxspect.pl  - Centrum Serwisowe FREY - Dystrybucja Maxspect 
www.salarias.pl - Internetowy Sklep Akwarystyczny Kraków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam akces!


 

48a8a9a6b8f4f4ee866d96cfdef63c4cu1641a14

6953777_Sygnaturarybki1.jpg

56_1245071123.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

I znowu ten pejsbook...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam Facebooka...


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwarium będzie szybciej, niż FB ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że ktoś z Polski wygra

niejednokrotnie pokazaliśmy, że w rywalizacji on line jesteśmy nie do pobicia :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , że bez fejsa nie idzie ....


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, ze warunek oznaczania znajomych jest fair? Pomijam już, ze niezgodne z regulaminem i pewnie faktycznie z czasem wyleci. Nie jestem zbyt aktywnym czlonkiem tej społeczności, nie znam obyczajow tam panujacych i zwyczajnie mam dylemat moralny, czy mogę w konkursie użyć nazw profili moich znajomych. Nie narażę ich kont na jakies problemy? 

Sam warunek wydaje mi się dziwny. Polubić jeszcze ok, ale do czego im potrzebni moi znajomi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Nik@ napisał:

Myślicie, ze warunek oznaczania znajomych jest fair? Pomijam już, ze niezgodne z regulaminem i pewnie faktycznie z czasem wyleci. Nie jestem zbyt aktywnym czlonkiem tej społeczności, nie znam obyczajow tam panujacych i zwyczajnie mam dylemat moralny, czy mogę w konkursie użyć nazw profili moich znajomych. Nie narażę ich kont na jakies problemy? 

Sam warunek wydaje mi się dziwny. Polubić jeszcze ok, ale do czego im potrzebni moi znajomi?

osobiście w zabawie dodałem i to nawet w 2 postach(!) znajomych, ale jednak tylko i wyłącznie morszczaków z krwi i kości by dowiedzieli się o akcji.

Sam osobiście również nie znam się dobrze na FB toteż wysłaliśmy zapytanie do producenta (po przeczytaniu postów w temacie), czy wszystko z konkursem jest ok. 

Otrzymaliśmy odpowiedź, że konkurs zaakceptowany przez Facebook. Także mam nadzieję, że zabawa pozostanie zabawą.

Pozdrawiam

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, luft napisał:

osobiście w zabawie dodałem i to nawet w 2 postach(!) znajomych, ale jednak tylko i wyłącznie morszczaków z krwi i kości by dowiedzieli się o akcji.

Sam osobiście również nie znam się dobrze na FB toteż wysłaliśmy zapytanie do producenta (po przeczytaniu postów w temacie), czy wszystko z konkursem jest ok. 

Otrzymaliśmy odpowiedź, że konkurs zaakceptowany przez Facebook. Także mam nadzieję, że zabawa pozostanie zabawą.

Pozdrawiam

luft

Problem mam w tym, że nie mam w znajomych trzech morszczaków... no nic, zapytam moich innych znajomych, czy sie zgodzą, żebym podała ich nazwy kont. Dzięki Luft :)  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem się :) Znajomi to także morszczaki z krwi i kości - posoleni zdrowo.


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nik@, z oznaczeniem znajomych w postach chodzi po prostu o promocję - wchodzisz, dajesz like i oznaczasz 3 kolejne osoby, na których tablicy wyświetla się, że zostali oznaczeni w poście. Na Twojej również wyświetli się, że polubiłaś post Maxspecta. Zakładając, że każdy z Was ma na FB po 200 znajomych informacja o nowym produkcie trafia nie do 200, a do 800 osób :D 

Edytowane przez gryadam (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, gryadam napisał:

@Nik@, z oznaczeniem znajomych w postach chodzi po prostu o promocję - wchodzisz, dajesz like i oznaczasz 3 kolejne osoby, na których tablicy wyświetla się, że zostali oznaczeni w poście. Na Twojej również wyświetli się, że polubiłaś post Maxspecta. Zakładając, że każdy z Was ma na FB po 200 znajomych informacja o nowym produkcie trafia nie do 200, a do 800 osób :D 

Dzięki za wyjaśnienie :) miałam obawy, czy nie będą ich potem prześladować jakieś reklamy podczas przegladania fb czy maile z ofertami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma nagród pocieszenia ;) 

Dostałem na @ że jestem  na FB ,a rzadko bywam :P

 

 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

Dnia 13.11.2017 o 13:09, FREY napisał:



Reguły i zasady:
1) Każdy użytkownik Facebook może wziąć udział tylko raz.
2) Dołączając do losowania, zgadzasz się przestrzegać reguł i decyzji Maxspect, które są ostateczne i wiążące w każdym przypadku.
3) Maxspect rezerwuje sobie prawo, by wedle własnych decyzji, odmówić, zdyskwalifikować bądź wycofać zgłoszenia w dowolnym czasie.

 

Bardzo ciekawie brzmi ten pkt. 3 - zabawa dla swoich.

Pozdrawiam. Dziękuję bardzo :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, twardovski.michal napisał:

 

 

12 minut temu, twardovski.michal napisał:

Bardzo ciekawie brzmi ten pkt. 3 - zabawa dla swoich.

Pozdrawiam. Dziękuję bardzo :P

Dlaczego Panie Michale uważasz że to zabawa dla swoich. To nic innego jak kamuflaż marketingowy na współczesnym polu walki Wygrać może tylko jeden !

nowoczesny_kamuflarz_2014-03-14_23-38-10.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, dewoitine.roman napisał:

 

 Wygrać może tylko jeden !

 

nagrody są dwie, więc może wygrać tylko dwóch :) Mam nadzieję, że 1 zestaw wyląduje gdzieś w Polsce! 


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, luft napisał:

nagrody są dwie, więc może wygrać tylko dwóch :) Mam nadzieję, że 1 zestaw wyląduje gdzieś w Polsce!

Faktycznie, nagrody są dwie. Pewnie dlatego są dwa Abramsy każdy pilnuję swojej nagrody. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.