Skocz do zawartości

Historia edycji

dziadziol6

dziadziol6

Dwa dni czyściłem akwarium  ciąłem i przestawiałem korale .Mimo zachowania ostrożności widocznie nawdychałem się oparów i całą noc walczyłem z 40 stopniową gorączką :kwasny: Dziś pomału dochodzę do siebie.Takie małe ostrzeżenie  dla tych doświadczonych i nowicjuszy.

No i se narobiłem :Dktoś kiedyś mi mówił nie wkładaj łap bo tylko zepsujesz.Gorączka już ustąpiła dwa dni masakra obyło się bez szpitala ale nie o tym chcę  napisać.W związku że trochę mało mi się miejsca w baniaku  zrobiło postanowiłem podczas usuwania glonów usunąć też dwie skały .Przy okazji wzruszyłem przednią część całe podłoże i przeczyściłem szyby do samego dołu.Masakra jak ten pył cały się uniósł po całym akwarium.Przez dwa dni odpieniacz wywalał wszystko z akwarium .Zrobiłem też nietypową podmiankę bo 30 litrów.Po dwóch dniach woda się unormowała a na trzeci dzień zastałem taki widok

d8631fca27e1cb7fmed.jpg

4d07a47bcd8f55camed.jpg

c3a69f4f8a08b3d6med.jpg

78bfef113199351dmed.jpg

Wszystko pokryte jest włosowatym dziadostwem koloru brazowawo czerwonego kkorale sie pokurczyły ukwiał się zamknął ale napompował w środku jakby go miało rozerwać.Co to za świństwo jak i czym to zwalczyć.

Czekam na pomoc z Waszej strony ;)

dziadziol6

dziadziol6

Dwa dni czyściłem akwarium  ciąłem i przestawiałem korale .Mimo zachowania ostrożności widocznie nawdychałem się oparów i całą noc walczyłem z 40 stopniową gorączką :kwasny: Dziś pomału dochodzę do siebie.Takie małe ostrzeżenie  dla tych doświadczonych i nowicjuszy.

dziadziol6

dziadziol6

Dwa dni czyściłem ciąłem i przestawiałem korale .Mimo zachowania ostrożności widocznie nawdychałem się oparów i całą noc walczyłem z 40 stopniową gorączką :kwasny: Dziś pomału dochodzę do siebie.Takie małe przypomnienie dla tych doświadczonych i nowicjuszy.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.