Skocz do zawartości
CoralHouse

LAMPA LED AQUA ILLUMINATION PRIME

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna produkt na naszej półce w super cenie .

LAMPA LED AQUA ILLUMINATION PRIME HD 13-LED WHITE (55W)

Prime HD to nowe światło LED z Aqua Illumination, które jest najnowszym rozwiązaniem do łączenia HyperDrive. Niecałe dwa lata temu Aqua Illumination wprowadziła system dystrybucji energii HyperDrive z Hydra 26 i Hydra 52, a dziś Prime HD odziedziczył ten sam zestaw zaawansowanych technologii W przeciwieństwie do większości wysokiej klasy opraw oświetleniowych LED, w tym Radion, teraz wszystkie diody LED Aqua Illumination mają bezpośrednią łączność z telefonem za pośrednictwem sieci lokalnej i Internetu na całym świecie.

AquaIllumination-Prime-Hanging-Kit-Black

hydra-prime-hd-led-specifications.jpeg

 

Moc HD
Nie ogranicza się już do korzystania ze stałej ilości energii na kanał, HD dynamicznie dostosowuje moc dostępną dla każdego koloru, czerpiąc moc z kolorów, których nie wykorzystujesz.

Daje ci najbardziej żywe widmo, jakie kiedykolwiek widział twóje akwarium.

Więcej szczegółów na naszej stronie.

https://www.coralhouse.pl/lampa-led-aqua-illumination-prime-hd-13-led-white-55w-~p38195

 


coralhouse_logo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam tej lampy...

Niby świeci ładnie ale właśnie mi sie zepsuła... Białe diody świecą na żółto. Rozkręciłem ją aby zobaczyć czy dam rady ją naprawić. Lampa nie jest szczelna, dostawało się tam trochę soli z parującej wody. Wewnątrz śrubki pordzewiałe. Na płytce diod śniedź.

Druga sprawa to że od nowości nie trzyma godziny i kalendarza. Po każdorazowym wyłączeniu z prądu ustawienia resetują się. Aktualizowałem soft i nic nie pomogło. Ja miałem ją podłączona do UPS więc nie było aż tak wielkiego problemu ale kilka razy po odłączeniu musiałem wszystko od początku ustawiać.

Po aktualizacji softu jakoś nie mogę regulować kolorów tak aby były one na bieżąco zmieniane w lampie jak przestawię suwak na komórce. Dopiero po kliknięciu zapisz kolor i intensywność świecenia sie zmieniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
23 minuty temu, Robert-reef napisał:

Nie polecam tej lampy...

Niby świeci ładnie ale właśnie mi sie zepsuła... Białe diody świecą na żółto. Rozkręciłem ją aby zobaczyć czy dam rady ją naprawić. Lampa nie jest szczelna, dostawało się tam trochę soli z parującej wody. Wewnątrz śrubki pordzewiałe. Na płytce diod śniedź.

Druga sprawa to że od nowości nie trzyma godziny i kalendarza. Po każdorazowym wyłączeniu z prądu ustawienia resetują się. Aktualizowałem soft i nic nie pomogło. Ja miałem ją podłączona do UPS więc nie było aż tak wielkiego problemu ale kilka razy po odłączeniu musiałem wszystko od początku ustawiać.

Po aktualizacji softu jakoś nie mogę regulować kolorów tak aby były one na bieżąco zmieniane w lampie jak przestawię suwak na komórce. Dopiero po kliknięciu zapisz kolor i intensywność świecenia sie zmieniają.

No ładnie, płacisz  za markę i dostajesz szajs. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam też 5 sztuk AQUA ILLUMINATION Hydra fifty two - w ciągu 3 lat użytkowania spaliły się 4 zasilacze i w jednej lampie przestał działać wentylator chłodzący.

Zasilacze padały jeden po drugim a każdy kosztuje kilka stów. Widać jak kupowałem nowe zasilacze od producenta że były już inne (inne obudowy niż te co oryginalnie z lampami dostałem) - producent chyba sam zmienił zasilacze bo te które się spaliły musiały być jakieś felerne. 

Jak widać już nawet amerykanie pozwalają na to aby jakość ich produktów była kiepska.

Świecić lampy świeca ładnie, ale też nie mam porównania z innymi lampami więc to nie jest obiektywne stwierdzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Robert-reef napisał:

Po aktualizacji softu jakoś nie mogę regulować kolorów tak aby były one na bieżąco zmieniane w lampie jak przestawię suwak na komórce. Dopiero po kliknięciu zapisz kolor i intensywność świecenia sie zmieniają.

piszesz o modelu PRIME+HD  ?

Jaka masz wersje firmware aktualnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.