Skocz do zawartości
brzuchal1987

Najtańszy najlepszy sklep internetowy

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety w tym hobby jakość nie idzie w parze z niskimi kosztami, jeśli miał bym zaproponować najlepszy sklep internetowy według mnie to będzie to JadwigaMorska, niestety ceny są tam czasami wyższe niż u konkurencji ale z doświadczenia wiem że czasem na prawdę nie warto oszczędzać.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również bardzo polecam ten sklep. Trochę drożej ale bardzo dobre podejście do klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

erybka - szczególnie polecam wizyty w sklepie, można coś ugrać cenowo.


Reefmax/ReefMaster White LED - NA SPRZEDAŻ

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seafrags.pl


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mrppp14 napisał:

ja polecam http://www.fish-street.com/ ceny sprzętu bardzo dobre a wysyłka za 1$ dotarła do mnie w 5 dni

szkoda tylko ze są problemy potem z reklamacjami. poczytaj na forum, jak sprzedawcy z tego sklepu mają w d... klientów z Polski.


Akwa: 375l (1500x50x50), Sump 70l (70x40x40), Cyrkulacja: Jebao CP-55, Światło: QMaven 6600 + 2x80W, Ceramika, Piasek: 20kg

156005748a1c0dfed1d13c2debaa7203u1054a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, brzuchal1987 napisał:

A ktoś się orientuję gdzie można kupić żywy pokarm o ile jeśli można?

Cześć,

żywy pokarm bardzo dobrej jakości możesz dostać u Konrada "nanokaczor", poszukaj jego stronę www lub na popularnym, drogim serwisie zakupowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Gothmog napisał:

szkoda tylko ze są problemy potem z reklamacjami. poczytaj na forum, jak sprzedawcy z tego sklepu mają w d... klientów z Polski.

odsyłałem kiedyś pompę i nie miałem problemów. Jedynie co to czasy wysyłki bo 5 dni w jedną i w drugą. Całość 2 tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Jadwigamorska

solidnie zapakowane (jeśli chodzi o ryby i zycie) wysylka 24h przynajmniej ja tak miałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam crazy coral

Pelen profesjonalizm, nigdy nie wciskaja czegos co nie jest Ci potrzebne. Zycie super ryby zawsze po kwarantannie, nigdy nie bylo z nimi problemow, corale mega kolorowe i swiecace!

Zawsze kupuje wysylkowo, i zawsze wszystko cale i zdrowe przychodzilo.


cab43ba243d1d02218a426741a4d99e7u1131a991.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie Crazy coral. Obecnie największy sklep w Polsce. Jako jedyni mają całe pomieszczenie przeznaczone na kwarantanne!!!Jakość koralowców powala na kolana. Nigdy się nie zawiodłem. To są standardy zachodnioeuropejskie. Kto był w sklepie ten wie o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że każdy poleca swój ulubiony:P Moim ulubionym jest CoralHouse i JadwigaMorska. Jakość super, a ceny dobre, czyli nie Crazy, jak w zwariowanym/szalonym sklepie.


Pozdrawiam,

Norbert

1d86b53c10113aeb103b8479a70f4e57u1540a1381.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szukasz sprzętu, pokarmy, chemia, sól itp. to warto zakupy robić w sklepach które nastawiają się głównie na akwarystykę słodkowodną, a akwarystyka morska to tylko dodatek. Często mają o wiele niższe ceny od typowych morskich sklepów. Ja tak kupuję, a zaoszczędzone pieniądze mogę dołożyć do jakiegoś korala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

JadwigaMorska. Chyba jedyny sklep ktory nigdy nie dostal negatywnej opinii. Ceny "na dzien dobry" faktycznie nie zawsze zachecaja ale po kilku zakupach dostajesz rabaty, zakupy na miejscu to tez zwykle jakis gratis. p. Jadwiga i spolka nie sprzeda ci nic jezeli nie jest pewna ze to pierwszy sort. Kwarantanna u niej to swietosc, ryba wychodzaca ze sklepu musi byc zdrowa i jedzaca. Kiedy chcialem zalozyc pierwsze akwarium wszystko mi wytlumaczyla i pokazala forum gdzie moge kupic taniej gotowe z zyciem itd. To dziwny sklep musze przyznac. w naszym kraju przyzwyczailem sie ze sprzedawca probuje wcisnac co sie da opowiadajac bajki jakich Konopnicka nawet nie tworzyla a tu klient chce kupowac a ona pokazuje lepsza oferte u konkurencji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy - najlepszy... A to się przypadkiem wzajemnie nie wyklucza? Chyba, że tanio ma być wyznacznikiem jakości... (piszę w kontekście życia)

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Stefan85 napisał:

JadwigaMorska. Chyba jedyny sklep ktory nigdy nie dostal negatywnej opinii. Ceny "na dzien dobry" faktycznie nie zawsze zachecaja ale po kilku zakupach dostajesz rabaty, 

Tu się mylisz, były negatywne opinie. Ceny mają różne coś taniej, coś drożej przeważnie, ale konkurencja też ma różne ceny. Ogólnie sklep przyjazny dla klienta. Trudno znaleźć najtańszy sklep, a zarazem najlepszy.

Edytowane przez maciej01 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram sklep pod względem dostępności produktów, jak będzie trochę drożej a kupię wszystko co chce to ok, wyrówna mi się to z kilkoma wysyłkami z innych sklepów - może nawet czasem zaoszczędze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam CrazyCoral. Dobre doradztwo, spory wybór zarówno sprzętu, pokarmów jak i życia. Ceny - zależy co się kupuje ale raczej konkurencyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem kiedys problem z reklamacja pompy jebao dc u Jadwiga morska oraz kiedys nie chcieli przyjac zwrotu towaru jebao rw,  wiec nie idealizujmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Też miałem z jadwigą problem... Więc każdy ma coś za uszami ;)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.