Skocz do zawartości
mnap86

CoralHouse

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

Musze, ale to naprawde musze.... pochwalic i polecic ten sklep za podejscie do obslugi klienta.

 

O co chodzi?

 

Nie robilem tam zakupow wczesniej, wiec na BF postanowilem skozystac z okazji gigantycznej promocji na produkty AF i zobaczyc co i jak. Wszystko byloby super, gdyby nie KURIER GLS, na ktorego do 14:30 oczekiwala zona, a od 14:30 ja. Nie wiem z jakiego powodu, ale nie bylo proby doreczenia przesylki, ktora otrzymala status "w doreczneniu" o godzinie 10 rano a po godzinie 19:30 zmienila status na "Paczka niedoreczona - Odbiorca nieobecny".

 

Zasadniczo, robiac zamowienie i wiedzac, ze paczka jest w trasie, i przewidywany termin dostawy to.... normalny czlowiek organizuje czas tak aby ja odebrac. Nie inaczej bylo w tym wypadku. Od godziny 14:30 marnowalem czas oczekujac kuriera, ktory nie podjal proby doreczenia (z jakiego powodu to juz mnie nie interesuje). Za to, po calym dniu czekania, kurier robi z czlowieka idiote wystawiajac status "nieobecny"... a czemu nie "brak proby doreczenia"? Mniejsza o to.

 

Poinformowalem sklep o zaistnialej sytuacji, o godzinie 20:30... wkleilbym maila, ale korespondecja, a nie wiem czy druga strona by wyrazila taka wole. W kazdym badz razie.... odpowiedz otrzymalem 12 minut pozniej, o 20:42 w piatek!

 

Malo tego, sklep, ktory z praca kuriera nie ma nic wspolnego i ktory nie zawinil w zadnym stopniu... w ramach, nie wiem czego, zadoscuczynienia(?), a raczej dobrej woli, przyznal mi rabat na nastepne zakupy!

 

To sie nazywa obsluga!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuję u nich wszystko i naprawdę warto... Choćby dla samej pozytywnej relacji klient-sprzedawca 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zadowolony z zakupów.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kupuję tam dosyć często i również miałem takie przygody z tą firmą kurierską, nawet telefony do ich obsługi klienta nic nie dały. Szkoda, że nie wpadłem na pomysł, aby poinformować o tym sklep. Ogólnie jestem zadowolony tylko wybieram inną formę wysyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość laszek

Miałem taką samą sytuację. Wziąłem dzień wolny i kuriera nie było. Po telefonie do sklepu, otrzymałem odpowiedz coni dlaczego tak wyszło (wina firmy kurierskiej). Za zaistniałą sytuację został mi udzielony rabat na kolejne zakupy. 

Polecam ten sklep. Robię tam zakupy bo mają całą linie produktów AF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W coralhouse lubię robić zakupy, ceny jedne z lepszych w sieci a podejście do klienta rewelacyjnie . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ten sam problem z GLS. Nie dość że pierwszego dnia nie otrzymałem paczki, to kolejnego dnia gdy mnie w domu nie było, przywiózł paczkę i z pretensjami że jestem nieobecny, a do sąsiadki mieszkającej jedno piętro niżej niż moje, nie będzie wnosić paczki, bo przekracza wagę 31 kg, a takich paczek wnosić nie musi. 

Najlepsze że paczka miała wiadro soli 22kg :) A Konrad nie dorzucił ciężarków ołowianych do paczki w ilości 9 dodatkowych kilogramów :D
Po boju przez telefon, zostawił mi paczkę na samym dole u sąsiada na parterze, mimo iż ten sąsiad nie jest przychylny etc.


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również  kupiłem w ramach BF i również czekałem  bezskutecznie  na kuriera GLS. Paczkę musiałem odbierać w punkcie odbioru i w dodatku była  rozdarta (foto) ale na szczęście nic nie zginęło. Dziwię się firmie, że korzysta z kurierów GLS - pewnie są tańsi.

image.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też lubię robić zakupy w tym sklepie - miło i rzeczowo. Z kurierami mam ten sam problem - informacja o dostarczeniu paczki w godzinach 11:30 - 14:30 a kurier zjawia sie o 17. Jaja sobie robią. Oczywiście psioczenia i biadolenia na dole kuriera mnóstwo, szczególnie, kiedy się poprosi o pozostawienie paczki pod innym adresem. Łachę wielką robią, chociaż to klient płaci za doręczenie przesyłki pod wskazany adres! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za opinie.

Widać co koniecznie musimy zmienić.

Testowaliśmy wielu kurierów i wybraliśmy GLS ze względu na godzinę odbioru, ale jak widać nie był to najlepszy wybór.

Lepszym kurierem będzie UPS bo odbiera od nas przesyłki o 17 niestety cena przesyłki jest wyższa aż o 7 zł .

Postaramy się, aby była możliwość wyboru kuriera mozliwę że opóźni to przesyłkę o jeden dzień ale jeśli paczka zostanie doręczona w całości i bez marudzenia będzie to na plus.

Założyliśmy dodatkową skrzynkę e-mail info@coralhouse.pl

Proszę o przesyłanie informacji które możemy poprawić, pozwoli nam to na przyszłość wyłapać szybciej tego typu problemy.

 

 


coralhouse_logo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam sklep. Wzorowe podejście do klienta, nie tak jak inne "wieksze" sklepy które drobnego klienta mają w poważaniu.
U mnie problemów z kurierem nie ma.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka


Akwarium 120x50x50, ATI 8x54w dimm, Skimmer DIY, Tunze6025, JVP102, JebaoWP25, DSB-Refugium

Poprzedni baniak: http://nano-reef.pl/topic/44325-przesiadka-na-wiekszy-baniak/page__p__428249__hl__%2Bpierwsza+%2Brafa+%2Brumuna__fromsearch__1#entry428249

Pierwszy baniak: http://nano-reef.pl/topic/40486-50l-pierwsza-rafa-rumuna/

f885507dbdc1ce88adc3bf6fd57aba38u787a691.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Sklep (Konrada i Maćka). To mój ulubiony sklep z morszczyzną, bez względu na trudności zawsze można dogadać się z chłopakami. Ja głównie kupuje osobiście, a jak zamawiam, to wybieram paczkomat i nie muszę czekać na kuriera.


Pozdrawiam,

Norbert

1d86b53c10113aeb103b8479a70f4e57u1540a1381.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast muszę ponarzekać na Konrada.

Raz jak u niego byłem to nie dostałem kawy ( a zawsze była!!!! ).

A tak na poważnie to najlepszy sklep akwarystyczny w  jakim miałem okazję robić zakupy.

Pozdro dla chłopaków :)

 

montymick


Solarium V3

 

fc489c49e03bec218befb7372bfc324fu723a639

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam sklep. Jakość obsługi, asortyment, ceny, pomoc po i przed sprzedażowa 10/10. Na kawę również kiedyś się wproszę. Z racji odległości zakupów dokonuję wysyłkowo. Firma kurierska - to pozostawię bez dalszego komentarza koledzy powiedzieli dosyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) również robie często zakupy w Coral House i jestem zadowolony, szkoda że mieszkam tak daleko bo bym wpadał osobiście a tak to zostaje tylko wysyłka. Co do kurierów to teraz są mikołajki i wielki  młyn w paczkach - myślę że we wszystkich firmach, paczkomaty przepełnione, na poczcie kolejki a kurierzy zawaleni robotą - przez to myślę takie problemy, później będzie chwila spokoju dosłownie kilka dni i znów będzie przed gwiazdką to samo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezon sezonem, ale wcale tak do konca nie jest. Tylko w tym tygodniu mialem 4 przesyłki. Paczkomat x2, dpd i ups. We wszystkich na czas i w dobrej kondycji. A zamawialem m.in porcelane. Tylko z gls zawsze sa przeboje. Poprzednia przesylke zostawil w kiosku obok, ale chociaz zadzwonil, ze tak robi. Wysylalem rownierz 2x przez paczkomat, 0 problemow.

Co do tematu przewoznika, mysle, ze warto dac wybor, nawet jak bedzie drozej. Hobby nie jest tanie, a wszystkik zalezy zeby dostac towar ssybko i caly wiec 5 czy 10 pln wiecej za wysylke to nie jest wielki problem. Tymbaardziej, ze kazdy z nas robi zamowienia raczej na kwoty w setkach...

 

Moja sprawa wyjasni sie po 14. Na infolinii na ktora dodzownc sie to ssczyt cierpliwosci powiedzieli, ze kurier zostawil przesylke w jakims punkcie odbioru w miescie. Co dziwne:

 

"informujemy, że Twoja paczka o numerze XXXXXXXXX nadana przez CORAL HOUSE KONRAD SOKALSKI, została dzisiaj dostarczona o godzinie 21:52 na następujący adres:

MXXXXX NXXXXX
GXXXXXX 6C2 
73-110 STARGARD

Dziękujemy za skorzystanie z usług GLS!"

Chociaz paczka na moj adres (wyixowwny wyzej) wcale nie dotarla.

i jeszcze na maila wyslali zaproszenie do udzialu w badaniu zadowolony nia.... szczyt bezczelnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) w sumie to jak sobie przypomnę to GLS nigdy nie prosi mnie o podpis tylko tak daje paczkę i po sprawie, chyba kurier sam sobie podpis składa :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zamawianiu coraz bardziej doceniam paczkomaty. Jeśli paczka już tam trafi to sam decyduję kiedy ją odbiorę.


 

Akwarium: 540 L + 100 L sump

Cyrkulacja: 2x Glamorca GP-03

Obieg: Jebao DCP10000

Odpieniacz: Twistman OB-200-EXT

Oświetlenie: 4 x Maxspect Mazarra P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczkomaty są ok, ale nie teraz, wszystkie zapchane, był tydzień darmowej dostawy z allegro, teraz mikołajki, później święta.

ja ostatnio zamawiam wszystko pocztexem, zawsze na czas i przynajmniej kurier dzwoni się spytać o której można podjechać z paczką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dopisuję się do zadowolonych klientów. Podejście do klienta pełna profeska...


140x75x60,sump 240l ,obieg jecod DCP-10000,odpieniacz SKIMZ MONZTER, cyrkulacja 2x Maxpect Gyre XF 350  ,oświetlenie DIY 10x54W T5 + 9x10W LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić że profesjonalizm tego sklepu jest wielki! zawsze sól u nich kupuję i gdy oprócz soli biorę inne rzeczy przychodzą w 2 oddzielnych paczkach. GLS w Szczecinie też działa bez zarzutu! Kurier dzwoni do mnie przed dostarczeniem paczki i zawsze punktualnie dowozi! TAK TRZYMAC!!!!


 

48a8a9a6b8f4f4ee866d96cfdef63c4cu1641a14

6953777_Sygnaturarybki1.jpg

56_1245071123.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko zależy od osoby a nie firmy kurierskiej?


 

Akwarium: 540 L + 100 L sump

Cyrkulacja: 2x Glamorca GP-03

Obieg: Jebao DCP10000

Odpieniacz: Twistman OB-200-EXT

Oświetlenie: 4 x Maxspect Mazarra P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również bardzo polecam ten sklep. Kilka razy sami z własnej inicjatywy zaproponowali pomoc w rozwiązaniu problemu, jaki zgłaszałem na forum lub jako jedyni specjalnie sprowadzili piasek, którego szukałem, a żaden inny polski sklep tego nie chciał zrobić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie ale przydał by się jakiś rabat dla stałych klientów z okazji np.mikołaja.


 

48a8a9a6b8f4f4ee866d96cfdef63c4cu1641a14

6953777_Sygnaturarybki1.jpg

56_1245071123.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.