Jump to content

Wieczny

Klubowicz
 • Content count

  876
 • Joined

 • Last visited

About Wieczny

Informacje o profilu

 • Imię
  Tomek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Tenczynek
 • Zainteresowania
  ....
 • Akwarium
  700 + w obiegu.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wieczny

  Czy to cyjano??

  No dokładnie, a to jest jednej masy i miękkie, strasznie dziwne to jest i to też rośnie po woli kilka miesięcy ma to na zdjęciu.
 2. Wieczny

  Czy to cyjano??

  Mam coś takiego w dosłownie 4-5 miejscach w akwarium, nie wiem co to może być, na początku myślałem że cyjano ale jakoś nie jestem przekonany dziś wyciaglem taki większy kawałek oderwal się bez problemu i jest dość miękki,w środku jakby była tkanka w dotyku taki coś ala gąbka, nie widziałem kanalaikow bo też myślałem że coś z rodziny gąbek, czy miał ktoś takie coś albo wie co to może być??? https://m.fotosik.pl/zdjecie/pelne/1bf5d16ad7cddb13
 3. Czy ktoś jescze coś podpowie.
 4. No właśnie ciekawi mnie czy to inny gatunek czy nie bo tamte też są tylko jest ich dużo mniej, ekrany czyszczę na przemiennie co tydzień więc jeden ekran obrasta dwa tygodnie i skrobanie i potem następny,
 5. Nikt nie miał podobnych problemów?
 6. Tak jodu mam dużo, już przestałem dozować, by wartość wróciła do w miarę bezpiecznej strefy, co do wielkości to jest połowa filtra bo mam dwie takie siatki, oświetlone z obu stron. Właśnie zastanawiałem się czy np nie zacząć dozować właśnie tego żelaza,nie wiem jaki wpływ na glony ma siarka bokiedyś mi się obiło że wspomaga zielenine, a też brak jest, myślałem też czy aby nie dodać kilka diod z niebieskim widmem bo ponoć najbardziej optymalne jest czerwony&niebieski, czy faktycznie tak jest?
 7. Siema mam mały kłopot z moim filtrem glonowym, mianowicie od pewnego czasu glony na filtrze zmieniły się nie są takie jak miałem wcześniej czyli ładne zielone jak na fotce poniżej, teraz są takie ciemne jakby śliskie, nie wiem co mogło wpłynąć na nie, czy braki czegoś, zrobiłem nawet test icp poniżej wyniki. Z tego co pamiętam to zaczęły słabnąć jak nie robiłem podmianki przez dwa miesiące, a zawsze robię co tydzień 5%, w tym czasie obsada uszczupliła mi się o jakieś 7 rybek, temp wody była w upalne dni 27,4 innych zmian nie było, karmie 9 kostek dziennie (mrożonki pukane) + algi dla pokocy, obsada 60% miekkie 30% lps 10%sps ryb jest obecnie 20 ryb w obiegu 700l wody filtr oświetlam ledami 15x 3w powerled 660nm. I właśnie główkuje co jest nie tak że te glony nie wyglądają tak jak wcześniej , co może być tego powodem???????
 8. Witam Mam do sprzedania zestaw akwarium 120x70x50 sump + dolewka i stelaż zabudowany. Akwarium jest uszkodzone bok na którym znajduje się komin jest pęknięty. cena jaka mnie interesuje to 300zł za całość jak ktoś by był zainteresowany reszta to więcej informacji na priv.
 9. Ja również dołączam się do podziękowań. Jeszcze raz dzięki za wszystko
 10. Wieczny

  Bakterie Biogro

  Ciekawi mnie czy ktoś stosował te bakterie jak miał AS bo ja na tym jadę.
 11. Wieczny

  Bakterie Biogro

  No tak wniosek się sam nasuwa oczywiście pozytywny ja właśnie zamówiłem i czekam na nie i zobaczymy co potrafią @jacek_kl a Ty masz w swoim systemie odpieniacz, czy jakaś inna metoda?
 12. Wieczny

  Bakterie Biogro

  I jak stosuje ktoś jeszcze te bakterie???? jakie spostrzeżenia ???
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.