Jump to content

Artur85

Klubowicz
 • Content count

  336
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Artur
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Mysłowice

Recent Profile Visitors

2837 profile views
 1. Sprzedam lampę jak w tytule, używana około 3 lat w pełni sprawna. Przydało by się już wymienić odbłyśniki . Do kompletu mogę dorzucić świetlówki wymienione w styczniu. Cena 1400zł . Odbiór osobisty lub wysyłka na odpowiedzialność kupującego +30zł( posiadam oryginalne pudełko )
 2. Sprzedam wykonany przeze mnie reaktor glonowy na rurze fi 200 , który może również pracować jako duży filtr przepływowy. W pełni szczelny ,stał obok sumpa . W tym temacie można o nim poczytać : Cena 650zł. Odbiór osobisty lub wysyłka na odpowiedzialność kupującego +20zł.
 3. Pięknie, moje marzenie mieć taką piwnicę. Sam zaczynam przygodę z rozmnażaniem błazenków i widok rosnących przecinków to na prawdę piękny widok. Oby jak najwięcej aktualizacji .
 4. Artur85

  Rozmnażanie Amphiprion ocellaris / percula

  Przeglądając różne filmiki i to co udało mi się wyszukać to między 7-12 dzień ,moje mają 13 dni i jeszcze nic ,ale dodam że miałem problemy z karmieniem bo to moje pierwsze tarlo które próbuje odchowac. Ciekawi mnie poprostu czy metamorfozę muszą przejść w jakimś określonym czasie bo jeśli nie to już nic z nich nie będzie czy jak nabiorą sił to przejdą nawet w 20dniu.
 5. Artur85

  Rozmnażanie Amphiprion ocellaris / percula

  W którym dniu mniej więcej twoje błazienki przechodzą metamorfozę i nabierają pomarańczowego koloru oraz pojawia im się pierwszy pasek ??
 6. Artur85

  Hibernacja artemii

  Miałem zamiar kupić gdy akurat nie miałem do wyklucia, ale koniec końców nie kupiłem . Jeżeli są martwe ,to w takim razie nie było pytania .Mój błąd . Czy narybek był zainteresowany tym pokarmem , jeśli się nie poruszał ?
 7. Artur85

  Hibernacja artemii

  Zamrożenie je usmierci a nie "uśpi" tak by się nie rozwijały ani nie obumarly.
 8. Artur85

  Hibernacja artemii

  Witam Czy ktoś zna sposób aby "zahibernować" świeżo wyklutą artemie tak jak np w produkcie Ocean Nutrition Instant Baby Brine Shrimp ???
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.