Skocz do zawartości

Ironista

Szlachta Morska
 • Zawartość

  1 059
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

O Ironista

 • Tytuł
  Ironman z Tesco

Informacje o profilu

 • Imię
  Jacek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Włocławek
 • Akwarium
  jest, jest

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Ironista

  Błazny-nie rozumiem!!!

  To nie jest żadna dziwna sprawa, to jest normalna sprawa. Samica zasiedliła ukwiał i jest być może gotowa do rozrodu. Albo szuka innego samca (ona nie wie że jest w akwarium, a w ocenie już by miała kilku kandydatów), albo jeszcze nie jest gotowa i nie ma zamiaru żeby samiec ją wywalił z ukwiała sam zmieniając płeć, a co za tym idzie rosnąc na tyle żeby ją pokonać. Samice błazenków nawet tworzących regularną parę zasiedlającą ukwiał non stop atakują samce, utrzymując je w ten sposób w stanie permanentnego stresu po to, żeby te przy zwiększonym poziomie kortyzonu nie zmieniły płci, stając się tym samym zagrożeniem dla samicy.
 2. Ironista

  Zlot Ustoń 10-12.05.2019

  Z psem to byliśmy blisko we Wdzydzach, jak Skoczkowego Shoguna chcieliśmy na grilla wrzucić. dadario - świetny kawałek, nie znałem - w przeciwieństwie do wyrobów z destylarni z tego stanu
 3. Ironista

  Zlot Ustoń 10-12.05.2019

  No nie podpowiadaj mu, bo zacznie szukać, i kontroler rozwali.
 4. Ironista

  Zlot Ustoń 10-12.05.2019

  Nie, w jednym zdaniu pisałem o dwóch różnych sytuacjach. Otworzy to z czterema pełnymi, a druga część wypowiedzi dotyczyła pustego kartonu VDR-ka. To o takie fale ci chodzi i o takie zabawy. Mało ci bąbelków z fabrycznych dysz? A Basia to wie o tym pomyśle?
 5. Ironista

  Zlot Ustoń 10-12.05.2019

  No i gitara. Od przybytku głowa nie boli. Sklep sobie otworzysz, a nie jak ten chytry chłop z Radomia, co to ma jedno puste pudełko i się chwali.
 6. Ironista

  Zlot Ustoń 10-12.05.2019

  Dostałeś zaocznie, bo widocznie jako delikatniejszy nie mógłbyś z opuchlizną do domu wracać. A tak dostałeś przed i do czasu zlotu spokojnie ci zejdzie.
 7. Ironista

  Zlot Ustoń 10-12.05.2019

  Znowu słuchałeś Radia Erewań. Podaję sprostowanie: - nie każdy uczestnik, tylko wybrany - nie dostanie, tylko mu wypłacą - nie maxspect, tylko w maskę - i nie gyre, tylko z giry. I tak to należy interpretować.
 8. Ironista

  Papugoryby film

  No i tak to jest, jak hodowca ptaków zaczyna opowiadać o rybach. Kokon służy nie ukryciu koloru, tylko zapachu. Z tymi glonami to chłopina też wie że "gdzieś dzwonią, tylko nie bardzo wie, w którym kościele". Ale chociaż można sobie pooglądać scarusy.
 9. Ironista

  Zlot Ustoń 10-12.05.2019

  Dokładnie tak jest. Poza tym, alkohol pity z umiarem, nie zaszkodzi nawet w dużych ilościach. Tylko tych dyskusji akwarystycznych jakoś sobie nie przypominam, wszystkie pozostałe jak najbardziej pamiętam. Hmmmm...dziwne nie
 10. Ironista

  Zlot Ustoń 10-12.05.2019

  I gdzie tu problem? Przerwiesz na chwilkę, zakończymy spotkanie i spokojnie wrócisz sobie do poprzedniego stanu.
 11. Ironista

  Zlot Ustoń 10-12.05.2019

  Włodek, dokładnie to była ta degustacja Twoich wyrobów. A ten grill ze zdjęcia też miał swoją historię, zwłaszcza jego usytuowanie i cała procedura rozpalania i przygotowywania śniadanka.
 12. Ironista

  Zlot Ustoń 10-12.05.2019

  No niestety ja prowadzę. Duch Puszczy powiadasz? - cudna nazwa. Od razu przypomniały mi się młode lata, kiedy to waliło się taką siarę o nazwie Dar Lasu. Francuz to by tego nie ruszył, nawet jak by mu zapłacili za to.
 13. Ironista

  Zlot Ustoń 10-12.05.2019

  Człowieku małej wiary, nie będę Ci tu wklejał zdjęcia z 2015 (pokażę ci za kilka tygodni) co zrobiły z Tobą prezenty od Włodka (a wpadli tam z Anią tylko na chwilę). To pomyśl co przywieziemy na dwa dni. Ponad to, ja będę siedział za sterami bolidu, więc moja "delekta" mimo że duża nie zostanie zaspokojona dopóki nie dojedziemy na miejsce. A propos miejsca. Jak tu widać było na zdjęciach, niektórzy lubią robić testy na PO4. To jakich firm testy będziemy porównywać: Jameson vs Daniels, czy może jakieś polskich producentów?
 14. Ironista

  Zlot Ustoń 10-12.05.2019

  I to się nazywa organizacja. Murowany kandydat na Prezydenta.
 15. Ironista

  Zlot Ustoń 10-12.05.2019

  A gdzie tam, człoooowieku, ani mecenas Włodzimierz, ani afroamerykanin Cezary. Zero kontaktu, walą jak po swoje. Nie wiem jak dojadą, bo to wisz-rozumisz, nie ma rezerwacji, to może być zdziwienie. A ja czekam. Nawet żaden nie zadał sobie trudu żeby zapytać jakiego rodzaju napoje wyskokowe lubię. No dobra Włodziu może wiedzieć że...każdego rodzaju, byle dużo i zimno. No ale to też trzeba się upewnić nie? Gusta się zmieniają. Tomek - ja Cię proszę, tylko nie karaoke. To mi się od razu z korporacyjnymi imprezami kojarzy. Nie chcę do tego wracać. Pośpiewać można i a capella, czy jak tam się to pisze.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.