Jump to content

LLS

Klubowicz
 • Content count

  522
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Informacje o profilu

 • Imię
  Przemek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Szczecin
 • Zainteresowania
  Dużo by pisać

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. LLS

  Wielkości przelotów - jak i co?

  Sądząc po zdjęciach prawdopodobnie są to następujące otwory. 35mm-przelot 25 powrót 45mm-przelot 32 rewizja 55mm-przelot 40 spływ Bardziej bym się martwił o bardzo mały margines materiału pomiędzy otworami a skrajem dna. Na tym etapie stelaż będzie już problem. W tym momencie może się okazać że szafka z płyty 18mm będzie najlepsza opcja.Choc jednocześnie odbije się to na wewnętrznej części szafki jeśli chodzi o ilość miejsca na sump. Nie zrozumiałym jest dlaczego wykonawca nie wywiercil otworów bliżej ściany komina.
 2. Nie mam nic przy sobie,ale jutro się pochwalę :)

 3. LLS

  akwarium duże ok 2500l pomocy w wymiarach

  Około 400 kg .Panowie się spisali . Według znawców którzy byli u Tomka żadna szyba nie była z szkła optiwhite.Jak trzeba będzie to znajdzie się świeża faktura za tafle opti .
 4. LLS

  akwarium duże ok 2500l pomocy w wymiarach

  Jest dobrze Tomek zaszalał 300x100x80 .
 5. LLS

  odebralem nowe akwarium - watpliwosci

  Tester pierwszy raz się do mnie odnosisz publicznie .Zarzucasz mi przemycanie reklamy,nie potrzebuje jej tutaj .Ja tylko głupi myślałem że jestem waszym kolega i jak jest temat w którym się znam mogę napisać .Ile tutaj jest moichbpostow które nie raz komuś pomogły lub maswietlily zasadność decyzji . Nie zaglądam tu chcę pozyc jeszcze trochę.
 6. LLS

  odebralem nowe akwarium - watpliwosci

  Najlepiej i najłatwiej dla drugiej strony sporu jest zdyskredytować publicznie niedociągniecia . Proponowałem zarówno jednemu jak i drugiemu Panu że zabiorę i zwrócę pieniądze. Nie mam problemu aby zabrać akwarium z UK. Niektórzy ludzie lubią w ten sposób załatwiać sprawy . Chcę kupować ładne i solidne zestawy za przystępne pieniądzem, a kiedy nadarzy się okazja obsmarować publicznie .
 7. LLS

  odebralem nowe akwarium - watpliwosci

  Jutro jak będę mial chwilę zrobię zrzuty ekranu i przestanie kłamać .
 8. LLS

  odebralem nowe akwarium - watpliwosci

  Bedzie w sobotę . Silvia ten cały Maciek pisze że mu się komin okleil .Chyba specjalnie wezmę i pojadę tam do ciebie i pokażesz mi ten odklejony komin . Przez 7 lat nigdy nikomu się komin nie odkleil a jemu tak ! Co jeszcze wymysli aby mnie jeszcze bardziej zdyskredytować ?
 9. LLS

  odebralem nowe akwarium - watpliwosci

  Na ostatnią prośbę aby się ze mną rozliczył odpisał tak ! Zapłacisz gwarantuje ci . To nie prawda że olałem temat z hydrauliką Był okres przedświąteczny do z kompletu brakowało mi kilka rzeczy ,nie każdy ma na stanie wszystko do rur 40mm. Podejmowałem wilele działan szukając transportu paczki .Mam na to niezbite dowody . Nie mam interesu w tym aby kłamać . Nie na darmo mam cytat w stopce o danej treści . Maciek otrzymałby zestaw według naszch ustaleń o czasie .Ale zrobiłem zamiast czarny biały .Zarzucił mi że kłamię . Więc wysłałem mu zdjęcia tego którego miałem , na to również mam dowód . W ciągu 4 dni był już gotowy noy do wysyłki . Panowie widzieli zdjęcia przed transportem i nie zgłaszali że coś jest nie tak . Siedzieli cicho ,teraz już wiem jaki był cel .
 10. LLS

  odebralem nowe akwarium - watpliwosci

  Maciek był moim bardzo dobrym kolegą do czasu kiedy przyszło zapłącić resztę . Mieliśmy wspólne plany .Ja będę robił ładne zestawy a Maciek je zakładał i dystrybuował . Kiedy rozmawiałem z inwestorem Macka klientem śmiał się że za kwotę zakupionego zestawu nie kupił by tam akwarium. Dałem im naprawdę dobrą cena za bardzo ładny komplet . Maciek oszukałeś mnie zarobiłeś na tym zleceniu i jeszcze mi nie zapłaciałeś .
 11. LLS

  odebralem nowe akwarium - watpliwosci

  Miałem nie odpisywać MACIEK kłamiesz dostałeś wszystkie pieniądze od inwestora wiem to od niego samego . Uwaga Maciek mistrz zakładając zbiornik nie doszczelnił czarnej szyby z grzebieniem i woda słynęła na podłogę bo nie się nie pomieściła w sumpie . Co najważniejsze klient to znaczy inwestor z wykonania był bardzo zadowolony tylko Maciek nie był . Postanowił mnie ukarać . Nie czekaliście Panowie trzech miesięcy. Zero rysunków technicznych .Dostałem tylko opis . Nigdy więcej nie podejmę zlecenia bez projektu . Bo pózniej wszystkiemu ja jestem winny .Tak jak niby z koroną która miała zakrywać poziom wody ale Maciek stwierdził ze za mało i nie jest jak chciał .
 12. LLS

  odebralem nowe akwarium - watpliwosci

  Tak ale ja podałem Tobie cenę mojej hydrauliki 280zł . Nie chcieliście czekać kilka na jej dosłanie .Był okres świąteczny i był problem z wysłaniem paczki . Teraz Maciek jak napiszę tak ty się skumałeś z Andrzejem i postanowieliście zrobić trochę szumu na forum . Myślicie może że wam się to udało .Ale rozczaruję cie mam pracę z 6 miesięcznym wyprzedzeniem. I Panom dziękuję za oczernienie mnie . Nie podejumuję już tematu . Obaj Panowie są pośrednikami . Teraz wiem że od pośredników trzymać się należy z dala . Z Angolami czy też Szwedami jeszcze nigdy nie miałem żadny problemów . Tylko Polacy na migracji (nie wszyscy ) tak psują ludziom krew .Baj zamawiali po raz drugi zestawy skoro jestem tak beznadziejny to czemu wracali do mnie . Dla was Panowie moje progi są zamknięte do śmierci .A ile to będzie to już Bóg wie ile będzie mi dane .
 13. LLS

  odebralem nowe akwarium - watpliwosci

  Maciek Ty jesteś bez winny .Nie zapłaciłeś mi mniejszej połowy za wykonaną prace .Jeszcze mnie na forum publicznym oczerniasz .
 14. LLS

  odebralem nowe akwarium - watpliwosci

  Ze mną już nie ma o czym.Jestem w kontakcie tylko z Johnem. Nigdy nikogo nie oszukałem i nie skrzywdziłem . Zawsze robiłem wszystko by klient był zadowolony . Są ludzie którzy lubią gnoić ludzi i psuć w jednej chwili wszystko co tworzyło się latami .
 15. LLS

  odebralem nowe akwarium - watpliwosci

  Andrzej ale ty jesteś zaklamany .Jestem w szoku .Gdzie wy czekacie 4 miesiące na zestaw skoro 2 stycznia dopiero wyslaliscie projekt !!! Na podrzucenie swini na forum to juz słów nie mam .Byłem na każde twoje skimnienie . Wczoraj miła rozmowa wieczorem .Zakłamanie i fałsz .
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.