Skocz do zawartości

SzymonH

Klubowicz
 • Zawartość

  569
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Informacje o profilu

 • Imię
  Szymon
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Chorzów

Ostatnie wizyty

3 885 wyświetleń profilu
 1. Cześć, Jak w temacie. Obie odmiany kolorystyczne najlepiej. Tzn fiolet i żółta. Najlepiej gdzieś na śląsku Pozdr
 2. SzymonH

  Jebao / Jecod Cross Flow Pump CP-40

  Odnotowaliście spadek mocy CP-55 ? Jak często czyścicie ?
 3. SzymonH

  Tryb pracy falownika jebao W1 i W2

  Pokręć dalej w okolice godziny 12. Powinieneś uzyskać drugą częstotliwość, przy której będzie falowanie. W tym przypadku fala będzie dłuższa, o mniejszej częstotliwości.
 4. SzymonH

  Tryb pracy falownika jebao W1 i W2

  Nie udało mi się ustawić fali na W2. Wyłączyłem obieg i próbowałem. Może za szybko chciałem albo za słaba pompa. Ale to nic.... Zamówiłem CP-55 z okazji BF i jak przyjdzie, będę się bawił dalej.
 5. SzymonH

  Tryb pracy falownika jebao W1 i W2

  Jak Wam się udało ustawić w trybie W2 falowanie? W1 - nie ma problemu, a w W2. U mnie RW-15 "gra gamę buczeniem", ale fali nie chce robić.
 6. SzymonH

  Ponad 500 litrów nowej przygody

  A może wyłączenie odpieniacza pomaga, bo wtedy podnosi się poziom wody w komorze pompy powrotu. Może ona, przy niskim poziomie wody w komorze, wciąga powietrze i je wrzuca do akwarium. Nie ruszałeś / podnosiłeś jakoś ostatnio pompy.
 7. SzymonH

  Wentylacja w mieszkaniu

  Jak wieje z kratki tzn, że za mało powietrza wpada do mieszkania przez okna / drzwi. Założenie wentylatora, bez zwiększenia ilości wpadającego powietrza do mieszkania, spowoduje odwrócenie ciągu w łazience. Skądś to powietrze musi być ssane, żeby było wysysane . Klima / osuszacze to nie jest rozwiązanie. To jest tylko usunięcie skutków. Trzeba wyeliminować przyczynę.
 8. SzymonH

  Wentylacja w mieszkaniu

  Ja też zamontowałem na chwilę wentylator. To się nie sprawdza. Jak nie kręci, to przepływ powietrza jest prawie zerowy. Jak kręci, a mieszkanie za szczelne, to ciągnie powietrze z drugiego komina. Przyszła ekipa ze spółdzielni, pomierzyła i sam go wyrzuciłem. Ile masz tych kratek ? Jedna w łazience, druga w kuchni i pewnie podłączona do okapu z wiatrakiem (co tez nie do końca jest poprawne) jeszcze jakaś ? Ot takie to uroki mieszkania na ostatnim piętrze.
 9. SzymonH

  Wentylacja w mieszkaniu

  @Pawel - na którym piętrze mieszkasz ? Na ostatnim ? Pytam, bo przez kilka lat mieszkałem na poddaszu i w związku z tym były krótkie kominy, które nie gwarantowały odpowiedniego cugu. Woda na szybach, lekki grzyb na ścianie itp. Pomogło znaczne rozszczelnienie okiem (wycięcie uszczelek).
 10. SzymonH

  Wirnik igiełkowy- cnc

  Zwężki w sklepie do tej pompy nie kupisz. Pompę masz? Jak tak, to zmierz średnice wlotu, to powiem Ci, czy mam zwężke [emoji3] A przy okazji, to do jakiego body ten demon 12000?
 11. SzymonH

  Wirnik igiełkowy- cnc

  Kupując wirnik w necie zawsze możesz go oddać. Ja testowałem chyba z 5 wirników i problem był w zwężce. Ten z AT też miałem i oddałem. Jeśli oś ma ok 8mm średnicy do wirnik będzie pasował.
 12. SzymonH

  Wirnik igiełkowy- cnc

  Jakiej średnicy jest oś wirnika ? Czy korpus 10000/12000 jest większy od np 6500 ? Pogadaj z @Retor.
 13. SzymonH

  CHELMON ROSTRATUS

  Kup mrożoną artemie i wrzuć rozpuszczone kostki do wody przy włączonej cyrkulacji. Po kilku dniach załapie, że to jedzenie.
 14. SzymonH

  Nowe SolankoweLove 360L plus sump

  Kiedy można wpaść po szczepke? [emoji846]
×

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.