Jump to content

AnT

Szlachta Morska
 • Content count

  4484
 • Joined

 • Last visited

About AnT

 • Rank
  Anonymous

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Tarnów/Małopolska
 • Akwarium
  za małe

Recent Profile Visitors

16219 profile views
 1. AnT

  Pompa obiegowa do 150x50x50

  I beznadziejnie . Rewizja jak spływ 32 lub nawet 40 nie 25 . Zeby nie było że zalało.
 2. AnT

  AnT - Kropla Oceanu

  Dzięki jeśli chodzi o korale . O gustach nie rozmawiam .
 3. AnT

  Pierwsze akwarium

  Witam nową przyszłą - posoloną Tak na szybko postaw od razu jakie chcesz Tu jest fajna oferta . I pewnie by pomógł znając Darka Napisz do nie go warto - fajny sprzęt i litraż zacny Jego akwa Pozdr.
 4. AnT

  Ryby rafowe

  I oczywiscie Foto akwa mile widziane
 5. Wiele ostatnio widać tematów . Parametr taki czy inny , i oj baniak mi klęka - bo uranu mam 0, 0004 mg,na m3 wody . Pytanie ile wieżymy testom a ile co widzimy co sie dzieje w akwa przy podstawowych parametrach ( no3 , po4 , kh , ca, mg ) . Mam wrażenie że od paru lat ludzie dali sie zwariować testom w/g piewistkom w oceanie. Jakoś na zagranicznych forach tego nie widać , albo się wyleczyli. Tak czy siak dalej mamy sztuczny system czy dążymy do oceanu ? (edytka tytułu - Tester)
 6. AnT

  AnT - Kropla Oceanu

  Wczorajsza i dzisiejsza zabawa przy akwa Przedszkole Montipora digitata - można , zaczyna cieszyć , parę dobrych miesięcy ,ale warto być cierpliwym. I mam dwa kolorki na polipie i idzie do góry Dendro + najedzona Tricolor zaczyna włazić na Tube . AnT
 7. AnT

  AnT - Kropla Oceanu

  Piasku nie będzie . Szczepek troszkę jest . Białobrody - czy ja wiem ,parę już ich miałem wszystkie poszły na większe zbiorniki .
 8. AnT

  Tańsze odpowiedniki markowych dodatków

  Po mijam całość co tu piszecie . Ale balling który pełny czy robiony. I tak właśnie na dzień dobry sami strzelacie sobie w kolano . Jak juz piszecie bez zrozumienia . Po drugie. Spokojnie można poszukać w sieci pełnego zestawu chemi do metody ballinga. Po trzecie . Czy jest to naprawde potrzebne w twoim akwa .. Po czwarte Nie ma jak iść po lini prstej. Najwyżej powiesie się że to ich wina . Źle napisali . Po piąte . Nie pisze tylko do jednej osoby tylko do wiekszego grona . P.S Prośba . Nie zamieniajcie już tego Ca na Mg i odwrotnie . Tylko użyjcie bufora . Bo po tem bedą jaja w drugą strone. Pozdr. AnT Bo już nie wiem o który piszemy . Tzw.: Balling czysty Balling pełny. Balling na 4 pojemniki Ballig z FM czyli ten tzw zmolowany Wiec ? Czy jeszcze coś innego .
 9. AnT

  AnT - Kropla Oceanu

  Jak tam spec . Oczywiście że porażki się zdarzały , w tym hobby to nie ma takiego co go omijają jakieś zgony . Co mam być że wszystko PIĘKNIE - no bez jaj . Jak ktoś mi mówi że jemu nic nie pada, że wszytko " cud malina " - to nawet z takim dalej nie rozmawiam , bo i tak prawdy nie powie . Ta ostania na dole to Tuba jeszcze nie jej godzina była na otwieranie , na ostatnim foto masz otwartą . Monti powoli coś tam . Nie przesadzaj . Na chwilę obecną . D...y nie urywa , ale żyje . I parę jak na wieczór nastaje, jak akwa zaczyna inaczej wyglądać . I to jest fajne AnT
 10. Co podajesz do akwa oprócz podmian ?
 11. AnT

  AnT - Kropla Oceanu

  Pamiętasz te ? Walka trwa , przestawiłem dziś je troszkę przy podmianie . Po podmianie świrują , dziś. Dendrophyllia
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.