Skocz do zawartości

chwialek

Klubowicz
 • Zawartość

  1 538
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Imię
  Piotr
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Dąbie / Teofilów
 • Zainteresowania
  Akwarystyka słodkowodna (krewetki crystal/taiwan)
  Wędkarstwo spławik, grunt - słodkowodne.
  Akwarystyka morska (póki co etap dojrzewania i zadawania dziwnych pytań)
 • Akwarium
  64L słona kropla 40^3 było, 150x60x50 + sump 120x49x38

Ostatnie wizyty

2 602 wyświetleń profilu
 1. chwialek

  AnT - Kropla Oceanu

  warto co widać na załączonych obrazkach.
 2. chwialek

  Woda pod akwarium

  możesz wyjąc wysuszyć ale w toku funkcjonowania akwarium prędzej czy później poleci gdzieś woda.
 3. chwialek

  Woda pod akwarium

  A jak myślisz? Czy podczas funkcjonowania baniaka gdy tylko woda popłynie po zewnętrznej szybie i dostanie się w okolice dna to będziesz opróżniał baniak żeby wytrzeć to co podciągnie pod akwarium? Wyschnie jeśli to solanka to pozostanie ślad nie pierwszy i nie ostatni jaki tam się znajdzie podczas funkcjonowania systemu.
 4. chwialek

  AnT - Kropla Oceanu

  Utwór wpada w ucho - pomimo weekendowego zmęczenia. Po jakim czasie od szczepienia echinata buduje taką stopę u Ciebie? Hiacyntusy również idą u Ciebie po skale... Jak obstawiasz od czego to zależy ?
 5. chwialek

  Łodzkie Spotkania Akwarystów Morskich

  Dzisiaj wróciłem i ja wam również dziękuję. Weekend super i oczywiście do następnego razu.
 6. chwialek

  Łodzkie Spotkania Akwarystów Morskich

  Tomku a Ty jesteś na spotkaniu ? Lista spotkaniowa 18 styczeń 2019r godzina 17-18 Irish Pub Piotrkowska 77 1. Chwialek 2. Alfik 1980 3. Roman.P 4. JUKOS 5.QsQ 6. KrisNH 7. maqp 8. Tomol 9. Darek 10. Janek 11. Daria 12. Mikołaj 13. fidelart
 7. chwialek

  Łodzkie Spotkania Akwarystów Morskich

  Marcin - chcę paczkę - oczywiście same bakterie. Ktoś ma szyby sumpa 5mm i chce uchwyt do wężyków ballinga ? oddam.
 8. chwialek

  Oświetlenie nocne kolor

  Zrób eksperyment zrozumiesz o co chodzi z czerwonym światłem księżyca. Wygaś lampę (w tym światło nocne) niech ryby zapadną w letarg - odpal tylko czerwone oświetlenie nocne. Następnego dnia odpal samo światło niebieskie. Wg mnie światło czerwone jest hmmm niewidziane przez ryby (słabiej widziane). - tak sprawdzałem czerwoną latarką i niebieską latarką - reakcje w moim baniaku były różne. Poparcia naukowego tego przypuszczenia nie szukałem ponieważ nie piszę pracy doktorskiej z widzenia poszczególnych barw światła przez aparat oczny ryb morskich.
 9. chwialek

  OSTRZEZENIE - szczepki z olx od Pana z Lublina

  A OLX nie ma w regulaminie zakupów z płatnością bezpośrednią - gotówkową?
 10. chwialek

  Akwariu na subwoofer

  A jak myślisz - czy ryby lubią masaż wewnętrzny? I w drugą stronę czy subwoofer będzie we właściwym miejscu - woda zawsze kapnie to tu to tam. Wg mnie nie jest to właściwe miejsce na postawienie akwarium.
 11. chwialek

  Łodzkie Spotkania Akwarystów Morskich

  Oficjalnie chciałbym Was poinformować iż mamy potwierdzoną rezerwację na 15 osób start godzina 17 - sam prawdopodobnie dotrę z lekkim opóźnieniem, ale postaram się być nie później niż na 18. Rezerwacja na nazwisko Chwiałkowski Lista spotkaniowa. 1. Chwialek 2. Alfik 1980 3. Roman.P 4. JUKOS 5.QsQ 6. KrisNH 7. maqp 8. Tomol 9. Darek 10. Janek 11. Daria 12. Mikołaj 13. fidelart Pozdrawiam i do zobaczenia. Jeśli ktoś się nie będzie mógł pojawić proszę o PW, podobnie jeśli frekwencja się powiększy to również proszę o informacje najlepiej właśnie w PW. Zatem oficjalnie otwieram giełdę spotkaniową. Sami decydujcie czy wymieniacie się za szt, % czy też za PLN tu już zależy od Was.
 12. chwialek

  Dziwne przeźroczyste coś

  też tak obstawiam... zerknij może coś wpadnie w oko... https://pl.reeflex.net/kategorie/79.html#katID79 Clathrina ? Leucosolenia?
 13. chwialek

  1150L (w obiegu) House Reef

  A ta złotawa euphyllia która stała ostatnio o tu .... (pierwsza od prawej na zdjęciu) Fioletowy koral za euphylliami to echinophyllia ?
 14. chwialek

  [756] All inclusive

  Nik@ mój żółtek też ma pręgę widoczną na boku. Gdy był młodszy nie była tak uwidoczniona - obecnie ryba ma około 5 lat. Pręga uwidacznia się bardziej wieczorem ale w dzień jest cały czas zauważalna. Nie jest najsłabszym - lecz najsilniejszym pokolcem w moim baniaku. Więc nie szedł bym w kierunku słaby więc zestresowany. Przyjąłem to za naturalne dojrzewanie ryby, gdy był młodszy tak wyraźnej pręgi nie zauważałem.
 15. chwialek

  Magnez (Mg) do ballinga

  korekta czasem jest niezbędna.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.